JBL VRX 932LAP i 918SP

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
mohamedddd
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2009, 00:00

JBL VRX 932LAP i 918SP

Post autor: mohamedddd » poniedziałek 23 mar 2009, 21:29

Witam mam zamiar kupić takowe paczki do nagłaśniania różności od kabaretów po jakieś kapele rockowe. Mam w planie kupić na stronę po 3 górki i 2 doły. Najprawdopodobniej nie będzie to flajowane a ustawione na basie. Pytanie moje brzmi czy warto w to inwestować czy może w podobnej cenie kupić paczki z HK Audio z serii ConTour Array CTA 208 (po 2-3 górki na stronę) i CTA 118 Sub (1-2 na stronę)??

Awatar użytkownika
ZbigiB
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 00:00

Re: JBL VRX 932LAP i 918SP

Post autor: ZbigiB » poniedziałek 23 mar 2009, 21:58

...Witam mam zamiar kupić takowe paczki do nagłaśniania różności od kabaretów po jakieś kapele rockowe. Mam w planie kupić na stronę po 3 górki i 2 doły. Najprawdopodobniej nie będzie to flajowane a ustawione na basie. Pytanie moje brzmi czy warto w to inwestować czy może w podobnej cenie kupić paczki z HK Audio z serii ConTour Array CTA 208 (po 2-3 górki na stronę) i CTA 118 Sub (1-2 na stronę)??...
**********************
Witam
Jak nie będzie flajowane tylko stawiane na basie to sobie odpuść.
VRX932la możesz jeszcze postawić na sztycy wetkniętej w suba.
Oba systemy projektowane były jako line array (dla mnie pseudo line array) i właściwie tylko jako podwieszane pod odpowiednimi kątami mają jakikolwiek sens(poczytaj o teorii line array).
Jak Chcesz stawiać coś na subach to lepiej ku coś tradycyjnego np.z SRX lub ewentualnie PRX


mohamedddd
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2009, 00:00

Re: JBL VRX 932LAP i 918SP

Post autor: mohamedddd » poniedziałek 23 mar 2009, 22:15

To ja wiem bardzo dobrze ze nie są to pełne linijki bo JBL ma kont regulacji co 15 stopni a HK o 9. Z tego co wiem VRX rozszedł się jak świeże bułeczki i dla tego pytam o taki system a nie inny poza tym dosyć pochlebnie o nim piszą na przeróżnych stronkach związanych z nagłośnieniem.
Poza tym mam powiedzmy na całość koło 70 tys wiec na nic innego z LineAray
nie moge sobie pozwolić. Jeszcze z EAW wiem że jest coś podobnego jak VRX tylko tutaj jest wszystko w wersji pasywnej.

mohamedddd
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2009, 00:00

Re: JBL VRX 932LAP i 918SP

Post autor: mohamedddd » poniedziałek 23 mar 2009, 22:20

Aha co do PRX mam już takowe 512M(monitor) i całkiem całkiem to sobie gra....

Awatar użytkownika
ZbigiB
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 00:00

Re: JBL VRX 932LAP i 918SP

Post autor: ZbigiB » poniedziałek 23 mar 2009, 22:29

...To ja wiem bardzo dobrze ze nie są to pełne linijki bo JBL ma kont regulacji co 15 stopni a HK o 9. Z tego co wiem VRX rozszedł się jak świeże bułeczki i dla tego pytam o taki system a nie inny poza tym dosyć pochlebnie o nim piszą na przeróżnych stronkach związanych z nagłośnieniem.
Poza tym mam powiedzmy na całość koło 70 tys wiec na nic innego z LineAray
nie moge sobie pozwolić. Jeszcze z EAW wiem że jest coś podobnego jak VRX tylko tutaj jest wszystko w wersji pasywnej.
...
**********************
VRX jak za te pieniądze jest ok tylko na boga nie stawiać tego na subach.
Poza tym trzeba tego VRXa dobrze zastroić .
A więc polecam np DBX DRIVE RACK PA lub PX(dedykowany do systemów aktywnych).Inaczej będzie grał jak megafon dworcowy.

ODPOWIEDZ