Polski hip-hop - mix i mastering

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
wishmaster
Posty: 287
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: wishmaster » piątek 25 kwie 2008, 19:37

w ten sposób może każdy gatunek muzyczny podzielić sobie na okresy mniej i bardziej odpowiadające Twoim teoriom
*****************************************

Nie no jasne, sorry za ordynarne faux pas. Zapewne powinnismy zaczac od Dworzaka i Sibeliusa, a departamencie tekstu od wspomnianych Rimbauda i Eliota :)
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

mospin
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 04 gru 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: mospin » piątek 25 kwie 2008, 19:42

...w ten sposób może każdy gatunek muzyczny podzielić sobie na okresy mniej i bardziej odpowiadające Twoim teoriom
*****************************************

Nie no jasne, sorry za ordynarne faux pas. Zapewne powinnismy zaczac od Dworzaka i Sibeliusa, a departamencie tekstu od wspomnianych Rimbauda i Eliota :) ...
**********************

Nie o to chodzi ale jest to jeden gatunek muzyczny i należałoby go rozpatrywać jako całość, bo gdyby rock rozpatrywać tylko w kategorii ostatnich lat to dla mnie tam się totalnie nic nowego nie pokazało i tak samo mógłbym twierdzić że to jest beznadziejna muzyka bo ostatnio leży (od razu zaznaczam że rocka nie słucham i to co wyżej napisałem jest tylko przykładową opinią) więc coś tu chyba jest nie tak

Awatar użytkownika
wishmaster
Posty: 287
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: wishmaster » piątek 25 kwie 2008, 19:43

Przepraszam... James Brown i Molesta to ten sam gatunek? Faktycznie czegos nie rozumiem...
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

mospin
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 04 gru 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: mospin » piątek 25 kwie 2008, 19:55

szkoda marnować więcej miejsca w bazie danych forum dlatego proszę tylko o jedno myśl zanim coś napiszesz bo z tego co zauważyłem chcesz uchodzić za inteligenta a wypisujesz czasem takie bzdury że się śmiać chce a poza tym ani razu nie odniosłeś się do faktycznie merytorycznych odpowiedzi dlatego nie widzę już sensu dalej Ci odpowiadać

Awatar użytkownika
wishmaster
Posty: 287
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: wishmaster » piątek 25 kwie 2008, 20:00

Co Wy z tym entelygentem...? Nie czuje potrzeby "uchodzic" za kogos kim nie jestem. Dobrze mi we wlasnej skorze. O Brownie wspomnialem nie bez kozery - jako o jednym z protoplastow "gatunku", wymienianym jednym tchnieniem.
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

mospin
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 04 gru 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: mospin » piątek 25 kwie 2008, 20:05

wskaż jedno rzetelne źródło gdzie piszą o Brownie jako o muzyku hiphopowym (to że korzystano z jego muzyki nie jest z tym jednoznaczne)

Awatar użytkownika
wishmaster
Posty: 287
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: wishmaster » piątek 25 kwie 2008, 20:06

ps.
i panowie hiphopowcy... nie ploszcie sie tak techniczna forma EIS.. bedzie cos kompletnie od rzeczy - na pewno zniknie :D
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

Awatar użytkownika
wishmaster
Posty: 287
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: wishmaster » piątek 25 kwie 2008, 20:17

wskaż jedno rzetelne źródło gdzie piszą o Brownie jako o muzyku hiphopowym (to że korzystano z jego muzyki nie jest z tym jednoznaczne)
*****************************************************

A gdzie ja napisalem, ze J.Brown to muzyk hiphopowy? Zanim zaczniesz klecic teksty naucz sie czytac inne ze zrozumieniem.
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

mospin
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 04 gru 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: mospin » piątek 25 kwie 2008, 20:24

...wskaż jedno rzetelne źródło gdzie piszą o Brownie jako o muzyku hiphopowym (to że korzystano z jego muzyki nie jest z tym jednoznaczne)
*****************************************************

A gdzie ja napisalem, ze J.Brown to muzyk hiphopowy? Zanim zaczniesz klecic teksty naucz sie czytac inne ze zrozumieniem....
**********************

Protoplasta (gr. próton plastós - najpierw ukształtowany) – najstarszy znany przodek, od którego wywodzi się jakiś ród. Inaczej osoba, poza którą nie sięga historia danego rodu.

tłumaczę to jako osobę od której zaczął się gatunek więc proponuję znać znaczenia używanych słów chyba że źle interpretuję

Awatar użytkownika
wishmaster
Posty: 287
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 00:00

Re: Polski hip-hop - mix i mastering

Post autor: wishmaster » piątek 25 kwie 2008, 20:31

Masz racje. Zlego slowa uzylem. Dla Browna i Bambaaty trzeba uzyc innego.
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

ODPOWIEDZ