Kot oceni moją muzę?

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
medoramas
Posty: 122
Rejestracja: środa 19 lut 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: medoramas » czwartek 23 mar 2006, 07:29

A moj pies, ktory calymi dniami potrafi lezec na sofie i nie robic nic, gdy tylko slyszy chocby jeden dzwiek zagrany na basie zaraz przybiega na gore i kladzie sie w okolicy pieca... Ale nie lubi chyba efektu 'dist' - odsuwa sie o jakies 1,5 metra.

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: Tadeo » czwartek 23 mar 2006, 08:11

...A moj pies, ktory calymi dniam...

**********************

nie odbiegaj od tematu...;-)

Awatar użytkownika
Jarecky
Posty: 123
Rejestracja: wtorek 22 lis 2005, 00:00

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: Jarecky » czwartek 23 mar 2006, 08:39

...A moj pies, ktory calymi dniami potrafi lezec na sofie i nie robic nic, gdy tylko slyszy chocby jeden dzwiek zagrany na basie zaraz przybiega na gore i kladzie sie w okolicy pieca... Ale nie lubi chyba efektu 'dist' - odsuwa sie o jakies 1,5 metra. ...

**********************

Troche dziwny ten Twoj pies, bo zazwyczaj psy boja sie niskich czestotliwosci. ...I wten oto sposob, powstaje nowy temat: muzyczno-kyneologiczny.

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: spiker » czwartek 23 mar 2006, 08:56

KOT w terminologi wojskowej to osoba "nowa", niedoświadczona. Może więc chodzi o ocenę kogoś takiego...?
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
D.C.
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 00:00

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: D.C. » czwartek 23 mar 2006, 10:57

...KOT w terminologi wojskowej to osoba "nowa", niedoświadczona....

************

i tak zjawisko falowe zawitało na forum EiS

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: spiker » czwartek 23 mar 2006, 12:20

i tak zjawisko falowe zawitało na forum EiS ...

**********************

Jak dym ...to dym
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
ElvisKing
Posty: 80
Rejestracja: niedziela 27 lis 2005, 00:00

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: ElvisKing » czwartek 23 mar 2006, 16:22

Prosze u nie usuwanie tego tematu :) jest przezabawny i skladam wniosek przeniesienie go do dzialu z humorem :)



Skoro o kotach:



Zagadka logiczna - jesli kanapka posmarowana spada zawsze maslem na podloge a kot spada zawsze na cztery łapy.Co sie stanie gdy posmarujemy grzbiet kotka i upuscimy z niewielkiej wysokosci?
UWAGA TEN POST ZOSTAL NAPISANY PO CONAJMNIEJ 2 PIWACH :) !!!

Awatar użytkownika
T.gmk
Posty: 55
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 00:00

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: T.gmk » czwartek 23 mar 2006, 17:02

...Prosze u nie usuwanie tego tematu :) jest przezabawny i skladam wniosek przeniesienie go do dzialu z humorem :)



Skoro o kotach:



Zagadka logiczna - jesli kanapka posmarowana spada zawsze maslem na podloge a kot spada zawsze na cztery łapy.Co sie stanie gdy posmarujemy grzbiet kotka i upuscimy z niewielkiej wysokosci? ...

**********************

spadnie na bok

pawelq
Posty: 347
Rejestracja: piątek 19 sie 2005, 00:00

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: pawelq » czwartek 23 mar 2006, 18:05

......Prosze u nie usuwanie tego tematu :) jest przezabawny i skladam wniosek przeniesienie go do dzialu z humorem :)



Skoro o kotach:



Zagadka logiczna - jesli kanapka posmarowana spada zawsze maslem na podloge a kot spada zawsze na cztery łapy.Co sie stanie gdy posmarujemy grzbiet kotka i upuscimy z niewielkiej wysokosci? ...

**********************



Powstanie perpetuum mobile w formie wiatraka


richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Kot oceni moją muzę?

Post autor: richtig » czwartek 23 mar 2006, 18:08

Zagadka logiczna - jesli kanapka posmarowana spada zawsze maslem na podloge a kot spada zawsze na cztery łapy.Co sie stanie gdy posmarujemy grzbiet kotka i upuscimy z niewielkiej wysokosci? ...

**********************



Powstanie perpetuum mobile w formie wiatraka



**********************

Moim zdaniem o ile masło dokładnie rozsmarujemy, kot będzie lewitował. Kręcił się będzie tylko wtedy, gdy po jednej stronie kota będzie więcej masła niż po drugiej.
www.myspace.com/pchelki

ODPOWIEDZ