Salony muzyczne RIFF

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
szkudlik
Posty: 1732
Rejestracja: czwartek 26 lut 2004, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: szkudlik » czwartek 05 kwie 2007, 08:35

Ilu realizatorów potrzeba żeby wkręcić żarówkę?

Czterech, jeden wkręca a trzech mówi że by to zrobiło lepiej

kozpaw
Posty: 74
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: kozpaw » czwartek 05 kwie 2007, 08:41

...
**********************
Panie kolego, chyba nie zrozumiał pan istoty tego posta. Pikantnym smaczkiem całej sytuacji jest fakt, że człowiek który stoi na samej górze wielkiej i poważnej instytucji, jaką jest Centrala handlu Przemysłu Muzycznego i który co roku wydaje wielkie pieniądze rozbijając się we Frankfurckich hotelach podczas Namm Shows nie ma pojęcia czym jest okręt flagowy największej hiper-korporacji przemysłu muzycznego - Yamahy - grający w poście główną rolę Tyros II XXL.


**********************
Panie kolego a czy Właściciel Lidla musi wiedzieć co to są chrupki chitos? Wiedzieć to musi obsługa sklepu....
**********************

Dokładnie
Pan P. to poprostu biznesmen który wyłożył kasę kupił CHPM nazwał RIFF i teraz trzepie pieniążki po to ma pod sobą prezesa zarządu (który też średnio orientuje się w temacie instrumentów - ale jest dobrym handlowcem) z kolei prezes ma pod sobą kierowników i sprzedawców którzy doskonale się orientują w temacie instrumentów.
Znam doskonale temat bo sam pracowałem w RIFF-ie
Klawiszowiec

Awatar użytkownika
DJMONSIGNEUR
Posty: 64
Rejestracja: środa 09 lut 2005, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: DJMONSIGNEUR » czwartek 05 kwie 2007, 16:38

Polskie sklepy są tak żenujące że nawet kabli nie warto u nas kupować. A kolesie z Riffu to wyjątkowo specyficzna nacja.
Jeśłi człowiek szuka czegokolwiek poza klawiszami Casio i mikrofonami Shure'a to jest skazany na zagladę. Nie kupiłbym u nich nawet wacików.

Nara
m

Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: Gerry » czwartek 05 kwie 2007, 17:02

Muzyczny jest OK i nigdy mnie nie zawiedli, kupuję u nich często i sporo. Poza tym jeśli nie u nas to warto też niemieckim thomann lub chociażby musik-produktiv (tu obsługa po polsku). Mieszkamy w globalnej wiosce i nie mamy żadnego obowiązku kupować w naszym kraju...
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

Awatar użytkownika
midishiner
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: midishiner » czwartek 05 kwie 2007, 17:08

...Polskie sklepy są tak żenujące że nawet kabli nie warto u nas kupować. A kolesie z Riffu to wyjątkowo specyficzna nacja.
Jeśłi człowiek szuka czegokolwiek poza klawiszami Casio i mikrofonami Shure'a to jest skazany na zagladę. Nie kupiłbym u nich nawet wacików.

Nara
m...
**********************
hehe popieram

Lucas May On Tour
5-21.V.2009

Awatar użytkownika
vasyl
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2003, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: vasyl » czwartek 05 kwie 2007, 17:17

...Muzyczny jest OK i nigdy mnie nie zawiedli, kupuję u nich często i sporo. Poza tym jeśli nie u nas to warto też niemieckim thomann lub chociażby musik-produktiv (tu obsługa po polsku). Mieszkamy w globalnej wiosce i nie mamy żadnego obowiązku kupować w naszym kraju......
**********************
O to to! Też u nich ostatnio trochę zabawek kupiłem i nie mógłbym złego słowa powiedzieć o tej firmie. Świetny kontakt, konkurencyjce ceny i błyskawiczna dostawa.
Thomann to też konkretny sklep.

Awatar użytkownika
midishiner
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: midishiner » czwartek 05 kwie 2007, 17:26

...Muzyczny jest OK i nigdy mnie nie zawiedli, kupuję u nich często i sporo. Poza tym jeśli nie u nas to warto też niemieckim thomann lub chociażby musik-produktiv (tu obsługa po polsku). Mieszkamy w globalnej wiosce i nie mamy żadnego obowiązku kupować w naszym kraju......
**********************
A niech mnie żabia stopa!!! Jaki wypasiony sklepik !!! To jest to, czego szukałem... dzięki
Lucas May On Tour
5-21.V.2009

Awatar użytkownika
mastyk
Posty: 72
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: mastyk » czwartek 05 kwie 2007, 18:43

...Muzyczny jest OK i nigdy mnie nie zawiedli, kupuję u nich często i sporo. Poza tym jeśli nie u nas to warto też niemieckim thomann lub chociażby musik-produktiv (tu obsługa po polsku). Mieszkamy w globalnej wiosce i nie mamy żadnego obowiązku kupować w naszym kraju......
**********************

drogo. i to nawet nie w porównaniu do niemieckich, ale i polskich sklepów.
m.

Awatar użytkownika
vasyl
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2003, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: vasyl » czwartek 05 kwie 2007, 19:07

drogo. i to nawet nie w porównaniu do niemieckich, ale i polskich sklepów.
m....
**********************
Zawsze można się jakoś dogadać. Uwierz mi..

Awatar użytkownika
łebski
Posty: 72
Rejestracja: piątek 10 paź 2003, 00:00

Re: Salony muzyczne RIFF

Post autor: łebski » czwartek 05 kwie 2007, 19:15

Ja nie mam zadnych zastrzezen do salonow RIFF. Powiedzialbym wiecej, ze sa calkiem w porzadku. Ostatnio dokonywalem dosc pokaznego zakupu w salonie Riff we Wroclawiu i jestem bardzo zadowolony.Dogadalem sie ze sprzedawca i dostalem nawet rabat 10 czy 15 procent(juz nie pamietam ile dokladnie). Ponandto sprzedawca tlumaczyl mi,ze mozna u nich rozlozyc splateza sprzet na raty bez zadnych odsetek! Wiec czy to nie sa jakies zalety?
Byc moze u Was w W-wie sa beznadziejni pracownicy w tym sklepie.
Ja swego czasu mialem uraz do sklepu MUSIC STORE w Poznaniu. Nikomu nie polecam.

ODPOWIEDZ