Wokalistka roku...

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
paskud
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 13 mar 2006, 00:00

Wokalistka roku...

Post autor: paskud » czwartek 14 cze 2007, 14:16

Jeśli ten link się już gdzieś pojawił to przepraszam i proszę o usunięcie :)



jak dla mnie to straszliwa żenada:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/



pozdrawiam paskud
Szczęśliwy posiadacz Clavia Nord Electro3 ;)

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: DJOZD » czwartek 14 cze 2007, 14:29

Pewnie post bedzie usuniety. Ale co tam.
Pewnie by mnie to nic nie obchodzilo gybym nie mial zwiazku z festiwalem. Ciekawe jak ona sie dogadywala ze takich podstawowych rzeczy nie wiedziala? Hehe. Porażka nieco.

Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: PiotrK » czwartek 14 cze 2007, 14:44

Post został usunięty.
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2019, 07:45 przez PiotrK, łącznie zmieniany 1 raz.
[Użytkownik usunął konto]

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: preceli » czwartek 14 cze 2007, 15:04

...Ciekawe jak ona sie dogadywala ze takich podstawowych rzeczy nie wiedziala? Hehe. Porażka nieco. ...

Tia... Za starych czasów mądra panienka skuliłaby uszy, poszła do takiego Kukli i na spokoju, w skupieniu obgadała całą sprawę. Dla zawodowców to żaden problem zagrać tak, aby było dobrze. Bez durnego rozgłosu.
Ale nie, nasza gwiazdka koniecznie musiała przecież "błysnąć" , psia mać. Wprawdzie p. Zapendowska nie jest moją idolką , ale chyba się za mocno w stosunku do niej nie pomyliła.
A numer z zespołem to już nawet nie jest żenada, to dziecinada. Pewnie panienka kiedyś tam dorośnie(?), niemniej branżowy smrodzik będzie się jeszcze dłuuugo za nią ciągnął.
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: DJOZD » czwartek 14 cze 2007, 15:27

Tia... Za starych czasów mądra panienka skuliłaby uszy, poszła do takiego Kukli i na spokoju, w skupieniu obgadała całą sprawę. Dla zawodowców to żaden problem zagrać tak, aby było dobrze. Bez durnego rozgłosu.

**********************
Dokladnie tak powina zrobic. Zwyczajnie pogadac z szefem zespolu i w 2 godzinki zrobic kawalek na cacy. No chyba ze uparcie walczyla o loopy ktorych orchiestra nie zagra.


Awatar użytkownika
Boono
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: Boono » czwartek 14 cze 2007, 15:31

......Ciekawe jak ona sie dogadywala ze takich podstawowych rzeczy nie wiedziala? Hehe. Porażka nieco. ...

Tia... Za starych czasów mądra panienka skuliłaby uszy, poszła do takiego Kukli i na spokoju, w skupieniu obgadała całą sprawę. Dla zawodowców to żaden problem zagrać tak, aby było dobrze. Bez durnego rozgłosu.
Ale nie, nasza gwiazdka koniecznie musiała przecież "błysnąć" , psia mać. Wprawdzie p. Zapendowska nie jest moją idolką , ale chyba się za mocno w stosunku do niej nie pomyliła.
A numer z zespołem to już nawet nie jest żenada, to dziecinada. Pewnie panienka kiedyś tam dorośnie(?), niemniej branżowy smrodzik będzie się jeszcze dłuuugo za nią ciągnął.
...
**********************
I za to poważam Opole.Za to że grają na Żywo!!!!
A nie z "łomotu".
Magister Sztuki

Awatar użytkownika
flove
Posty: 310
Rejestracja: piątek 22 sie 2003, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: flove » czwartek 14 cze 2007, 16:45


Zawód: "atrapa sceniczna"?
...
**********************

przypomina mi to mecz polska-monako ... gdzie graliśmy z kucharzami, pastuchami, pomocnikami salowego i pielegniarzami :> ... ci z kolei robili za tragarzy jak widac ;) ...

juz sie z tego wytmuaczyli ... nie wiem czy wiecie ale PODOBNO aranzacje Gosi ... te boskie aranzacje ... sa czasami NIE DO ODEGRANIA NA ZYWO ... podobnie (jak cytuja pracownicy wytworni Gosi) "utwory nelly furtado" ... zadam pytanie ... czy on wogole sluchal utworow gosi :D???? bo cos sie mu pomylilo ... tudziez POMERDAŁO ;)))))


Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: wasyl25 » czwartek 14 cze 2007, 17:49

Przecież to kpina, jakaś paranoja totalna. Ja już wogule sie gubie. Ta nagroda powinna być dla producenta, Akustyka, inżyniera dzwieku i wszstkich innych którzy zrobili coś z niczego...
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: DJOZD » czwartek 14 cze 2007, 20:20

Ta nagroda powinna być dla producenta, Akustyka, inżyniera dzwieku i wszstkich innych którzy zrobili coś z niczego......
**********************
Dokladnie!!!

koleś
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 00:00

Re: Wokalistka roku...

Post autor: koleś » czwartek 14 cze 2007, 23:36

...Przecież to kpina, jakaś paranoja totalna. Ja już wogule sie gubie. Ta nagroda powinna być dla producenta, Akustyka, inżyniera dzwieku i wszstkich innych którzy zrobili coś z niczego......
**********************
Nie rozumiem o co Ci chodzi, czy możesz jaśniej?
Bo ludzie przyjdą posłuchać kogo dyrygenta?

ODPOWIEDZ