Wokalistka roku...

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
tox
Posty: 394
Rejestracja: niedziela 30 sty 2005, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: tox » piątek 15 cze 2007, 14:03

Tak se czytam i czytam - ciekawy wątek - i zastanawiam się czy oby ten cały pan koleś to nie sama G.Andrz. hehe - to by nawet pasowało - zarejestrować się na eis i poodbijać trochę piłeczkę gheh, no bo komu by się chciało rejestr. tylko dla jednego wątku jak nie samej zainteresowanej??Poza tym czytając posty kolesia można odnieść wrażenie zniewieściałości -czepiania się o literówkę i o inne bzdety, tak aby tylko piłeczka została odbita.
Także koleś SHOW YOURSELF hehe

P.s. Chwali tyłek mnie roz.#%#- hehe dobre

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: DJOZD » piątek 15 cze 2007, 14:09


Typowy seksistowski samiec. ...
**********************
Koles to Kobieta? hmm. Jak tak to Super. Pozdrawiam.

Zostawmy ta Gosie juz w spokoju, niech sobie dziewucha pospiewa, zobaczymy co bedzie. Jednak nadal jestem za tym ze swoj sukces moze zawdzieczac ludziom od rodukcji muzycznej w najwiekszej mierze - bo muzka i jakosc piosenek jest (wedlug mnie) dla niej gruntem na ktorym sie wybija w mediach. Potem dopiero jest cala reszta. To co slyszymy to nie tylko jej praca i talent. Trzeba miec tego swiadomosc.

peter1pl
Posty: 373
Rejestracja: środa 20 lis 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: peter1pl » piątek 15 cze 2007, 14:10

"Zespół, z którym przybyła na próbę najlepsza debiutantka i wokalistka, okazał się na dodatek atrapą sceniczną. - Oni nawet nie są muzykami, nie znają się na tym - dyskutowała Andrzejewicz [...]"

Zawód: "atrapa sceniczna"?
...
**********************
Tak, to taka nowa świecka tradycja Płaci się ludziom za to, że postoją na scenie, ew. pomachają gitarą. To nagminne chociażby u kapel weselnych.
Ale w tym przypadku to trochę inna liga i laska powinna mieć ludzi umiejących grać... (powinna)
Zespół "Ósmy Dzień"; mp3: www.radio.bialystok.pl/przebojem2004.htm

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: DJOZD » piątek 15 cze 2007, 14:11

...Tak se czytam i czytam - ciekawy wątek - i zastanawiam się czy oby ten cały pan koleś to nie sama G.Andrz. hehe...
**********************
Nie sądze, predzej ktos z fan clubu.

peter1pl
Posty: 373
Rejestracja: środa 20 lis 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: peter1pl » piątek 15 cze 2007, 14:13

Ale w tym przypadku to trochę inna liga i laska powinna mieć ludzi umiejących grać... (powinna)...
**********************
Aha, i jakby się Gosia jeszcze odezwała to jestem do wzięcia (znaczy: wynajęcia). Jestem gitarzystą
(nie zartuję )
Zespół "Ósmy Dzień"; mp3: www.radio.bialystok.pl/przebojem2004.htm

Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: wasyl25 » piątek 15 cze 2007, 14:14


A jakim prawem Ty obrazasz Gosię Andrzejewicz?
Myślisz że możesz jej nawtykać, bo jest na świeczniku, zastanów się następnym razem.
Obrażasz to licz się z tym że ktoś dokopie w końcu tobie.
Typowy seksistowski samiec. ...
**********************

Przepraszam bardzo ty obrażasz wszstkich na forum!! a nie ja. Wktorym miejscu obraziłem sz.p G.A??
Ja stwierdzam fakty!!!

Ps. Na jakim świeczniku?? jakoś nie widze swiecenia tylko delikatne pobłyskiwanie. Nie można mówic o świeczniku przy debiucie.
Popatrz na prawdziwą czołówke, np Piotra Rubika, Anne Jopek czy Pawła Kukiza, i porównaj G,A i Mandaryne(ta to przynajmniej od początku mówiła że nie umie śpiewać). Wnioski same sie nasówają.
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

Awatar użytkownika
vasyl
Posty: 347
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2003, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: vasyl » piątek 15 cze 2007, 14:17

Znikam z tego nudnego forum ...
**********************
uffff

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: spiker » piątek 15 cze 2007, 16:23

Na tym polega demokracja, żeby każdy mógł robić to co lubi
============
Niestety - na tym nie polega demokracja. Demokracja to forma rządów. To o czym piszesz to ogólnie pojęta "wolność".
Demokracja jest dokładnie zaprzeczeniem sporej części wolności. Jeśli LUD wymyśli że czegoś nie wolno, to tego nie wolno i nawet za sprzeciwienie się tej regule ukarać można.


pozdrowienia
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

Awatar użytkownika
flove
Posty: 310
Rejestracja: piątek 22 sie 2003, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: flove » piątek 15 cze 2007, 17:28


Na tym polega demokracja, żeby każdy mógł robić to co lubi.
**********************

takie ujęcie "demokracji" zaczerpnąłeś jak sądze z filmów o kargulu i pawlaku :D ?? ... jesli tak to brawo :D

Awatar użytkownika
spiker
Posty: 1211
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: spiker » piątek 15 cze 2007, 17:45

"demokracja" w/g najnowszych trendów to rządy twórców oparte o utwory demo
przed użyciem programu zapoznaj się treścią instrukcji załączonej do opakowania bądź skonsultuj się z producentem lub dystrybutorem oprogramowania...

ODPOWIEDZ