Mac kontra PC

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Mac kontra PC

Post autor: MB » środa 31 sty 2007, 01:07

o RRRANY, znowu się zaczyna, następny nawiedzony



Awatar użytkownika
Laliszon
Posty: 438
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 00:00

Re: Mac kontra PC

Post autor: Laliszon » środa 31 sty 2007, 01:29

Warszawy, Radio KRAKÓW, Gazeta Krakowska i wiele innych nie

********************************************

może i w studio nagraniowym Radio Kraków ma maca+ protoolsa (swoją drogą slabego) to w studiach emisyjnych i lektorskich, a jest ich tam sporo stoją PC z SOUNDFORGE 6.0 , bywam tam często.

Ale interesuje mnie bardziej odpowiedź czy ktos próbował następującego połaczenia.MacBook Pro 15" 2.33 GHz/2GB/120GB/256VRAM/SD NUENDO 1.5.3. celowo pytam o tą wersję , bo kupiłem oryginal i z PC chodzi elegancko ale potrzebuję laptopa uniwersalnego bardziej (mac osx np w necie jest bezpieczny) mac mi się podoba, ewentualnie Imaca 20'

mogę na nuendo robić pod windowsem w macu tylko czy ten procesor intel dual core i ten program się nie pogryzą? nie chcę na razie kupowac upgradu programu bo drogi jak fix a ten robi ok, chcę tylko zmienić komp.

Nie mam jak sprawdzić, a wtopić na dzień dobry tez mi się nie uśmiecha, wlaściwie ceny już laptopów te same, obudowa maca poprostu mi się bardziej w laptopie podoba

Awatar użytkownika
oduck
Posty: 997
Rejestracja: wtorek 15 lip 2003, 00:00

Re: Mac kontra PC

Post autor: oduck » środa 31 sty 2007, 01:37

...LUDZIE !!!!!!!!! (....)
**********************


jako wieloletni (cale zawodowe zycie) uzytkownik makow chcialem zlozyc votum separatum od tej pozbawionej sensu, logiki i nie majacej wiele wspolnego z rzeczywistoscia wypowiedzi.
nie wszyscy uzytkownicy makow to fundamentalisci
a ze PC uzywam rowniez codziennie dosyc intensywnie, wiec mam dosyc wymierne porownanie, w odroznieniu od przedmowcy, ktory opiera swoja wiedze na stanie rzeczy sprzed 14 lat


wracajac do tematu - swietne te reklamy!! chociaz te PCtowe bardziej blyskotliwe sie wydaja


na marginesie - czy ktos z Was zna sie na obrazku? chodzi mi o reklamy apple wlasnie, juz ktorys raz z rzedu je widze i podziwiam jakosc tych filmow, czy one sa krecone kamerami HD? strasznie szczegolowe i wyraziste (kiedys widzialem taka z Bobem Dylanem, piekna! i rezysersko, i zdjeciowo)


fan dobrego brzmienia ;)

j.bravo
Posty: 386
Rejestracja: środa 01 wrz 2004, 00:00

Re: Mac kontra PC

Post autor: j.bravo » środa 31 sty 2007, 02:22

Posiadacz makowki - nawiedzony
posiadac pieca - nieuswiadomiony
Tak to w skrocie wynika czytajac rozne fora.

Nastepna obiegowa opina: mak do studia, pecet do biura - bzdura!
Prywatnie uzywam maka do biura, internetu, zdjec i innych pie... oraz peceta do pracy - protools mix i cubase. I bardzo sobie chwale...

(post wyslany z MacBooka - 5,5h na baterii, zero wirusow bez antywirusow, z OSXem nawet babcia sobie poradzi i d... mi nie bedzie zawracac)
Jestem przystojny i młody

Montuno
Posty: 105
Rejestracja: piątek 24 gru 2004, 00:00

Re: Mac kontra PC

Post autor: Montuno » środa 31 sty 2007, 10:49

Witam.
Juz pisalem. odnosnie Macbook pro. - ze zamierzam kupic, z zastosowaniem do audio. (teraz uzywam stacjonarnego PC i nie moge narzekać odkad jest core 2 duo. + 2 GB ramu jest naprawde milo.) a chcialbym zakupic mobilna wersje. (laczy sie to rowniez z firefacem).

Laptop którego sobie upatrzyłem to Mackbook pro 15,4 2,16 z 2 GB ramu.
Bo się głownie podoba.(nigdy na macach nie pracowałem...)

Wszystko szło pięknie nawet dziewczyne zarazilem i ona byc moze kupi macbooka, do czasu gdy nie przeczytałem o tej temperaturze. Obejrzałem wczoraj chyba 70 filmów na youtube.
Większość o wadach.

Jak to jest tak naprawde ztymi wentylatorami? jak to jest tak naprawde z ta temperatura?. Nie ma co się oszukiwac laptop będzie używany. nie tylko po to aby zniego puszczać muzykę czy oglądać zdjęcia.

To pytanie głównie do użytkowników. Czy spód tak się grzeje że nie można go utrzymać na kolanach?(kiedy wląsnie po to chce kupić mobilną maszyne aby m.in modz trzymać na kolanahc i czytać pdf w tym samym pokoju gdzie moja kobita ogląda film.)

Czy te wiatraczki i badz dyski, to co widziałem na you tube jest przerażające. nawet moj dawny prescot z wiatrakiem boxowym (który wył jak odkurzacz nie był taki.)

Zatem prosze o odpowiedzi co do temperatury i wiatraków. (bo nie wiem czy te na filmie to uszkodzone, czy one faktycznie takie głóśne.)
Również nie wiem czy ta temperatura to wada pierwszej seri czy kupując powiedzmy za miesiąc, badz z leopardem będzie taki sam problem.

Pozdrawiam



RME, MSP5, Yamacha P-120, Korg R-3, OSX

Awatar użytkownika
Stiwi
Posty: 51
Rejestracja: środa 26 lut 2003, 00:00

Re: Mac kontra PC

Post autor: Stiwi » środa 31 sty 2007, 16:52

Tak się zastanawiam skoro wymyślono coś takiego czy kiedykolwiek będzie też i w drugą stronę coś podobnego czyli aplikacje z osxa na pc

http://www.codeweavers.com/

ODPOWIEDZ