Oświetlenie - głowy czy skanery

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych do oświetlania imprez.
miły73
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 29 kwie 2002, 00:00

Re: Oświetlenie - głowy czy skanery

Post autor: miły73 » piątek 07 gru 2012, 22:53

...
...
Jeśli te oświetlenie ma być na wesela i tym podobne imprezy to ja z góry proponuję skanery....
 

A ja proponuję głowy... choćby mac 250, gdyż nie sądzę, żeby ktokolwiek zatrzymał się na etapie wesel, jeśli masz głowy, możesz robić : koncerty, gale, pokazy mody itp., natomiast skanery mają i zawsze będą miały ograniczoną moc świetlną i ograniczone pole, czy też "zasięg rażenia", natomiast głowy zaświecą wszędzie, oprócz pod sobą, oraz mają większą moc świetlną, wyżej zaproponowane 250w. trzeba się rozwijać, a tak to kupisz skanery, okaże się, że się rozwijasz, a skanerów Ci już nikt nie kupi z prostego powodu: nikt ich już nie używa, a również ich produkcja zostaje wycofywana... tak jak byś nagle zaczął inwestować w analogowy telewizor, a za 2 miesiące okazuje się, że trzeba kupować dekoder, bo przechodzimy na cyfrową, natomiast analog - do wyrzucenia, bo jak wyżej wspomniałem "nikt Ci już go nie kupi, z prostego powodu...." Pozdrawia świetlik...
 




O rozpaczy !  ..dawno takiej bzdury nie czytałem; niech ktoś napisze co merytorycznego mam na myśli, bo brak słów .. No i nie ma to jak goście którzy uważają się za (nowoczesnych wręcz) świetlików, bo nakupili sobie głów ;) ...


[addsig]
technologie ..

Awatar użytkownika
Rector
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 12 lip 2012, 00:00

Re: Oświetlenie - głowy czy skanery

Post autor: Rector » sobota 08 gru 2012, 15:10

.........Jeśli te oświetlenie ma być na wesela i tym podobne imprezy to ja z góry proponuję skanery....  A ja proponuję głowy... choćby mac 250, gdyż nie sądzę, żeby ktokolwiek zatrzymał się na etapie wesel, jeśli masz głowy, możesz robić : koncerty, gale, pokazy mody itp., natomiast skanery mają i zawsze będą miały ograniczoną moc świetlną i ograniczone pole, czy też "zasięg rażenia", natomiast głowy zaświecą wszędzie, oprócz pod sobą, oraz mają większą moc świetlną, wyżej zaproponowane 250w. trzeba się rozwijać, a tak to kupisz skanery, okaże się, że się rozwijasz, a skanerów Ci już nikt nie kupi z prostego powodu: nikt ich już nie używa, a również ich produkcja zostaje wycofywana... tak jak byś nagle zaczął inwestować w analogowy telewizor, a za 2 miesiące okazuje się, że trzeba kupować dekoder, bo przechodzimy na cyfrową, natomiast analog - do wyrzucenia, bo jak wyżej wspomniałem "nikt Ci już go nie kupi, z prostego powodu...." Pozdrawia świetlik... 

O rozpaczy !  ..dawno takiej bzdury nie czytałem; niech ktoś napisze co merytorycznego mam na myśli, bo brak słów .. No i nie ma to jak goście którzy uważają się za (nowoczesnych wręcz) świetlików, bo nakupili sobie głów ;) ......

Żeby nie używać słowa "wieśniaku" kolego, jeżeli nie masz do wniesienia nic konstruktywnego to zapraszam na elektrodę, a twierdzenie, że nakupiłem sobie głów i uważam się za świetlika (a wiele riderów zaświeciłem) możesz sobie... w skaner wsadzić. Własnych głów nie posiadam, natomiast w pracy i owszem, świecę dosyć długo o przekazuję doświadczenie dalej, żeby nie wyrzucać pieniędzy na skanery, bo przy rozwoju "biznesu" nikt nawet tego nie kupi a zwłaszcza używanego... wg. mnie nabijanie postów.
Realizacja Dźwięku

ODPOWIEDZ