Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
klops3000
Posty: 82
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: klops3000 » poniedziałek 08 sie 2011, 03:53


 Jakim prawem takie osobniki mają rację bytu?...
 


Ja sam apropos "nowej" Polskiej muzyki klubowej zadaje sobie to pytanie od dawna - można by tu napomnieć jeszcze paru "artystów" podobnej miary co rzeczony pacjent - A Polskie wydawnictwa parające się tego typu muzyką...co im daje promowanie i łożenie na takich ludzi ? pytam poważnie bo ja tego nie rozumiem.




keyzone
Posty: 147
Rejestracja: czwartek 08 gru 2005, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: keyzone » poniedziałek 08 sie 2011, 09:37

Ok. Może poukładajmy to trochę. Na co sie tu wkurzamy? Na poziom kultury Roberta M...zgoda. Na prawdopodobne mały zasób wiedzy... to tez możliwe (niestety na końcu filmiku nie ma jakiegoś semifinalnego efektu zatem trudno to z merytorycznego punktu widzenia oceniać). Ale dlaczego zaczyna sie krytukować go za to, że kupił wokale do swoich numerów. Jesli sprawa jest legalna to nie ma o czym mówić. Przyznam, że nie oglądałem wcześniej filmików z jego udziałem na YT, bo musiałbym nonstop siedzieć przed kompem, a po czasie jaki poświęcam na produkcję i autoedukację (np. DVD EiS) po prostu szkoda mi zycia na to. Ale jak usłyszałem w radio "Shine On" to czułem, ze to swietny kawałek. Owszem, utrzymany w stylistyce Tocas Miracle Fragmy, ale to mi nie przeszkadzało. Słyszę przecież, że DJe na całym świecie mają tendencję to powielania sie nawzajem, bo dancefloor to troche takie Mamoniowo - ludzie w wiekszosci lubia tańczyć do czegoś co juz gdzieś słyszeli. Rozwój tutaj to raczej ciągła powolna ewolucja i inspirowana często udergroundowymi poczynaniami rewolucjonistów:-) Od razu spodobała mi się linia melodyczna i zastanawiałem sie kto to zaśpiewał. Tego w necie nie znalazłem, bo byc może za mało szukałem. Zatem szczerze mówiąc bardziej interesowałaby mnie GDZIE MOŻNA KUPIĆ TAKIE WOKALE!!!
Oczywiście fajnie byłoby, gdyby największe kariery robili ludzie z jednej strony skromni, kulturalni, a z drugiej strony nieprzeciętni indywidualiści. Ale wiemy, że tak nie jest i nigdy nie będzie.
Ale z drugiej strony trzeba czasami nazywać sprawy po imieniu...
www.digimatch.eu i7 950, 24GB RAM, E-mu 1616m PCIe, Cubase7, Ozone5 Advanced, Komplete7, EWQLSO Platinium Plus, Goliath, Stormdrum2 Pro, Omnisphere, Trilian, ARC, T-Racks3 CS Grand, Real Guitar, LPC, Noman Factory British Bund

Awatar użytkownika
grzygorz
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: grzygorz » czwartek 11 sie 2011, 02:08

Kiedy pierwszy raz dowiedziałem się o tym panu - ucieszyłem, że ktoś z Polski jest znany za granicami i ponoć regularnie tam grany, ale teraz narosło tak wiele kontrowersji wokoło jego osoby, że samemu ciężko mi już wierzyć w cokolwiek :) Stał się bardzo medialną osobą, pokroju Dody - wbrew temu, co mówi ze 'muzyka broni się sama' Jestem zawsze ciekaw co nowego wyjdzie spod, nazwijmy teraz to tak, by nie urazic jego fanow jak i przeciwnikow - spod szyldu jego osoby a roztrząsanie czy on - czy nie on to robi, pozostawiam Plotkowi.pl oraz innym instutucjom charytatywnym. Ja mam swoje problemy ;P Inna rzecz, ze ta muzyka jest dla mnie zbyt delikatna i za mało urozmaicona. Wszystkim przypominam jednak, ze ten Pan był znany w kręgach muzyki nieco bardziej ambitnej i wtedy nikt nic mu nie zarzucał zarówno co do live'ów jak i nagrań. A ludziom którzy nagle osiągneli sukces sodówa często uwala do głowy :D Co jezd jurz paskódne.


