Nowy wynalazek - końcówka mocy do zastosowania "drogowego", z możliwością podłączenia słuchawek

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
ast
Posty: 621
Rejestracja: środa 03 kwie 2002, 00:00

Re: Nowy wynalazek - końcówka mocy do zastosowania "drogowego", z możliwością podłączenia słuchawek

Post autor: ast » piątek 23 lip 2010, 09:38

...Cytuję:
kto im pisze te instrukcje :D
 


 


Wygląda na automatycznego tłumacza...

Ja jestem tylko zwykłym grajkiem...

Awatar użytkownika
szkudlik
Posty: 1732
Rejestracja: czwartek 26 lut 2004, 00:00

Re: Nowy wynalazek - końcówka mocy do zastosowania "drogowego", z możliwością podłączenia słuchawek

Post autor: szkudlik » piątek 23 lip 2010, 10:33

...
...Cytuję:
kto im pisze te instrukcje :D
 

Wygląda na automatycznego tłumacza...
...
 


Co jest o tyle śmieszne że to polska firma...




[addsig]
Ilu realizatorów potrzeba żeby wkręcić żarówkę?

Czterech, jeden wkręca a trzech mówi że by to zrobiło lepiej

Awatar użytkownika
szkudlik
Posty: 1732
Rejestracja: czwartek 26 lut 2004, 00:00

Re: Nowy wynalazek - końcówka mocy do zastosowania "drogowego", z możliwością podłączenia słuchawek

Post autor: szkudlik » piątek 23 lip 2010, 12:07

ale... te instrukcje mogli by lepiej tłumaczyć .


Pewnie, i nie tylko instrukcje. Nie tak dawno na ich stronie była oferta na "mikrofony z kondensatorem"...




Mniejsza o większość. Wie ktoś jak się sprawują koncówki mocy tejże firmy + kolumny serii magnum 335?
Cenowo przystępne ale czy wytrzymają imprezy do 40 osób w klimatach Rave/Psychedelik
 
 


Trójdrożne Magnum dokładnie odsłuchiwałem w Riff w Gdańsku i wypadły ponizej wszelkiej możliwej krytyki, kiedyś tu pisałem dość obszernie o wrażeniach.Nie tak dawno z resztą słyszałem je w akcji w Gdyni w lokalu "dwa światy" na Skwerze Kościuszki. Koszmar. Omijać szerokim łukiem.


O końcówkach nie wiem nic




[addsig]
Ilu realizatorów potrzeba żeby wkręcić żarówkę?

Czterech, jeden wkręca a trzech mówi że by to zrobiło lepiej

Awatar użytkownika
szkudlik
Posty: 1732
Rejestracja: czwartek 26 lut 2004, 00:00

Re: Nowy wynalazek - końcówka mocy do zastosowania "drogowego", z możliwością podłączenia słuchawek

Post autor: szkudlik » piątek 23 lip 2010, 12:20

http://www.eis.com.pl/virtual/modules.php?op=modload&name=Forum&file=viewtopic&topic=17646&forum=18


tutaj wspomniana dyskusja - moja ocena odsłuchowa na stronie drugiej


przy okazji można zobaczyć ileż uprzejmości można się spodziewać od strony udzielającego się na forum serwisanta z Alpharda...


[addsig]
Ilu realizatorów potrzeba żeby wkręcić żarówkę?

Czterech, jeden wkręca a trzech mówi że by to zrobiło lepiej

ODPOWIEDZ