Nagranie na iPhone

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Nagranie na iPhone

Post autor: Soundscape » piątek 17 lip 2009, 18:13

Witam!

Rozglądałem się na pewnej stronce, gdzie znalazłem następujący link. Szczerze - jeśli to możliwe i nie ma w tym ściemy, to jestem zaskoczony

http://www.youtube.com/watch?v=cKITWfS41zw

Pozdrawiam!

thedroid
Posty: 80
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 00:00

Re: Nagranie na iPhone

Post autor: thedroid » piątek 17 lip 2009, 19:36

nagrasz bez problemu, tyle ze trzeba byc masochista zeby to pozniej obrabiac, bo jakosc takiego nagrania delikatnie mowiac nie jest najwyzszych lotow.


richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Nagranie na iPhone

Post autor: richtig » piątek 17 lip 2009, 20:27

nagrasz bez problemu, tyle ze trzeba byc masochista zeby to pozniej obrabiac, bo jakosc takiego nagrania delikatnie mowiac nie jest najwyzszych lotow.


Jasne, nagranie wewnętrzym mikrofonem na pewno do profesjonalnych zastosowań się nie nadaje, ale po pierwsze można do iphone'a po małej przeróbce zestawu słuchawkowego lub dorobienia sobie wtyku podłączyć mikforon zewnętrzny (choć oczywiście Apple stosownego wejścia nie udostępnia, pewnie za mało to sexy). Z tego co wiem, acz mogę się mylić, wraz z nową wersją softu i samego iphone'a (3.0) firmy zewnętrzne mogą produkować urządzenia w pełni współpracujące z iphonem, jak np przystawki gps (są), więc i również np przetworniki AD ;) (jeszcze nie ma, ale po boomie na iphone można wnioskować iż jest to kierunek w którym będzie przez najbliższe kilka lat zmierzała techologia mobilna i zauważą to takie firmy jak np creative czy m-audio.)

www.myspace.com/pchelki

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Nagranie na iPhone

Post autor: richtig » piątek 17 lip 2009, 20:29

wstyd, nie obejrzałem najpierw filmiku. Urządzenia o których pisałem już są dostępne :)

www.myspace.com/pchelki

ODPOWIEDZ