Koncert Kazika w TVP2

Tu zajmujemy się sprawami tyczącymi się urządzeń stosowanych do oświetlania imprez.
Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Koncert Kazika w TVP2

Post autor: AlfonsoRodeo » poniedziałek 11 lip 2005, 00:33

Ogladalem koncert Kazika w TVP2 i bardzo mile zaskoczony jestem realizacja swiatel. Bardzo dobrze rozplanowane lampy PAR, troche glow, a co najwazniejsze wysmienita synchronizacja (co nie jest rzecza typowa przy wielu koncertach nadawanych w TV). Jak dla mnie, koncert ten od strony oswietleniowej oceniam na 10pkt/10. po prostu rewelka.

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Koncert Kazika w TVP2

Post autor: Tadeo » poniedziałek 11 lip 2005, 00:39

...Ogladalem koncert Kazika w TVP2 i bardzo mile zaskoczony jestem realizacja swiatel. Bardzo dobrze rozplanowane lampy PAR, troche glow, a co najwazniejsze wysmienita synchronizacja (co nie jest rzecza typowa przy wielu koncertach nadawanych w TV). Jak dla mnie, koncert ten od strony oswietleniowej oceniam na 10pkt/10. po prostu rewelka....

**********************

zaraz ktos doda swoje trzy grosze na temat realizacji dxwieki

SHIVOO
Posty: 324
Rejestracja: poniedziałek 17 lis 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Koncert Kazika w TVP2

Post autor: SHIVOO » poniedziałek 11 lip 2005, 09:42

...Ogladalem koncert Kazika w TVP2 i bardzo mile zaskoczony jestem realizacja swiatel. Bardzo dobrze rozplanowane lampy PAR, troche glow, a co najwazniejsze wysmienita synchronizacja (co nie jest rzecza typowa przy wielu koncertach nadawanych w TV). Jak dla mnie, koncert ten od strony oswietleniowej oceniam na 10pkt/10. po prostu rewelka....

**********************

Jeśli mówisz o koncercie na Malcie w Poznaniu.... Byłem tam wczoraj i właśnie zwracałem uwagę na synchronizację świateł z muzyką, no i tak nie do końca bym się zgodził :) Co tam się stało z perkusją? Stopa chyba ciut za mocno a reszty po prostu prawie nie było słychać...

Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: Koncert Kazika w TVP2

Post autor: NoRd384 » poniedziałek 11 lip 2005, 16:53

.... Co tam się stało z perkusją? Stopa chyba ciut za mocno a reszty po prostu prawie nie było słychać...

**********************

Jak zwykle stopa .... tendencja polskich realizatorów. Za dużo stopy ? Z pewnością nagłaśnia Polak
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

Awatar użytkownika
AlfonsoRodeo
Posty: 757
Rejestracja: poniedziałek 28 lut 2005, 00:00

Re: Koncert Kazika w TVP2

Post autor: AlfonsoRodeo » poniedziałek 11 lip 2005, 17:34

Jeśli mówisz o koncercie na Malcie w Poznaniu.... Byłem tam wczoraj i właśnie zwracałem uwagę na synchronizację świateł z muzyką, no i tak nie do końca bym się zgodził :) Co tam się stało z perkusją? Stopa chyba ciut za mocno a reszty po prostu prawie nie było słychać...

Pozdrawiam !...

**********************



Ja ogladalem ten koncert w TV, tam bylo bardzo dobrze. Tak czy siak to byl jeden z niewielu koncertow, gdzie swiatlo bylo zsynchronizowane z muzyka. Dzwiek w TV byl taki sobie.

sauronik
Posty: 48
Rejestracja: piątek 11 cze 2004, 00:00

Re: Koncert Kazika w TVP2

Post autor: sauronik » poniedziałek 11 lip 2005, 20:55

Mnie dźwięk z TV nawet się podobał - wszystko było słychać, choć może nie w idealnych proporcjach (to też rzecz gustu).

Realizacja oświetlenia spoko, ale za kompletne szaleństwo w używaniu ramienia kamerowego i wózków - zupełnie jakby telewizory pierwszy raz dorwały w swoje łapki te zabawki i musiały się wyszaleć.

najbardziej wkurzył mnie sposób zakończenia transmisji w TV: tyłówka (roll) na wizji, początek następnego kawałka i cięcie na ostro...




Awatar użytkownika
somebody-someone
Posty: 174
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 00:00

Re: Koncert Kazika w TVP2

Post autor: somebody-someone » wtorek 12 lip 2005, 14:05

Ja byłem na koncercie osobiście... Najpierw 45 minut spóźnienia! Tak typowo jak dla naszego kraju, ale raczej niezbyt to przyjemne. Ogólnie to realizacja światła była bardzo dobra, czasem tylko reflekory zamontowane z ty;u sceny i na szczycie świeciły prosto w oczy, ale to taki szczególik. Bardzo fajne wizualizacje w tle... Podstawa to oczywiście dźwięk... Do telewizji szedł oczywiście osbny miks (nie ten sam co na przody). Trochę to zamulone wszystko było. Stopa z basem się zlewały, zbyt je podbili ( wątroba po pół godziny mnie rozbolała od tego). Bębny rołożone w panoramie jak w latach 60tych - hi-hat tylko w prawym kanale! Ale nie było źle, trochę gorzej wypadło nagłośnienie Armii gdzie panowie ustawili overheady tak beznadziejnie, że nie zbierały równomiernie (chiny wogóle nie było słychać).

Ogólnie dość wysoki poziom, ale jeszcze sporo roboty jest...
..:: Dobra muzyka to koincydencja wielu zbiorów zawierających jedynie dobre pierwiastki ::..

ODPOWIEDZ