 


Z nagrania '10 minut na hit' pożywkę ma sporo osób :D


http://www.youtube.com/watch?v=QQhbarG3I4o


http://www.youtube.com/watch?v=60wDWJ7Qw6k


Awatar użytkownika
przedwczoraj
Posty: 223
Rejestracja: wtorek 07 sty 2003, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: przedwczoraj » czwartek 11 sie 2011, 11:58

http://www.ftb.pl/news/84479_0_1/bedzie-film-o-robercie-m.htm


 


 


 


Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: AkselPL » czwartek 11 sie 2011, 13:09

...
http://www.ftb.pl/news/84479_0_1/bedzie-film-o-robercie-m.htm



 

 ...
 


Ciekawe czy wspomną w nim o kawałku w 10 minut i oddawaniu moczu przed kamerą i o pier* wodzie mineralnej :D


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: psysutra » czwartek 11 sie 2011, 16:33

...
http://www.ftb.pl/news/84479_0_1/bedzie-film-o-robercie-m.htm

 

 

 ...
 


O Aphexie, Vogelu, Posfordzie, Stinsonie, Millsie i innych wielkich postaciach nie nakręcono filmu a o takim CZYMŚ ma być?


Jezu...{#hmm}

Stay Psychedelic People!

nysontension
Posty: 86
Rejestracja: sobota 25 gru 2010, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: nysontension » czwartek 11 sie 2011, 17:06

Nie wiem czy plakac czy spasc z krzesla ze smiechu.


 


Chlopaki od montazu beda mieli nie lada zadanie zeby przedstawic go jako "myslacego".


Choc po jego oficjal sajt filmach widac ze umieszczenie sceny z brakiem szacunku do goscia co stoi przy drzwiach jest to dozwolone.


Bedzie to totalne klamstwo lub jego gwozdz do trumny.


 


ROBERT M        R.I.P

Z kazdym krokiem, droga do pokonania staje sie krotsza.

Awatar użytkownika
klops3000
Posty: 82
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: klops3000 » czwartek 11 sie 2011, 18:37

  O Aphexie, Vogelu, Posfordzie, Stinsonie, Millsie i innych wielkich postaciach nie nakręcono filmu a o takim CZYMŚ ma być?

Jezu...{#hmm}
...
 


 


Pewnie będzie to dzieło pokroju "Gulczas a jak myślisz" i "Yrek kosmiczna nominacja" które to filmy raczej nie przyniosły korzysci samym zainsteresowanym (poza forsą) wręcz przeciwnie i są uznawane za dwa najgorsze Polskie filmy ever {#śmiech} aż wstyd pisać że zna sie ich tytuły...


 


A co do tego że Robcio kiedyś zajmował się ambitniejszą muzyką to mogę prosić o szczegóły ? Z tego co mi wiadomo wcześniej sklejał loopy i sample , sorry ale takie rzeczy potrafi 10 latek Laughing



Ten typ właściwie nie może pochwalić się własną twórczością , niewiem skąd oni go wytrzasnęli - tak samo jak niektórzy poprzednicy uważam że robi tylko za figuranta który dostał tę fuchę po znajomości albo "rodzinnie" - jak sam wspominałem podobno ktoś z jego rodziny jest w zarządzie mymusic.


Przyznam się że także kiedy pierwszy raz o nim usłyszałem byłem dumny że ktoś od nas staje się bardziej rozpoznawalny w Europie apropos tego typu muzyki , jednak kiedy zobaczyłem jego "filmy" i ogólnie jego sposób bycia a do tego bardziej zgłębiłem jego działalnośc... ŻENADA.


P.S. Jak można nosić koszulkę z podobizną własnej twarzy ?


Awatar użytkownika
mr.X
Posty: 390
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 00:00

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: mr.X » piątek 12 sie 2011, 09:47

Gdyby nie piwo i inne używki taka łupanka i cały ten kult DJ-a nie miałby szansy zaistnieć.


Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: Produkcja muzyczna polskiej muzyki klubowej

Post autor: Soundscape » piątek 12 sie 2011, 09:53

...
Gdyby nie piwo i inne używki taka łupanka i cały ten kult DJ-a nie miałby szansy zaistnieć....
 


**************************************


A tu się nie zgodzę. Jest mnóstwo ambitnych imprez i fajnego grania z dobrymi DJ-ami, tylko trzeba być w odpowiednim miejscu i czasie, najlepiej z odpowiednimi ludzmi. A że to impreza z browarem, wódą czy czymś innym - impreza to impreza. Określony gatunek elektroniczny podawany przez DJ-a.


ODPOWIEDZ