GOOGLE tłumaczy strony na j. polski

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
Boleek
Posty: 268
Rejestracja: środa 15 lut 2006, 00:00

Re: GOOGLE tłumaczy strony na j. polski

Post autor: Boleek » sobota 10 maja 2008, 08:21

...Ja nie chcę marudzić....natomiast pozwólcie mały cytacik ze strony Elektrona a dotyczący Machinedrum SPS-1 UW MkII, jest wesoło

.... Dynamiczny 12-bitowy silnik próbki dodać punch, żwiru i na swój charakter próbek. The sonic experience is incredibly powerful. W sonic doświadczenie jest niezwykle potężny. Hearing those dirty UW bass drums is like being kicked in the head by a horse! Przesłuchanie tych brudnych UW bas perkusja jest jak jest kopać w głowę przez konia.......
*********************
musiscie uzbroic sie w cierpliwosc . za jakis czas pewnie ta funkcja bedzie działała lepiej ,

Awatar użytkownika
wishmaster
Posty: 287
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 00:00

Re: GOOGLE tłumaczy strony na j. polski

Post autor: wishmaster » sobota 10 maja 2008, 09:38

Jest to rewolucyjna i przy tym bardzo pozyteczna sprawa, juz tak nie stekajcie, nie stekajcie :) - problem sie bierze stad, ze robot nie wyczai kontekstu w jakim uzywane sa slowa i dlatego na razie jest jak jest. W kazdym razie ludzie z Google pracuja nad stala poprawa jakosci tlumaczen, deklaruja nawet, ze za pare lat nie powinny sie one specjalnie roznic od tlumaczen dokonywanych przez czlowieka. Co prawda osobiscie witryny anglojezyczne czytam bez translatora, ale tlumaczenie z holenderskiego jest mi juz calkiem pomocne. Przy okazji... gdyby ktos nie zauwazyl...do wyboru jest nie tylko angielski, ale ok. 20 innych jezykow. :)
Reasumujac - cala ta sprawa to jak dla mnie bomba, bardzo pozytywna i przyszlosciowa rzecz i tak na to trzeba poki co patrzec. :)
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

Awatar użytkownika
a
Posty: 380
Rejestracja: piątek 08 paź 2004, 00:00
Kontakt:

Re: GOOGLE tłumaczy strony na j. polski

Post autor: a » sobota 10 maja 2008, 12:55

...przykład
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=motu&btnG=Szukaj&lr=
wybierasz opcje , tłumaczenie strony ...
**********************

heh, tłumaczenie jak w polskim Future Music :)
http://www.superstereo.pl

ODPOWIEDZ