Polski hip-hop - mix i mastering

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: Zbynia » sobota 26 kwie 2008, 10:47

wish w sam raz nadajesz sie ze swoimi gownianymi wypowiedziami na forum hip-hop

jedziesz na calosc znajac to wszystko po lebkach a tak naprawde nie masz wogole pojecia o tej kulturze - ograniczyles sie pewnie do jednego gatunku i prubujesz zablysnac

hip-hop to wcale nie jeden rytm,to wcale nie rap na jedno kopyto(pomijam polskie podziemie bo tam jest moze z 5 wartych uwagi ale u nas wytwornie zabily muzyke poprostu ja olewajac)

ja ci napisalem z grubsza bo tak strasznie najezdzasz ze to nie polskie - napisalem co jest polskiego - powiem ci ze nic ale jak widac i tak nic nie zrozumiales

teksty nie wnosza nic nowego...ok - pokaz mi gatunek muzyczny w ktorym jest cos nowego w tekscie bo takiego praktycznie nie ma - wszystko oklepane od bardzo dawna

ale chcesz posluchac dobrego polskiego rapu?posluchaj nowej plyty ostrego - jest genialna i pod wzgledem muzycznym tekstowym i realizacyjnym a obraziles rowniez jego swoimi prostackimi postami a zapewne do piet mu nie siegasz.....

zastanow sie nastepnym razem jak bedziesz pisal i najlepiej zorientuj sie w temacie

Awatar użytkownika
KazZ
Posty: 70
Rejestracja: wtorek 22 kwie 2008, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: KazZ » sobota 26 kwie 2008, 13:28

ok ok juz starczy wszystko bylo ... mysle ze mozna zakonczyc
Kolega Wishmaster tez postanowil sie juz nieodzywac na cos o czym malo wie , w koncu sa postepy ;]

Ja duzo wynioslem z tego i mi to wystarczy ... kazda walka to nauka , kazdy spor to przemyslenia .. a kazda klotnia pokazuje poziom oleju w mozgownicy ;]

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: grembo » sobota 26 kwie 2008, 13:32

w Waszej obronie HH jest cos z zarliwosci akolity :) Jakby Wishmaster zaatakowal tabu czy religie :)

Awatar użytkownika
lakiernik
Posty: 399
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: lakiernik » sobota 26 kwie 2008, 17:57

...w Waszej obronie HH jest cos z zarliwosci akolity :) Jakby Wishmaster zaatakowal tabu czy religie :)...
**********************
Bo to jest tak......jakby ktoś po usłyszeniu Budki Suflera (dajmy na to) powiedział że słyszał muzykę rockową( właśnie tę Budkę ) i stwierdza ,że rock to gówno ! You Know What I Mean ? W każdym gatunku jest masa chłamu, pereł i wiele nieodkrytych lądów... Nie wyryżajmy opinii na tematy których nie znamy,proste.
Only Hardware System: Elektrony: Machinedrum UW, Monomachine, Octatrack, AnalogFour, DSI Tempest, Korg MS-20 Mini,Yamaha Tenori-on, Waldorf Blofeld, E-mu MP-7, Korg ER-1, Eventide Space, Alesis Bitrman

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: grembo » sobota 26 kwie 2008, 19:28

bo to jest tak, nie przekonasz Zyda do chrzescijanstwa namawiajac go do czytania Sw.Pawla :)

Awatar użytkownika
lakiernik
Posty: 399
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: lakiernik » sobota 26 kwie 2008, 19:32

...bo to jest tak, nie przekonasz Zyda do chrzescijanstwa namawiajac go do czytania Sw.Pawla :)...
**********************
Ano! Dokładnie tak!
Only Hardware System: Elektrony: Machinedrum UW, Monomachine, Octatrack, AnalogFour, DSI Tempest, Korg MS-20 Mini,Yamaha Tenori-on, Waldorf Blofeld, E-mu MP-7, Korg ER-1, Eventide Space, Alesis Bitrman

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: grembo » sobota 26 kwie 2008, 20:03

hmmm, nie o to mi chyba chodzilo - co zrozumiales :)

chodzi o to ze aby przekonac Wishmastera (poniektorym przypoimnam ze wiele lat mial do czynienia z kultura o ktorej mowa), powinniscie znalezc wspolne mianowniki - kulturowe, narodowe, czy po prostu produkcyjno-muzyczne aksjomaty.

Ja na razie mam wrazenie , ze Wasze argumenty - powtarzane w roznych wariacjach , sa dwa:

- Wishmaster nie przesluchal calego HH w zwiazku z tym nie ma prawa do wypowiedzi (czy musze zezrec caly wagon papryki aby stwierdzic ze 5czy6 sposrod tysiecy tych warzyw mi smakowalo - i w zwiazku z tym papryka to warzywo smaczne, pomimo tysiecy warzyw niestrawnych?)

-Wishmaster jest zamkniety na wiedze, ale ten argument jest powiazany z pierwszym

Dlatego mam wrazenie ze wciaz czytam wciaz sama sledzac Wasza dyskusje :)

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: grembo » sobota 26 kwie 2008, 20:36

mialo byc: mam wrazenie ze wciaz czytam to samo - przepraszam :)

radealfa
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 10 kwie 2008, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: radealfa » sobota 26 kwie 2008, 23:41

......Orzesz...

doprawdy nie wiem czy mam zanosić się od płaczu czy tarzać ze śmiechu...

Ta ziomy!
Tylko nie zapomnijcie tego potem equalizować.
...
**********************
Czy podczas miksu każdą ścieżkę trzeba w odpowiedni sposób equalizować aby te ścieżki nie zlewały się ze sobą?

Awatar użytkownika
gores
Posty: 288
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: gores » niedziela 27 kwie 2008, 22:25

wyszło szydło z worka... Juz wiadomo kto jest kto na tym forum.
[addsig]

ODPOWIEDZ