Zakaz grania z playbacku

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
jd73
Posty: 88
Rejestracja: środa 13 wrz 2006, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: jd73 » wtorek 26 wrz 2006, 18:01

zastanawiam się, czy preceli przeczytał wszystkie posty w tym temacie?

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: preceli » wtorek 26 wrz 2006, 18:14

...zastanawiam się, czy preceli przeczytał wszystkie posty w tym temacie?...

Przeczytał
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

jd73
Posty: 88
Rejestracja: środa 13 wrz 2006, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: jd73 » wtorek 26 wrz 2006, 18:26

......zastanawiam się, czy preceli przeczytał wszystkie posty w tym temacie?...

Przeczytał
...
**********************
Dzięki, więcej nie pytam.

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: mr-hammond » wtorek 26 wrz 2006, 18:46

A mnie w głowie utwór zespolu Pszczoly "pszczółka Maja sobie lata"
Co do chałturzenia to znam gosci którzy nie pokonczyli szkół muzycznych i 20 lat w "zawodzie" weselników.
Ale to chyba nie ten temat rozmowy przepraszam

jd73
Posty: 88
Rejestracja: środa 13 wrz 2006, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: jd73 » wtorek 26 wrz 2006, 19:14

...A mnie w głowie utwór zespolu Pszczoly "pszczółka Maja sobie lata"
Co do chałturzenia to znam gosci którzy nie pokonczyli szkół muzycznych i 20 lat w "zawodzie" weselników.
Ale to chyba nie ten temat rozmowy przepraszam ...
**********************
To ten. Dokładnie ten!!
Ja jestem amatorem samoukiem. Od paru lat 5-6 mam kontakt z muzykami "zawodowymi". Chłopaki pokończyli szkołe muzyczną, ale w żadnym calu nie uważają się jeszcze za muzyków zawodowych. Uważają że dużo sie jeszcze muszą nauczyć. Sami poziwiają nie raz amatorów za ich podejście i zwracają uwagę, że w środowisku amatorów jest więcej zawodowców niż w ich środowisku. Dlaczego???? Podejście do muzyki, to jest podstawa.
Z muzykami jest tak samo jak z każdym innym zawodem. Są zawodowcy i pasjonaci. Zdarza sie tak ze ci drudzy wiedzą wioęcej o muzycce niż ci pierwsi. Ja "nagłaśniam" i nie uważam się za wielkiego znawcę. Ale jak słucham gadki i tego co robią akustycy w domach kultury, to z kulturą tego zawodu nie ma nic wspólnego. Są to ludzie brani z drogi, oni tylko wiedzą jak ten sprzęt podłączyć!! Nie raz mi sie wydaje że przy tym minimum co ja umiem, to mój mały palec u lewej nogi wie więcej o akustyce niż taki akustyk z "urzedu".
Gdybyśmy poruszyli temat o ruchu drogowym, tez by się znalazło kilku mądrych zawodowców którzy wytykają amatorów na drodze. Ja tez takich znam i za same parkowanie bym im wzioł prawojazdy (zawodowcom oczywiście)!!
Moim zdaniem, o zawodostwie nie decyduje papierek. On ułatwia start w zawodzie. Zawodostwo trzeba w sobie tworzyć mentalnie. Polakom to z trudem przychodzi.
Bierze się to też z tąd że czsem o wyborze zawodu decydują rodzice, a nie talent. Ci ludzie do jakiegoś stopnia są sie wstanie nauczyć, ale potem włąśnie musi im przyjść z pomocą elektronika, bo z prawdziwą muzyką nie daja sobie rady. Ja nie generalizuję, że kto robi muze na kompie to taki sobie muzyk, ale trzeba mieć i to na uwadze.

Pszczoła
Posty: 183
Rejestracja: środa 26 lip 2006, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: Pszczoła » wtorek 26 wrz 2006, 19:35

Tak się składa, że jestem z Twoich okolic i znam Twój zespol. Nie wiesz dlaczego ci ludzie z wyższym wykształceniem muzycznym siedzą w domu? Poniewaz takie playbackowe kapele jak Twoja zaniżają ceny do minimum. Twierdzisz ze muza z playbacku jest blizsza oryginałowi i lepiej brzmi? Ojjj... lipna teoria, wystarczy wysłuchac utworów demo z Twojej strony... Nie tak dawno widziałem w Tygodniku Zamojskim ogłoszenie: "Zespół muzyczny na wesele, cena 500zł, poprawiny gratis". ...
**********************
Smieszny jesteś bo tacy jak ty na forum rżniecie facowców a tak naprawdę to zero pojcia ,słuchaj Kielt większość kapel z moich stron to moi wrogowie, bo na mojej stronie nie zauważyłeś w jakim towarzystwie gram i w jakich miejscach,i nigdy nie ogłaszałem się w prasie. a kolega jd 73 to musi mieć kiepskie wykształcenie bo na postach jego to same orty
SMUTNE
Mam 43 lat uczyłem się grać na klawiszach 11 lat obsługuję płynnie programy muzyczne. moich dwuch synów idzie w moje ślady

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: preceli » wtorek 26 wrz 2006, 19:38

...Ja nie generalizuję, że kto robi muze na kompie to taki sobie muzyk, ale trzeba mieć i to na uwadze. ...

No tak , zauważ tylko, że "zrobiona muza na kompie" to bardziej Pamela A. Masz spore braki kolego. I też do nauki w te pędy!
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

jd73
Posty: 88
Rejestracja: środa 13 wrz 2006, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: jd73 » wtorek 26 wrz 2006, 19:52

......Ja nie generalizuję, że kto robi muze na kompie to taki sobie muzyk, ale trzeba mieć i to na uwadze. ...

No tak , zauważ tylko, że "zrobiona muza na kompie" to bardziej Pamela A. Masz spore braki kolego. I też do nauki w te pędy!
...
**********************
Przepraszam "ZAWODOWCÓW" Już więcej nie będę obiecuję !!

jd73
Posty: 88
Rejestracja: środa 13 wrz 2006, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: jd73 » wtorek 26 wrz 2006, 19:57

Jednak komputer ogłupia!! Ludzie czytaja i nic nie rozumieją !!

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Zakaz grania z playbacku

Post autor: mr-hammond » wtorek 26 wrz 2006, 20:03

Chłopcy nie kłóćmy się przy niedzieli

ODPOWIEDZ