KRRiT- kolejny cudaczny wyczyn

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

KRRiT- kolejny cudaczny wyczyn

Post autor: psysutra » piątek 18 gru 2009, 00:22

http://www.hoopcola.pl/#/detailsaction

Jak ja przeczytałem pierwszy akapit to się roześmiałem niczym przyczepa z piachem.
Stay Psychedelic People!

minimax
Posty: 199
Rejestracja: czwartek 28 cze 2007, 00:00

Re: KRRiT- kolejny cudaczny wyczyn

Post autor: minimax » piątek 18 gru 2009, 11:40

To prawda, że ta decyzja rady jest zabawna, ale równy niesmak czuję wobec tego typu reklam. Pewnie starzeję się i zwyczajnie tęsknię za dzieciństwem, kiedy do szczęścia wystarczała jedna pomarańcza w półmroku choinkowych lampek. A teraz muszę przeciskać się pomiędzy wrzeszczącymi krasnalami na baterie a "Jingle Bells" w co drugim sklepie, beznadziejnie tęskniąc za zapachem intymności postnej wieczerzy, gdzieś z dala od zgiełku świata.


 


[addsig]
[b][url=http://jurekmuszynski.com]jurekmuszynski.com[/url][/b]

Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: KRRiT- kolejny cudaczny wyczyn

Post autor: psysutra » piątek 18 gru 2009, 21:02

Idąc tym tokiem myślenia powinni wywalić reklamę Delmy za profanację "O sole mio", bo osobiście ta reklama mnie bardziej wkurza niż HoopColi.
Stay Psychedelic People!

Awatar użytkownika
banan
Posty: 180
Rejestracja: sobota 29 wrz 2007, 00:00

Re: KRRiT- kolejny cudaczny wyczyn

Post autor: banan » piątek 18 gru 2009, 21:18

Moim zdaniem KRRiT postąpiła jaknajbardziej słusznie. Myślę, że szacunek należy się każdej religii. Jestem przekonany, że większość ludzi będzie zbulwersowanych decyzją, ale pomyślcie - gdyby Hoop Cola wykorzystała dla przykładu muzułmańską linię melodyczną i zamieniła słowo "allah" na "hoop cola" - podejrzewam, że po siedzibie głównej Hoop Coli pozostałby dziś tylko czarny krater w ziemi, a jeśli nie, to na pewno skończyłoby się gigantyczną awanturą z oficjalnymi przeprosinami i międzynarodowym skandalem. Jeśli państwo nie pozwala na bezczeszczenie symboli religijnych, powinno to mieć zastosowanie również w tym przypadku. Nie należy pozwalać na wydurnianie się na tle religijnym i robienia szajsu z kulturalnego dziedzictwa narodowego. 


Nie nawidzę sprowadzania Świąt Bożego Narodzenia do durnych "świątecznych" przebojów, aniołków i diabełków w stringach i ciągłej kłótni:"happy hollyday" czy "mery christmas".


I na pewno nigdy nie kupie Hoop Coli, i ze względu na smak i na stawianie firmy w roli biednej i pokrzywdzonej.


Pozdrawiam i Wesołych Świąt!


Banan


[addsig]
Sprzedam Roland Juno 60 w idealnym stanie!

Awatar użytkownika
sqtracing.pl
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 00:00

Re: KRRiT- kolejny cudaczny wyczyn

Post autor: sqtracing.pl » sobota 19 gru 2009, 09:09

...
Moim zdaniem KRRiT postąpiła jaknajbardziej słusznie. Myślę, że szacunek należy się każdej religii. Jestem przekonany, że większość ludzi będzie zbulwersowanych decyzją, ale pomyślcie - gdyby Hoop Cola wykorzystała dla przykładu muzułmańską linię melodyczną i zamieniła słowo "allah" na "hoop cola" - podejrzewam, że po siedzibie głównej Hoop Coli pozostałby dziś tylko czarny krater w ziemi, a jeśli nie, to na pewno skończyłoby się gigantyczną awanturą z oficjalnymi przeprosinami i międzynarodowym skandalem. Jeśli państwo nie pozwala na bezczeszczenie symboli religijnych, powinno to mieć zastosowanie również w tym przypadku. Nie należy pozwalać na wydurnianie się na tle religijnym i robienia szajsu z kulturalnego dziedzictwa narodowego. 

Nie nawidzę sprowadzania Świąt Bożego Narodzenia do durnych "świątecznych" przebojów, aniołków i diabełków w stringach i ciągłej kłótni:"happy hollyday" czy "mery christmas".

I na pewno nigdy nie kupie Hoop Coli, i ze względu na smak i na stawianie firmy w roli biednej i pokrzywdzonej.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Banan ..








Nie przesadzajmy, ja nie czuje się w żaden sposób urażony. Wręcz przeciwnie, ta reklama podoba mi się najbardziej ze wszystkich tych świątecznych kibli jakie prezentują w TV. Rozumiem, gdyby pod melodię tej pastorałki reklamowali piwo, czy kondomy. Wtedy to by była jazda po bandzie. Tymczasem reklama ma bardzo świąteczny charakter. Wystarczy popatrzeć na zestawienie występujących postaci. Zwłaszcza polcjant i dresiarz w jego czapceSmile No ale czemu tu się dziwić, w końcu w Wigilię zwierzęta mówią ponoć ludzkim głosemSmile 


A na poważnie to przyszło mi żyć w państwie sprzedawczyków i hochsztaplerów, i sam dzis nie wiem, czy ta reklama, która swoją drogą, kolorystyką i tymi dzwonami na końcu nawiązująca do reklam Coca Coli, nie została właśnie zdjęta za sprawką tego drugiego podmiotu, a obrażanie uczuć religijnych jest tylko dobrym powodem. Jeżeli kogoś stać to może kupowić sobie decyzje/ustawę na każdym szczeblu administracji tego kraju - takie realia. Dlatego wybaczcie, ale podchodzę do tego bardzo nieufnie.

sqtRacing.pl - Warszawa, naprawy i modyfikacje tuningowe skuterów!

Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: KRRiT- kolejny cudaczny wyczyn

Post autor: psysutra » sobota 19 gru 2009, 21:15

A może zdjęli główną melodię, bo nie posmarowali premii świątecznej KRITOWI?
Stay Psychedelic People!

ODPOWIEDZ