przepis na sukces

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
Petey
Posty: 351
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2006, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: Petey » środa 24 wrz 2008, 12:49

A co za roznica czy wchodzisz na najwyzsze drzewo na podwórku czy wysylasz fimik na you tube?? Taka sama glupota... tylko inaczej sie objawia...
Podejzewam ze gybyscie wy mieli sie wychowywac w dzisiejszym swiecie to wcale nie byli byscie lepsi...
A to ze kazde pokolenie narzeka na następne to standard od setek lat... zawsze tylko "jak ja bylem mlody to taki nie bylem..." albo "co to wyrosnie z tej mlodzierzy..." i co wyrosliscie na złych ludzi?? jestescie spaczeniu umysłowo?? Bo tak samo sie o was mowilo jak wy byliscie mlodzi...

Poza tym to nie jest dyskusja na to forum... ...
**********************
Heh... Z tym że w tym narzekaniu jest ziarno prawdy. Rozwój młodzieży idzie w złą stronę. Jedna ułomność rodzi drugą.

Ułomne zachowania młodzieży nie wynikają z szerszych możliwości wyrażania siebie samego tylko ze złego wpływu z zewnątrz

I nie jest to prawdą że kolejne pokolenia będą "normalnieć" po swoim młodzieńczym okresie.

Awatar użytkownika
winnicki
Posty: 374
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: winnicki » środa 24 wrz 2008, 12:58

A ja zadam Ci inne pytanie?? Uwazasz ze gdyby internet i masmedia z calym zwiazanym z nimi syfem przeniesc o 50 czy 100 lat wstecz to ludzie by go inaczej odbierali i wykozystywali niz dzis??
Ja uwazam ze natura ludzka az tak sie nie zmienia... ...
**********************


A co mnie to obchodzi?

Awatar użytkownika
mr.X
Posty: 390
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: mr.X » środa 24 wrz 2008, 13:13

I nie jest to prawdą że kolejne pokolenia będą "normalnieć" po swoim młodzieńczym okresie. ...
**********************
też tak myślę

Awatar użytkownika
smiechu
Posty: 599
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: smiechu » środa 24 wrz 2008, 13:17

...I nie jest to prawdą że kolejne pokolenia będą "normalnieć" po swoim młodzieńczym okresie. ...
**********************
też tak myślę
**********************
Zycie da w dupe to znormalnieja...

Awatar użytkownika
Petey
Posty: 351
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2006, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: Petey » środa 24 wrz 2008, 13:46

Zycie da w dupe to znormalnieja... ...
**********************
Całkiem możliwe ale weź pod uwagę że to przyszłe pokolenia będą kształtować te życie. A nie życie pokolenia. Bo człowiek jest winien samemu sobie że jest tak a nie inaczej. Także wszystko zależy od człowieka (mówię w liczbie poj. ale wiadomo że chodzi mi o przyszłe pokolenia)

Heh..trochę nam się zrobił wątek nieco odbiegający od tematu

Awatar użytkownika
smiechu
Posty: 599
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: smiechu » środa 24 wrz 2008, 13:57

Heh..trochę nam się zrobił wątek nieco odbiegający od tematu ...
**********************
Barkuje jeszcz tylko PiotraK i jakiegos glleboko filozoficznego wywodu... by dopelnic ceremoni...

Awatar użytkownika
mr.X
Posty: 390
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: mr.X » środa 24 wrz 2008, 14:23

gdzie jesteś piotrze ?!!!

MAD_MAXX
Posty: 56
Rejestracja: piątek 04 lip 2008, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: MAD_MAXX » środa 24 wrz 2008, 14:36

ale tu nie chodzi o to ze jakbysmy byli mlodsi to jakby to wygladalo, czy tam jakby intetnet byl 50 lat temu...
Chodzi o to ze ludzie dostali narzedzie a nikt im nie pokazal jak sie tym poslugiwac w dobrej sprawie i jakie negatywne skutki za soba niesie.
To tak jak w stanach zalegalizowali posiadanie broni iles tam lat temu a teraz chodza tutaj 14stolatki i strzelaja do siebie debile, tylko z powodu kolorow jakie nosza.I teraz niektore stany sie opamietaly i zdelegalizowali posiadanie broni, bez licencji, a w stanie NY nawet noza nie mozna miec przy sobie.

