Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
synEnglerta
Posty: 47
Rejestracja: poniedziałek 05 sty 2009, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: synEnglerta » środa 06 maja 2009, 16:53

A jak już się przebił to ortodoksi zamieszkujący jamajskie góry, zarzucali mu komercję. A to przecież dokładnie o to chodziło - żeby rozpszestrzenić ich kulturę po świecie - takie było przesłanie Marcusa Garvey'a.
******************************
duchowni zawsze są niezadowoleni gdy kasa (datki,ofiara) im sprzed nosa ucieka



Historia Boba brzmi jak z bajki, zapomniales jednak dodac, ze Bob w dosyc (eufemistycznie nazwijmy) niecywilizowany sposob wytresowal tak swoja luba,
...
**********************
Ależ ona była 2 x wieksza od niego!

Awatar użytkownika
wishmaster9
Posty: 21
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: wishmaster9 » środa 06 maja 2009, 17:17

Ależ ona była 2 x wieksza od niego!
*****************************
Goliat byl 3 x wiekszy od Dawida :) Przepraszam jesli Ci w jakis sposob zapaskudzilem Twoj przyklad idealnego wspolzycia artysty z kobieta

Awatar użytkownika
synEnglerta
Posty: 47
Rejestracja: poniedziałek 05 sty 2009, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: synEnglerta » środa 06 maja 2009, 17:26


Goliat byl 3 x wiekszy od Dawida :) Przepraszam jesli Ci w jakis sposob zapaskudzilem Twoj przyklad idealnego wspolzycia artysty z kobieta...
**********************
podałem naprawdę lajtowy przykład pary która dobrowolnie była razem przez całe życie na dobre i złe, tworząc razem i wspierając się w najgorszym... i do konca nie wiadomo kto kogo tresowal.
Przecież nie pisze o tym co wyczyniał w swym pożyciu np. taki Frank Sinatra czy James Brown

Awatar użytkownika
wishmaster9
Posty: 21
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: wishmaster9 » środa 06 maja 2009, 17:33

podałem naprawdę lajtowy przykład pary która dobrowolnie była razem przez całe życie na dobre i złe
...................................

W pewnych kulturach tak wlasnie sie przedstawiaja prawidlowe zwiazki, ale pomiedzy Jamajczykami a Europejczykami (bialymi) jest na prawde spora mentalna roznica

Awatar użytkownika
synEnglerta
Posty: 47
Rejestracja: poniedziałek 05 sty 2009, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: synEnglerta » środa 06 maja 2009, 17:44


W pewnych kulturach tak wlasnie sie przedstawiaja prawidlowe zwiazki, ale pomiedzy Jamajczykami a Europejczykami (bialymi) jest na prawde spora mentalna roznica ...
**********************

Nie będę podejmował wątku rasowego, bo kolory to prymitywne przesądy... ale generalnie białego człowieka w życiu nie widziałem, szaro - różowych z wypiekami widzę na codzień, Frank Sinatra raczej do tej różowej grupy się raczej zaliczał ... Najciemniej pod latarnia

merkucjo
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 10 lut 2009, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: merkucjo » środa 06 maja 2009, 18:22

-a więc na pytanie odnośnie ceny:
-odpowiadam zaniżając ją o 40-50% inaczej nie przejdzie (syntezator za 3500 a nie 7000), po czym odrazu dodaje, że euro/dolar idzie w górę wiec to był ostatni moment by za taką cene cokolwiek wyrwać bo podrożeją 2 krotnie przy kolejnej dostawie. -jak sprawdzi to potwierdzi to co mówiłem :)
-na pytanie "po co ci to":
- a no wiesz kochanie to jest to o czym ci mówiłem, że bez tego nie mogę pracować, jeszcze tylko .-i tu podaję coś jeszcze by być ubezpieczony na następny zakup- i już niczego nie będzie mi trzeba,

-z kompami łatwiej bo pokazuje jej że mi się np. mocno wymagające gry tną, wiec czas na modernizacje :)

spoko temat PEACE

Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 810
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: AdamZ » środa 06 maja 2009, 19:10

Gwoli wytłumaczenia

Nie myślcie sobie , że dzielę mieszkanie z potworem , który bije mnie i zamyka w piwnicy jak coś przeskrobię. Patrząc na ten związek mogę powiedzieć , że i tak ma stalowe nerwy Jakby nie liczyć 14 rok leci ... różnie to z kaską bywało. Zawsze grałem , ale dopiero jakieś 5-6 lat temu zacząłem działać konkretnie , powiedzmy profesjonalnie. Ona już wie , że z muzyką nie wygra ! Przez to rozstaliśmy się na kilka miesięcy i chyba jakimś cudem się potem zeszliśmy. Jak już mówiłem, warunki się trochę pozmieniały , ale jak to mówił Pawlak ... " Pocóż nam szukać nowego wroga jak tu pod bokiem znalazł się stary ?" ... "... na własnej krwi wyhodowany "
AdromedaA6|Prophet'08|MinimoogVoyager|Virus TI|Roland:D550|JX-8P|Juno-106|αJuno1|JP8000|JD800|R-8M|Yamaha: EX5|TX7|CS-30|KORG: Poly800|microKORG|Monotron|POLY-61|Teisco60F|S.BassStation|DrumStation2|Waldorf Pulse, MFB502, Matrix1000...

Awatar użytkownika
wishmaster9
Posty: 21
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: wishmaster9 » środa 06 maja 2009, 19:49

dobra... nie tlumacz sie. Za pozno :)

Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 810
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: AdamZ » środa 06 maja 2009, 20:13

...dobra... nie tlumacz sie. Za pozno :)...
**********************

No dobra - zlała mnie.
Jak zejdzie opuchlizna kliknę coś więcej . Zęby się ciężko zbiera jak się ma połamane ręce
AdromedaA6|Prophet'08|MinimoogVoyager|Virus TI|Roland:D550|JX-8P|Juno-106|αJuno1|JP8000|JD800|R-8M|Yamaha: EX5|TX7|CS-30|KORG: Poly800|microKORG|Monotron|POLY-61|Teisco60F|S.BassStation|DrumStation2|Waldorf Pulse, MFB502, Matrix1000...

Pszczoła
Posty: 183
Rejestracja: środa 26 lip 2006, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: Pszczoła » środa 06 maja 2009, 22:43

Witam.
Ja nigdy nie oddaję całej kasy, żona nie wie ile zarabiam na imprezach ,a przez jakis czas naskładam niezłą sumkę i kupuję fajne rzeczy.W stałej pracy moja żona jest moją szefową ta kasę jej oddaję,ale że głowne dochody to muzyka raz na rok wydaję kilka tys na sprzęt i nic mi nie mówi,zresztą nigdy na nią nie oszczedzałem miała co chciała i na odwrót.

pozdro.
Mam 43 lat uczyłem się grać na klawiszach 11 lat obsługuję płynnie programy muzyczne. moich dwuch synów idzie w moje ślady

ODPOWIEDZ