Wywiad z wokalistką zespołu Cardamonn

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
ratio
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 05 mar 2006, 00:00

Re: Wywiad z wokalistką zespołu Cardamonn

Post autor: ratio » poniedziałek 02 lip 2007, 17:40

Panowie każdy orze jak może.
Poco tak na nią najeżdzacie. Przecież wśród was są tacy którzy chcieli by być na jej miejscu (wywiad Opole itd). Zlitujcie sie i zamknijmy już ten temat. Niesłyszałem jej , ale najważniejsze jest to jak zaśpiewała i jaka była na scenie.

Pozdrawiam
Andrzej G.
Logic pro X | Focusrite Pro 26 | M Audio Project Mix IO

Awatar użytkownika
Balsenior
Posty: 89
Rejestracja: niedziela 20 maja 2007, 00:00

Re: Wywiad z wokalistką zespołu Cardamonn

Post autor: Balsenior » poniedziałek 02 lip 2007, 19:39

Idiote kazdy pokazuje i przesyła innym ale coś mądrego to już nie - nuda. Może to własnie efekt karmienia przez TV takim chłamem jak 13 posterunek ?...
**********************
No idiotyzm ma to do siebie że jest żadki (nie mam na myśli polityków)i nie zmusza do myślenia można się nim zając w 10 sekund. A jeśli przy tym absurdalny to aż bawi. natomiast coś mądrego zastanawia, więcej się myśli niż "mówi" i moża z tego soć wyciągnąć. więc nie nudzi tylko zmusza do refleksji. dalej idąc zycie jest tak skomplikowane itd że taka głupota jest poprostu sepr odskocznią.
P.s.
ja tam uważam że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze albo o kobietę. wtutaj jak sądze o kobietę:) a dokładnie o to jak często schodzi do parteru:D:D
mam nadzieję że nie uraziłem
Może kiedy indziej

Awatar użytkownika
force
Posty: 437
Rejestracja: wtorek 11 maja 2004, 00:00

Re: Wywiad z wokalistką zespołu Cardamonn

Post autor: force » poniedziałek 02 lip 2007, 22:29

nieno laska spoko, podchodzi pod Dodę a nawet ją przerasta.hehe
SONY VAIO, MOTU Traveler, Presonus Digimax FS, ADAM A7

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Wywiad z wokalistką zespołu Cardamonn

Post autor: Zbynia » poniedziałek 02 lip 2007, 23:59

...Panowie każdy orze jak może.
Poco tak na nią najeżdzacie. Przecież wśród was są tacy którzy chcieli by być na jej miejscu (wywiad Opole itd). Zlitujcie sie i zamknijmy już ten temat. Niesłyszałem jej , ale najważniejsze jest to jak zaśpiewała i jaka była na scenie.

Pozdrawiam
Andrzej G....
**********************
opole???wiekszego syfu w tym kraju ostatnio nie ma......sory jak 15 czy 20 raz gwiazda jest Maryla R to swiadczy tylko o tym jakie to dno(akurat do Maryli nic nie mam robi co robi robi czasem dovbrze czasem srednio no ale kurde ile mozna???co my artystow w tym kraju nie mamy????)

niestety ale media i cala otoczka zaniza poziom gustu....tragicznie - cale szczescie ze sa ludzie ceniacy dobra muzyke

Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Wywiad z wokalistką zespołu Cardamonn

Post autor: PiotrK » wtorek 03 lip 2007, 15:35

Post został usunięty.
[Użytkownik usunął konto]

ODPOWIEDZ