Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
rachwalski
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 00:00

Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: rachwalski » środa 04 paź 2006, 11:04

czy jest jakas wtyczka vst ktora pozwoli mi wczytac probke glosu i inny glos jakos sprobuje dopasowac do probki
nie chodzi mi oczywiscie o idealne dopasowanie bo to zdaje sobie sprawe mozliwe tylko w MI3 :) ale czy w ogole na rynku jest cos takiego
pozdrawiam

Awatar użytkownika
tomak
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 11 kwie 2002, 00:00

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: tomak » środa 04 paź 2006, 13:38

...czy jest jakas wtyczka vst ktora pozwoli mi wczytac probke glosu i inny glos jakos sprobuje dopasowac do probki
nie chodzi mi oczywiscie o idealne dopasowanie bo to zdaje sobie sprawe mozliwe tylko w MI3 :) ale czy w ogole na rynku jest cos takiego
pozdrawiam...
**********************


ale chodzi Ci o dopasowanie brzmienia głosu czy długości frazy zdania?

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: JoachimK » środa 04 paź 2006, 14:02

...czy jest jakas wtyczka vst ktora pozwoli mi wczytac probke glosu i inny glos jakos sprobuje dopasowac do probki
nie chodzi mi oczywiscie o idealne dopasowanie bo to zdaje sobie sprawe mozliwe tylko w MI3 :) ale czy w ogole na rynku jest cos takiego
pozdrawiam...
**********************

Jesli chodzi o korekcje brzmienia to jest kilka. np. Firium, Assymilator, stary steinbergowy FreeFilter, zdaje sie ze Voxengo i iZotope w ofercie tez maja takie narzedzia. Sa tez takie programy w wersji pelnej, nie jako wtyczka.

Jesli chodzi o dopsaowanie czasowe dwoch sladow, to np. VocALign
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Awatar użytkownika
rachwalski
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 20 lip 2006, 00:00

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: rachwalski » poniedziałek 09 paź 2006, 14:34

chodzi o korekcje brzmienia aby jak najbardziej zblizyc sie do danego brzmienia

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: richtig » poniedziałek 09 paź 2006, 15:31

Nie wiem o co Ci chodzi (za mało wyjaśniłeś i dodatkowo strasznie niejasno), ale może o wokoder?
www.myspace.com/pchelki

mellodeque
Posty: 573
Rejestracja: wtorek 08 lis 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: mellodeque » poniedziałek 09 paź 2006, 17:24

Kolo po prostu chce progz taki, ze mówi sobie głosem kogoś innego.

Gada do majka a z out karty leci np Maciej Stuhr, albo inny Pazura ;)

Sajens fikszyn miestety.

Jesli czegoś nie jesteś pewien - nie pisz.
http://khyro.com | http://promusic.pl/forum/

Awatar użytkownika
Dobmatt
Posty: 462
Rejestracja: środa 13 mar 2002, 00:00

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: Dobmatt » poniedziałek 09 paź 2006, 22:20

...Kolo po prostu chce progz taki, ze mówi sobie głosem kogoś innego.
Gada do majka a z out karty leci np Maciej Stuhr, albo inny Pazura ;)

Sajens fikszyn miestety.

****************************
Niekoniecznie. Gapię się teraz na TC-Helicon VoicePro ... To jest hardware niestety, i koszmarnie drogie (ok.$3000), ale robi dokładnie to o co chodzi autorowi postu: modyfikuje
charakter głosu ludzkiego. Można zmienić płeć, wiek, timbr, dodać chrypkę, zatkać nos, zmienić intonację (melodykę monologu) i takie rzeczy. Sajens na granicy magii, ale już nie fikszyn. Natomiast software o takiej potędze jeszcze nie spotkałem, ale to tylko kwestia czasu - zapewne jako wtyczka dla TC PowerCore.

MD.
Wlasciciel studia nagraniowego Youtopia w Edmonton, Kanada, tamze mieszkajacy na stale od 1985. Od 1997 staly wspolpracownik magazynu EiS, specjalizujacy sie w testach i recenzjach hardware i software dla produkcji studyjnej.

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: MB » poniedziałek 09 paź 2006, 23:32

"Any sufficiently advanced technology is indiscernible from magic." - A.C.Clarke

Awatar użytkownika
peak
Posty: 417
Rejestracja: piątek 27 sie 2004, 00:00

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: peak » poniedziałek 09 paź 2006, 23:37

****************************
Niekoniecznie. Gapię się teraz na TC-Helicon VoicePro ... To jest hardware niestety, i koszmarnie drogie (ok.$3000), ale robi dokładnie to o co chodzi autorowi postu: modyfikuje
charakter głosu ludzkiego. Można zmienić płeć, wiek, timbr, dodać chrypkę, zatkać nos, zmienić intonację (melodykę monologu) i takie rzeczy. Sajens na granicy magii, ale już nie fikszyn. Natomiast software o takiej potędze jeszcze nie spotkałem, ale to tylko kwestia czasu - zapewne jako wtyczka dla TC PowerCore.

MD....
**********************

Powiem szczerze, że mnie te demka na stronie TC nie przekonują... są strasznie sztucznie brzmiące. Oczywiście degradacja jest niezła, ale już zmiana charakteru wychodzi nienaturalnie... nawet ta babcia, mimo że chyba najlepsza z próbek.
[URL=http://dziecineo.prv.pl/Nie dzieciom neo!][/URL]

Awatar użytkownika
Petey
Posty: 351
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2006, 00:00

Re: Czy coś takiego znajdę tylko w filmach S-F?

Post autor: Petey » wtorek 10 paź 2006, 07:18

Natomiast software o takiej potędze jeszcze nie spotkałem, ale to tylko kwestia czasu - zapewne jako wtyczka dla TC PowerCore.

MD....
**********************
To była kwestia czasu Ja rok temu miałem na kompie soft od znajomego. Zabijcie mnie ale nie wiem jak się nazywa. Wiem ze był to plugin który też posiadał opcje np. jak

- zatkany nos
- chrypka
- szept
- itp

w dodatku interfejs był świetny. Cały nażąd mowy elegancko zobrazowany tchawica krtań itp. Dosłownie cudo. Szkoda ze miałem a nie mam

ODPOWIEDZ