Tanie głowy - czy warto?

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych do oświetlania imprez.
Awatar użytkownika
Keyman
Posty: 31
Rejestracja: środa 25 wrz 2002, 00:00

Tanie głowy - czy warto?

Post autor: Keyman » sobota 29 wrz 2007, 12:28

Witajcie-mam zamiar rozbudować swoje oswietlenie zespołu /gramy na weselach/ Mam teraz 4 Par 56 + apollo + dymiarka -myslałem o 2 glowach ;

http://www.musicstore.de/

lub o 2 skanerach np ACME Pantera + sterownik DMX

Co proponujecie na początek ? Czy warto pchać sie w tanie glowy?

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Tanie głowy - czy warto?

Post autor: AlfonsoRodeo » sobota 29 wrz 2007, 20:43

Osobiscie brakuje mi zaufania do nieznanych a przede wszystkim chinskich produktow - szczegolnie jesli chodzi o oswietlenie. Takie chinczyki, szczegolnie budzetowe, kojarza mi sie z tandetna obudowa, mechanika, optyka i ogolnie wszystkim. Elementy wewn lubia sie deforomowac od nadmiernej temperatury. Urzadzenia na starcie nie maja jednakowych kolorow,albo za sprawa niepowtarzalnych lamp lub filtrow dichroicznych. Co do lamp, to te z klasycznym zarnikiem nie lubia transportu - znacznie lepiej jest korzystac z lamp wyladowczych (wieksza wydajnosc i trwalosc, ale i cena). Jednakze wybor i tak pozostaje twoja sprawa. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
adammus
Posty: 59
Rejestracja: czwartek 08 lut 2007, 00:00

Re: Tanie głowy - czy warto?

Post autor: adammus » poniedziałek 01 paź 2007, 00:39

ja też bym proponował nie brać chinczyjków. lepiej wziąść lepszy sprzęt nawet używany i zapłącisz niewiele drożej - można upolować niezłe skanerki w rozsądnej cenie.

muzyka

sebastianw
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 12 lis 2007, 00:00

Re: Tanie głowy - czy warto?

Post autor: sebastianw » poniedziałek 12 lis 2007, 12:30

...ja też bym proponował nie brać chinczyjków. lepiej wziąść lepszy sprzęt nawet używany i zapłącisz niewiele drożej - można upolować niezłe skanerki w rozsądnej cenie.

...
**********************
zamiast głowic więcej zamieszania w małych salach zrobią rury diodowe, dwa-trzy panele po 6 rur plus sterownik
pozdr

djmod
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 21 lut 2008, 00:00

Re: Tanie głowy - czy warto?

Post autor: djmod » sobota 23 lut 2008, 18:24

Popieram poprzednika - na weselach głowy nie zrobią ani efektu, ani
furory...

Głowy nadają się na koncerty, ale dla wesel raczej nie polecam...

Pozdrawiam
Marcin Pawelczyk

ODPOWIEDZ