Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
starplanet
Posty: 22
Rejestracja: wtorek 31 paź 2006, 00:00

Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: starplanet » środa 08 lis 2006, 16:42

Pytanie jak w temacie czy z utworu (muzyka +wokal ) da się wyciąć ścieżki muzyczne ?
Początkujący kompozytor ,początkujący realizator wokalista planujący w przyszłości założyć profesionalne studio nagraniowe.

Pszczoła
Posty: 183
Rejestracja: środa 26 lip 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: Pszczoła » środa 08 lis 2006, 17:23

...Pytanie jak w temacie czy z utworu (muzyka +wokal ) da się wyciąć ścieżki muzyczne ?...
**********************
Jeżeli chodzi tobie o wycięcie wokalu to znajdź ni EiS czerwiec 2003 lub 4 Tam opisane jest to doskonale,moje zdanie osobiste to zapomnij o tym bo utwór bedzie do bani i wszystkie partie mono sie wyciszą lub znikną a z wokalu zostana slady pogłosu,ale wiekszośc wokali w utworach nagrywana jest w stereo więc to jest niemozliwe,chyba że ktoś wie jak to zrobić,. sam chętnie się dowiem.
Pozdro....
Mam 43 lat uczyłem się grać na klawiszach 11 lat obsługuję płynnie programy muzyczne. moich dwuch synów idzie w moje ślady

Leff
Posty: 545
Rejestracja: sobota 13 kwie 2002, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: Leff » środa 08 lis 2006, 17:48

...Pytanie jak w temacie czy z utworu (muzyka +wokal ) da się wyciąć ścieżki muzyczne ?...
**********************
Chodzi o to, że by został tylko wokal? NIe da się.
Pozdrówka - Leff
Leff - Szczecin

Awatar użytkownika
klinikal
Posty: 11
Rejestracja: sobota 24 cze 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: klinikal » środa 08 lis 2006, 18:18

Skąd się wziął mit, że w ogóle coś takiego można zrobić??!!
To tak jak kiedyś ludzie uważali, że do zestawu satelitarnego wystarczy kupić "tłumacza" aby mieć wszystkie programy w naszym narodowym języku!

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: preceli » środa 08 lis 2006, 18:25

...Pytanie jak w temacie czy z utworu (muzyka +wokal ) da się wyciąć ścieżki muzyczne ?...

Corel Sound - zainteresuj się
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Rob-D
Posty: 31
Rejestracja: piątek 01 sie 2003, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: Rob-D » środa 08 lis 2006, 19:01

Pytanie pojawiajace sie statystycznie chyba raz w miesiącu na tym forum..

Opowiedz brzmi: .. da się - ze skutkiem najwyżej miernym plus

Awatar użytkownika
starplanet
Posty: 22
Rejestracja: wtorek 31 paź 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: starplanet » środa 08 lis 2006, 19:06

niektórzy nie czytają dokładnie ja nie chce wyciąć wokalu tak żeby mieć podkład bo wiem czym pachnie ten mit chodzi mi o wydzielenie lini wokalu abym mógł ją pociąć i niektóre fragmenty wykorzystać jako np chórki .
Początkujący kompozytor ,początkujący realizator wokalista planujący w przyszłości założyć profesionalne studio nagraniowe.

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: MB » środa 08 lis 2006, 19:38


Awatar użytkownika
starplanet
Posty: 22
Rejestracja: wtorek 31 paź 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: starplanet » środa 08 lis 2006, 21:44

z artykułu wynika że się nie da ale przecież nie chodzi tu o całkowite usuniecie tej muzyki jakieś tam ciche pogłosy mogą być bo przecież jak się wsadzi to na podkład to się to zgubi
Początkujący kompozytor ,początkujący realizator wokalista planujący w przyszłości założyć profesionalne studio nagraniowe.

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: MB » środa 08 lis 2006, 22:02

...z artykułu wynika że się nie da ale przecież nie chodzi tu o całkowite usuniecie tej muzyki jakieś tam ciche pogłosy mogą być
**********************
Widzę, że nie zrozumiałes istoty problemu. W praktyce najwyżej co możesz realistycznie osiągnąć to zmiana proporcji wokalu do reszty instrumentów o kilka decybeli.

ODPOWIEDZ