Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
KM77
Posty: 49
Rejestracja: środa 04 kwie 2007, 00:00

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: KM77 » piątek 10 cze 2011, 00:45

...
...
...
...
...
Dj Minimix- London

Gość trochę miast objechał- był widywany w Brighton, Kingston...

Interesuje mnie teraz tylko jedna kwestia- ile taki delikwent by wystał w Polsce. Po pierwsze nasz element aspołeczny, a po drugie- ZAiKS Cool...
 

Stał by do czasu, aż jakiś dresio by go nie kopnął. W Zaiksie nie znają jeszcze Techno, więc luz...
...
 

Toż to nie techno tylko Psychedelic Trance. Ciekawe, z jakiego nagłośnienia autor tej pacynki korzysta. A co do sposobu manipulowania- jest więcej filmików z bliska także widać tu i ówdzie pręty, linki etc.


 

Nie no, czajęCool Dawno przestałem dzielić elektroniczną muzykę klubową na gatunki i podgatunki, ponieważ wszystko się teraz miesza ze sobą (i dobrze) Używam określenia Techno do muzyki tworzonej za pomocą nowoczesnej technologii.  Zaczynałem swoją przygodę z poważniejszym muzykowaniem od Psy Transu, lecz wtedy mówiono Goa, ówczesne Techno brzmiało podobnie do dzisiejszego transu...który na mój gust ma mały współczynnik Psycho. Dawnych wspomnień czar ... Etnica, Cox Box, Transwave, Astral Projection, Juno Reactor...

A mały Dj jest świetnym i sprytnym tworem.


...
 


Co do Techno to ponownie się nie zgodzę :) już prędzej można powiedzieć że Goa i Psychedelic przynajmniej pośrednio pochodzą właśnie od Techno (Koxbox, SFX, wczesny Doof) i szeroko pojmowanego Rave (chociażby Transwave). Techno generalnie ma swoje korzenie w Detroit- polecam lekturę chociażby Juana Atkinsa czy Underground Resistance :)...
 


Wszystko prawda, ale kolesie z Detroit łyknęli przynętę z niemiec (Kraftwerk), zresztą w niemczech równie prężnie rozwijała się scena. Techno z Detroit jest funkowe, a niemieckie siermiężne i szorstkie (w pozytywnym znaczeniu) Moim zdaniem, teraz coraz trudniej określić co jest co, w sumie czy to ważne? Dla mnie mało. Smile





[addsig]
Jem,śpię i robię muzykę

Awatar użytkownika
RhettButler
Posty: 2
Rejestracja: środa 07 mar 2012, 00:00

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: RhettButler » środa 07 mar 2012, 14:41

szukałem na www.google.pl jak to funkcjonuje i nie mam pojęcia? tzn jak ten ludek tańczy...ktoś to rozgryzł może?

Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: psysutra » piątek 09 mar 2012, 21:59

...szukałem na www.google.pl jak to funkcjonuje i nie mam pojęcia? tzn jak ten ludek tańczy...ktoś to rozgryzł może?... 


Linki i sprężynki lub kijki- na innych filmikach widać jak koleś tam siedzi i rusza :D

Stay Psychedelic People!

Awatar użytkownika
Izka
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 30 lip 2013, 00:00

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: Izka » wtorek 30 lip 2013, 23:38

Można na filmikach bez problemu zobaczyć w jaki sposób steruje tą lalką siedząc w środku;) 


vocalist
Posty: 2
Rejestracja: środa 25 wrz 2013, 00:00

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: vocalist » środa 25 wrz 2013, 15:24

Haha, dobre :). Ja bym rzucił groszem. Przesympatyczne.


laiokon
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 10 kwie 2014, 00:00
Kontakt:

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: laiokon » czwartek 10 kwie 2014, 12:36

U nas też sprawdziłby się ten sposób!

Awatar użytkownika
raflezjak
Posty: 135
Rejestracja: sobota 24 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: raflezjak » środa 23 kwie 2014, 09:40

...O jakim filmiku mówicie ? Ktoś poda linka bo niestety nie widzę a z chęcią bym sobie zobaczył. ...

łap ziąąą

https://www.youtube.com/watch?v=zNvIT5w9yKQ
BCR-2000, PCR-500, UMA25s, Roland D-10, Yamaha RM1X, Yamaha SU 700, Yamaha A3000, Roland MC-303, Kaossilator, Exar SM07, Crumar Multiman-S(w rozsypce), Behringer MS40, Renoise.

salamandraplamista
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 19 cze 2014, 00:00

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: salamandraplamista » czwartek 19 cze 2014, 16:38

Niezłe.
[addsig]

Awatar użytkownika
Havan2002
Posty: 3
Rejestracja: środa 19 lis 2014, 00:00

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: Havan2002 » wtorek 25 lis 2014, 22:45

hehehe, mi się też podoba :D
Wolność to tylko jeszcze jedno słowo dla tych, którzy nie mają już nic do stracenia.

voltrex
Posty: 4
Rejestracja: sobota 17 sty 2015, 00:00

Re: Nowy sposób zarobkowania na ulicy

Post autor: voltrex » poniedziałek 19 sty 2015, 07:10

...hehehe, mi się też podoba :D... 




Mi też, super pomysł :D


ODPOWIEDZ