Internet to narzedzie, mlodziez nie wie jak z niego porzytecznie korzystac, wiec wykorzystuje go do glupot w wiekszosci, przychodza ze szkoly i siedza na necie do wieczora, a potem spac i znow do szkoly. Potem sie robia aspoleczni, glupieja, maja krzywe postrzeganie rzeczywistosci [ze to tak nazwe] przez te wszystkie ogladane filmy, sweetasne qrcze komentashe i supcio fotki
blee




A powiedzcie tak szczerze czy ten facet jest normalny ? Jesli on tylko udaje to powinien zostac aktorem, ale watpie ze udaje. Wiec zakladajac ze nie udaje, jest niedorozwinietym facetem w wieku 44 lat ktory jak sam przyznal "wogole sie sexem nie inteteresuje, nie obchodza go takie sprawy narazie, zostawia to na pozniej" sugerujac jestem za mlody na sex [w wieku 44 lat, kiedy niektorzy w tym wieku sa juz dziadkami]
Spojrzcie na mowe ciala tego typa, przeciez zachowuje sie jak centralny dzieciak, o tym ze spiewac nie potrafi to swoja droga, a teksty sa bzdurne jak dla przedszkolaka. A to ze sie w teledyskach robieraz to chyba jakies zboczenie [ekshibicjonizm ?]

IMO ten facet jest albo niedorozwiniety, albo ma jakas chorobe umyslowa. Albo co najmniej prawdopodobne jest perfekcyjnie dobrym aktorem.
I <3 MUSIC

Awatar użytkownika
winnicki
Posty: 374
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 00:00

Re: przepis na sukces

Post autor: winnicki » środa 24 wrz 2008, 14:50

Powinien być tak bardzo normalny jak... Ty?

Awatar użytkownika
Velu
Posty: 420
Rejestracja: czwartek 17 paź 2002, 00:00
Kontakt:

Re: przepis na sukces

Post autor: Velu » środa 24 wrz 2008, 15:17

Chodzi o to ze ludzie dostali narzedzie a nikt im nie pokazal jak sie tym poslugiwac w dobrej sprawie i jakie negatywne skutki za soba niesie.
**********************************************************

Jeśli ktoś by starał się nawracać użytkowników internetu w naszym kraju to prawdopodobnie okrzyknięto by to jako cenzurę i stalibyśmy się drugimi Chinami !

Z jednej strony narzekamy, że naród głupieje a z drugiej strony chcemy być narodem demokratycznym!

Ale chyba ta demokracja na dobre nie wychodzi. Tak jak ojciec pilnuje dziecko i gdy trzeba to skarci by poprowadzić je dobrą droga, tak chyba w państwach demokratycznych brakuje "mądrego reżimu" by władze pokazały jak trzeba żyć i jakie wartości warto szanować.

Ale niestety świat nie uświadczył nigdy "mądrego reżimu" i nigdy nie uświadczy bo kto będzie ojcem dla rządzących?

W sumie kubańczycy kochali Fidela Castro, Rosjanie kochają Putina, w Polsce wybralismy Wałęsę i go nie kochaliśmy, wybraliśmy Kwaśniewskiego - też go nie kochaliśmy, Mamy Kaczyńskiego - też nie....

Czego my wymagamy w takim razie ? ....

Demokracja + technologia = ogłupienie społeczeństwa

(mam nadzieję, że nie uraziłem niczyich poglądów za co z góry przepraszam. Jestem demokratą choć zdaję sobie jakie ona niesie za sobą konsekwencje)

ODPOWIEDZ