Bugera 333 XL head - wymiana lamp i mamy sprzęt z wyższej półki?

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
Liftlitr
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 21 kwie 2005, 00:00

Bugera 333 XL head - wymiana lamp i mamy sprzęt z wyższej półki?

Post autor: Liftlitr » czwartek 14 sie 2008, 11:09

Witam.
Spotkałem się ostatnio z taką opinią, że w przypadku Bugera 333 XL head wystarczy podmienić lampy na jakieś lepsze i osiągniemy dużo lepszy efekty, a nawet więcej jak z headów z górnej półki. Czy to jest prawda ?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
smiechu
Posty: 599
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 00:00

Re: Bugera 333 XL head - wymiana lamp i mamy sprzęt z wyższej półki?

Post autor: smiechu » czwartek 14 sie 2008, 12:36

Ciekawe...
Ale watpie ze rozniaca bylaby az tak znaczaca...juz predzej dobor odpowiedniej paczki na dobrych glosnikach, da znaczaco lepsze efekty...
Tak wynika z mojego doswiadczenia ze wzmacniaczmi gitarowymi...

Jesli zastanawiasz sie nad kupnem tej glowy to za takie same pieniadze mozesz zamowic sobie głowke naszego rodowitego MG http://www.mgamp.com/ mialem do czynienia z paroma glowkami tej marki i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pod wzgledem brzmienia jak i jakosci wykonania... do tego masz pelna kontrole nad konstrukcja i uzytymi podzespolami, bo kazdy wzmak jest robiony na zamowienie...

Awatar użytkownika
AllShotgun
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 00:00

Re: Bugera 333 XL head - wymiana lamp i mamy sprzęt z wyższej półki?

Post autor: AllShotgun » czwartek 14 sie 2008, 16:31

Bugera to łądny piec niewiem jak brzmi ale ma 4 lampy (pre) wiec niezle zapewne.. Mysle że wymiana lamp doprowadzi do suptelnej zmiany (niesłyszalnej na koncercie czy na probie a słyszalenj przy nagrywaniu)hih.i coś takiego...
Cześc jestem gitarzystą już 13 lat i studentem dzienikarstwa. Bardzo lubie home-recording, mam E-mu 0404...

ODPOWIEDZ