Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
pm79
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 09 wrz 2008, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: pm79 » środa 13 maja 2009, 21:25

Witam.
Dla mnie muzyka(granie i pisanie utworów) od wielu lat jest najważniejszą pasją w życiu i bardzo ważną część swojego życia jej poświęciłem. Moja żona właśnie takiego mnie poznała i zaakceptowała.Teraz gdy zacząłem wgłębiać się w tajniki recordingu i realizacji też mnie dzielnie wspiera - dała mi w prezencie ROCZNĄ PRENUMERATĘ EiS !!!!.
Co do zabawek - wziąłem ostatnio po cichu( co by nie denerwować żony;-) ) mały kredyt na kilka drobiazgów do mojego studyjka i się wydało. Trochę się nasłuchałem - ale dajemy radę. Wiem na pewno, że bez wsparcia mojej żony było by mi znacznie ciężej. Mamy teraz 8 miesięczną córeczkę i to też nie ułatwia sprawy kupna fajnego preampu ...:-) . Potrzeba matką wynalazków... . Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 810
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: AdamZ » środa 13 maja 2009, 22:15

Wpadłem na moment przywitać się . Padam na ryj Klawisze dawno mnie nie widziały i czeka mnie kilka ciężkich miesięcy, a będzie gorzej niż teraz ...

Teraz naginam po to , aby mieć jakąś kaskę na życie gdy dostanę klucze od nowego (swoją drogą bardzo starego - 1850 r) domu. Potem czeka mnie 3-6 miesięcy remontu połączonego z pracą,. Po tym okresie mam nadzieję , dom i studio będą zdatne do użytku ( choć pewnie wciąż zostanie sporo pracy z wykończeniem).Potem liczę na to , że pwoli zacznę wprowadzać w życie swój plan i zmieniać proporcje - muzyka/praca. Do czasu gdy moja największa pasja- muzyka stanie się znów pracą lub jej częścią. Nie ukrywam, że chciałbym też się z tego utrzymywać i utrzeć nosa kilku osobom.

Fajnie się temacik rozwinął. Będę zaglądał wieczorkami a jeśli temat przetrwa dłużej to czasem chętnie się udzielę .


Pozdrawiam


AdromedaA6|Prophet'08|MinimoogVoyager|Virus TI|Roland:D550|JX-8P|Juno-106|αJuno1|JP8000|JD800|R-8M|Yamaha: EX5|TX7|CS-30|KORG: Poly800|microKORG|Monotron|POLY-61|Teisco60F|S.BassStation|DrumStation2|Waldorf Pulse, MFB502, Matrix1000...

koibgf
Posty: 9
Rejestracja: sobota 18 lut 2017, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: koibgf » środa 12 lip 2017, 21:55

...Ja chcąc kupić coś nowego, od razu odkładam 20-30% kasy więcej na dodatkowy sprzęt (prezent) dla swojej połówki. W sumie opłaca się to, a przynajmniej odwraca uwagę w pierwszym trudnym momencie....

Zgadzam się z kolegom. Robię dokładnie tak samo i to skutkuje. Jest spokój. Cierpi tylko mój portfel. A jak mi moja kochana wypominała, że wszędzie są porozkładane moje zabawki otwierałem szafę w garderobie i pytałem czy znajdzie się wśród jej ciuszków miejsce na wieszak z koszulą....... Patrząc z drugiej strony ONA i tak wie co za ile kupiłem i kiedy. Jak One to robią?????

marcinek2
Posty: 160
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 00:00

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: marcinek2 » poniedziałek 24 lip 2017, 23:31



Dziś miałem w planie kupno mikrofonu więc wczoraj zabrałem się za malowanie piętra i złożyłem szafę która dwa miesiące leżała w kartonie. Żona zachwycona.....mikrofon kupiony.....ja urobiony.
...
Motu 828 mk3,avantone cv 12,aps classic,uad 2 solo,Duo,tc helicon,rnc fmr 1773........????

Awatar użytkownika
gores
Posty: 288
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jakie kity wciskacie swoim "połowicom" przy zakupie sprzętu?

Post autor: gores » wtorek 25 lip 2017, 17:28

Mnie moja zostawiła więc juz nie mam tych problemów :) Jestem bardzo zadowolony gdyż moja kariera przebiega podobnie jak u Max'a Martina - u niego również problemy z żonami. Jestem na dobrej drodze!


czyhak
Posty: 1
Rejestracja: piątek 15 cze 2018, 22:57

Re: Jakie kity wciskacie swoim

Post autor: czyhak » piątek 15 cze 2018, 23:01

Niestety u mnie żadne kity nie działają, zna mnie na wylot i wie kiedy coś kombinuję :D Dlatego zawsze muszę być przygotowany na dodatkowe zakupy dla mojej dziewczyny i od razu jest po sprawie ;)

ODPOWIEDZ