Ciekawskie studyjko

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
lukassino
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2007, 00:00

Re: Ciekawskie studyjko

Post autor: lukassino » czwartek 27 sie 2009, 18:54

Coś dla fanów mooga :)
link


Awatar użytkownika
eM
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Ciekawskie studyjko

Post autor: eM » niedziela 21 mar 2010, 14:09

Hahaha :D dobre ale niech gosciu np pomysli o przeprowadzcce :P miesiac bedzie to odpinal :P


OpenMusicStudio
Posty: 23
Rejestracja: piątek 02 paź 2009, 00:00

Re: Ciekawskie studyjko

Post autor: OpenMusicStudio » niedziela 21 mar 2010, 20:31

...
Coś dla fanów mooga :)
link
...
 


 


Kurcze... i do tego takie lipne KRK.... :)


 


Co do pierwszej foty z tematu - Photoshop na 100 % ;P

Motu896 mk3,IGS AUDIO DT2,2-1176,Stype bus compressor,OSX
www.OpenMusicStudio.pl zapraszam!

Awatar użytkownika
Elfuello
Posty: 339
Rejestracja: poniedziałek 15 lis 2004, 00:00

Re: Ciekawskie studyjko

Post autor: Elfuello » poniedziałek 22 mar 2010, 03:34

Mnie to nie ruszyło jakoś - poza burdelem, pewnie szumem wiatraków w każdym z urządzeń, wysoką temperaturą, zepsutą akustyką tego pomieszczenia itp.


IMO "nie szata zdobi człowieka" - choćby nie wiem ile sprzętu by było na jakimkolwiek zdjęciu....to liczy się gość, jego ucho i umiejętność operowania urządzeniami (oczywiście najwyższa półka sprzętu zaoszczędzi czas). Z pewnych źródeł wiem, że ci najlepsi wcale nie wykorzystują "miliona" ze swoich zabawek, lecz mają parę swoich ulubionych i sprawdzonych....a reszta tylko się kurzy i zdobi wnętrze, by tacy jak Wy wzdychali z podniecenia "ja też bym takie chciał" i łooo.....na pewno dzięki temu wszystko brzmi pro :) Oczywiście nikogo nie atakuję, tylko tak piszę na luzie, że choroba muzyków i realizatorów chęci posiadania ciągle to nowego, lepszego sprzętu "więcej, więcej, więcej", przyćmiewa umysł twórczo-realizatorski kosztem pójścia na łatwiznę i automatykę, że kupa sprzętu odwali za nas całą robotę. Ot taki pościk o 3 nad ranem hehehe.


[addsig]
Universal Audio Apollo Twin / Adam A7 / Native Kontrol S49 / Native Komplete 10 Ultimate / Pro Tools 12 / Samplitude Pro X3 Suite

ODPOWIEDZ