Elation Event Bar i Lumidesk Nano - awaria

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych do oświetlania imprez.
Awatar użytkownika
Malin
Posty: 25
Rejestracja: piątek 05 lip 2002, 00:00

Elation Event Bar i Lumidesk Nano - awaria

Post autor: Malin » wtorek 02 gru 2014, 11:53

Witajcie.


Posiadałem urządzenie Elation Event Bar (produkt ADJ). Gdy używałem je samodzielni przez ponad rok wszystko było w porządku. Chwilę po podłączeniu do sterownika Lumidesk NANO coś cichutko strzeliło z lekkim zapachem spalenizny i światełka przestały pracować wraz z wyświetlaczem.


Produkt został wysłany do producenta. Producent nie naprawił a wystawił f-rę korygującą. Wydany został mi nowy egzemplarz.
Podłączyłem do gniazdka, popracował trochę. Za chwilę podłączyłem do sterownika aby zaprogramować do reszty świateł i sytuacja się powtórzyła po paru sekundach.
A więc obydwa urządzenia spalone w ten sam sposób.

Zaznaczam, że około 20-tu innych świateł pracuje przy tym sterowniku poprawnie.

Co może w takim razie być przyczyna zaistniałej sytuacji?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.
malin

Posiadam wydaną autorską płytkę w klimacie przyjemnego dla ucha rocka. Sprzedaję komputery.

Awatar użytkownika
Mu_
Posty: 46
Rejestracja: środa 09 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Elation Event Bar i Lumidesk Nano - awaria

Post autor: Mu_ » wtorek 02 gru 2014, 14:57

...Witajcie.
Posiadałem urządzenie Elation Event Bar (produkt ADJ). Gdy używałem je samodzielni przez ponad rok wszystko było w porządku. Chwilę po podłączeniu do sterownika Lumidesk NANO coś cichutko strzeliło z lekkim zapachem spalenizny i światełka przestały pracować wraz z wyświetlaczem.
Produkt został wysłany do producenta. Producent nie naprawił a wystawił f-rę korygującą. Wydany został mi nowy egzemplarz. Podłączyłem do gniazdka, popracował trochę. Za chwilę podłączyłem do sterownika aby zaprogramować do reszty świateł i sytuacja się powtórzyła po paru sekundach. A więc obydwa urządzenia spalone w ten sam sposób. Zaznaczam, że około 20-tu innych świateł pracuje przy tym sterowniku poprawnie. Co może w takim razie być przyczyna zaistniałej sytuacji? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź. malin...

Sterownik albo operator sterownika.
Kompozytor. W pełni wyposażony użytkownik wyłącznie legalnego oprogramowania i bibliotek muzycznych.

ODPOWIEDZ