Karta PCMCIA FireWire

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
Liftlitr
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 21 kwie 2005, 00:00

Karta PCMCIA FireWire

Post autor: Liftlitr » piątek 25 kwie 2008, 20:53

Witam
Dzisiaj nawalił mi port firewire w lapku BENQ, nie wiem co z nim jest, podpinam interfejs audio i w ogóle go nie wykrywa, wcześniej były już z nim problemy, przerywał itp. Jutro idę kupić kartę PCMCIA firewire, jaka mi polecacie ? cena do 200 zł.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
macandroll
Posty: 506
Rejestracja: sobota 10 cze 2006, 00:00

Re: Karta PCMCIA FireWire

Post autor: macandroll » piątek 25 kwie 2008, 22:25

...Witam
Dzisiaj nawalił mi port firewire w lapku BENQ, nie wiem co z nim jest, podpinam interfejs audio i w ogóle go nie wykrywa, wcześniej były już z nim problemy, przerywał itp. Jutro idę kupić kartę PCMCIA firewire, jaka mi polecacie ? cena do 200 zł.
Pozdrawiam
...
**********************
A próbowałeś przeinstalować system?
Czasem pomaga.
Muzyk, gitarzysta

Mr.Lee
Posty: 231
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 00:00

Re: Karta PCMCIA FireWire

Post autor: Mr.Lee » sobota 26 kwie 2008, 06:52

...Witam
Dzisiaj nawalił mi port firewire w lapku BENQ, nie wiem co z nim jest, podpinam interfejs audio i w ogóle go nie wykrywa, wcześniej były już z nim problemy, przerywał itp. Jutro idę kupić kartę PCMCIA firewire, jaka mi polecacie ? cena do 200 zł.
Pozdrawiam
...
**********************
Przerywał ci czasem dlatego że prawdopodobnie gryzły się chipsety. Jeżeli chodzi o karte PCMCIA do lapopa to to bierz taką która jest na chipsecie Texas Instruments. Omijaj Via szerokim łukiem.
Miałem ten sam problem. Dopiero rekomendowana przez wielu karta firmy ADS PYRO 1394DV Cardbus działała bez zarzutu. Koszt tej karty to jakieś 250 zł.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Piotruś
Posty: 66
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 00:00

Re: Karta PCMCIA FireWire

Post autor: Piotruś » sobota 26 kwie 2008, 12:19

Panowie, a czy firewire przez pcmcia będzie wolniejszy niż port wbudowany w laptopa?
www.myspace.com/piotrbanaszek

ODPOWIEDZ