Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
Gtancx
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 28 sie 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: Gtancx » czwartek 09 lis 2006, 11:17

Da sie to zrobic pod jednym warunkiem - musisz miec sciezke dokladnie tego samego wokalu a cappella [[lacznie z nalozonymi efektami takimi jak reverb czy delay]]..
Nakladasz jeden track pod drugi, tak zeby graly idealnie razem. Odwracasz w jednej sciezce faze o 180 stopni i viola - wokal znika!!

Analogicznie [[bo do konca nie rozumiem w jakim kontekscie uzywasz slowa 'wyciac']] - jesli chcesz miec sam wokal, zamiast sciezki a cappella musisz znalezc wersje instrumentalna utworu.. Ciag dalszy instrukcji taki sam..

Awatar użytkownika
starplanet
Posty: 22
Rejestracja: wtorek 31 paź 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: starplanet » czwartek 09 lis 2006, 14:06

nie rozumie jakbym miał tą ścieżkę accapella to problemu by nie było bo chodzi właśnie o tą ścieżkę ?
Początkujący kompozytor ,początkujący realizator wokalista planujący w przyszłości założyć profesionalne studio nagraniowe.

Awatar użytkownika
starplanet
Posty: 22
Rejestracja: wtorek 31 paź 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: starplanet » czwartek 09 lis 2006, 14:09

a jak odwrócić fazę w np Cool Edit 2000
Początkujący kompozytor ,początkujący realizator wokalista planujący w przyszłości założyć profesionalne studio nagraniowe.

Awatar użytkownika
skibas
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 09 paź 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: skibas » czwartek 09 lis 2006, 15:43

...a jak odwrócić fazę w np Cool Edit 2000...
**********************
dobre pytanie...
a może ktoś wie jak odwrócić fazę w Logicu 5.5.1?
[URL]www.orkiestrazegluga.pl[/URL] | [URL]www.dzwiek.org[/URL]

Pszczoła
Posty: 183
Rejestracja: środa 26 lip 2006, 00:00

Re: Czy da się wyciąć muzykę z utworu ?

Post autor: Pszczoła » czwartek 09 lis 2006, 20:43


a może ktoś wie jak odwrócić fazę w Logicu 5.5.1?...
**********************
Napisałem wcześniej zaglądnijcie do EiS czerwiec 2003 lub 4 te operacje sa dokładnie i obrazowo przedstawione czy w Logiku czy Coolu,poświeciłem temu duzo czasu z ciekawosci i w zależności od tego jak nagrana jest muza to można coś z tym zrobić,moim zdaniem szkoda zachodu.A z mądrości M B powinni wszyscy korzystać bo warto.
Pozdro........
Mam 43 lat uczyłem się grać na klawiszach 11 lat obsługuję płynnie programy muzyczne. moich dwuch synów idzie w moje ślady

ODPOWIEDZ