YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Preferujemy sytuacje autentyczne. Humor skopiowany z zasobów internetu zupełnie nas nie interesuje.
Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: DJOZD » poniedziałek 26 lis 2012, 09:26

To chyba oficjalny rekord, zatem Panie i Panowie: najczęściej oglądanym filmem w historii portalu Youtube jest teledysk PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일) M/V

Na ten moment jest ponad 823 mln wejść, do kilku dni będzie miliard.

Ludzie narzekają że w mediach promuje się "chłam" , a to właśnie oaza dla muzyki niszowej pokazuje że ludzie jednak lubią taką muzykę. Tzn. przedstawienie humorystyczne bardziej.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: chantizstudio » poniedziałek 26 lis 2012, 10:28

...To chyba oficjalny rekord, zatem Panie i Panowie: najczęściej oglądanym filmem w historii portalu Youtube jest teledysk PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일) M/V

Na ten moment jest ponad 823 mln wejść, do kilku dni będzie miliard.

Ludzie narzekają że w mediach promuje się "chłam" , a to właśnie oaza dla muzyki niszowej pokazuje że ludzie jednak lubią taką muzykę. Tzn. przedstawienie humorystyczne bardziej.

Miłego dnia. ...

Tacy ludzie to są już raczej maszynki do zarabiania pieniędzy, i ja w sumie nie mam nic przeciwko mimo ze sam nie jestem ''konsumentem'' takiej muzyki . Przeciętny słuchacz lubi raczej prostotę.
Co do samego kawałka to idealnie nadaje sie jako muzyka ko Kac Vegas 3
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

Awatar użytkownika
delorjan
Posty: 408
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2005, 00:00

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: delorjan » poniedziałek 26 lis 2012, 13:46

To jest przynajmniej dobra, dobrze brzmiąca produkcja :) nie to, co koko koko...


Ja tam nie mam nic do Gangnam Style - muzyka przeznaczona do klubu, świetnie sie przy tym bawi, więc spełnia wyśmienicie swoją funkcję ;)


Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: Tadeo » poniedziałek 26 lis 2012, 14:32

Jesli wierzycie ze ilosc wyswietlen jednoznacznie pokrywa sie z iloscia poszczególnych wejsc to sie mylicie, wszystko mozna wykupic


Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: Helium » poniedziałek 26 lis 2012, 14:40

delorjan nie myl klubu z dyskoteką...

JacekM
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek 19 lis 2012, 00:00

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: JacekM » poniedziałek 26 lis 2012, 15:18

Od czerwca 63 pozycja.


http://www.youtube.com/watch?v=JvxG3zl_WhU


I jak tu nie lubić disco-polo?


Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: DJOZD » poniedziałek 26 lis 2012, 15:38

...Jesli wierzycie ze ilosc wyswietlen jednoznacznie pokrywa sie z iloscia poszczególnych wejsc to sie mylicie, wszystko mozna wykupic
...

Zakładając że nawet 1/4 to prawdziwe wejścia to ilość ciekawskich jest ogromna. Zakładając że niereformowalne media zagrały ten utwór kilka razy i jeżeli komuś się spodobało to poszukał sobie klipa. Ta liczba tak czy inaczej jest ogromna. Chociaż wydaje się być przedmiotem jakieś większej akcji. Być może wojna Korea Południowa vs Bieber Canada północna, hehe.

Jakkolwiek patrzeć artystycznie nie jest to sztuka wysokich lotów a w wolnych mediach wyznaczyła rekord. To nie jest bez znaczenia.


Awatar użytkownika
BassFun
Posty: 190
Rejestracja: środa 13 sie 2003, 00:00

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: BassFun » poniedziałek 26 lis 2012, 21:36

Cos ten kawalek w sobie ma, przypomina mi troszke patent z" lmfao".
Pamietam jak wyłowiłem go na youtube jak mial prawie 100 milionow odsłon i wtedy zasmiałem sie
z tego bo troszke smieszny mi sie wydawal i jeszcze do tego spiewany po koreansku pomieszany z angielskim.
Nie sądziłem ze dojdzie do 800 milionow i pewnie przebije 1 miliard.
Widocznie jest zapotrzebowanie na taką muzykę a jezeli jest to dlaczego nie?
Niech grają)

Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: preceli » poniedziałek 26 lis 2012, 22:06

...Jesli wierzycie ze ilosc wyswietlen jednoznacznie pokrywa sie z iloscia poszczególnych wejsc to sie mylicie, wszystko mozna wykupic...

Amen!
Dziwne, że co niektórzy tu znafcy jeszcze tego nie załapali. Strzelam, po prostu wciąż nie umiom tego załapać
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Awatar użytkownika
leokos80
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 11 cze 2009, 00:00

Re: YouTube - najczęściej oglądany film w historii tego portalu

Post autor: leokos80 » poniedziałek 26 lis 2012, 22:59

...To chyba oficjalny rekord, zatem Panie i Panowie: najczęściej oglądanym filmem w historii portalu Youtube jest teledysk PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일) M/V

Na ten moment jest ponad 823 mln wejść, do kilku dni będzie miliard.

Ludzie narzekają że w mediach promuje się "chłam" , a to właśnie oaza dla muzyki niszowej pokazuje że ludzie jednak lubią taką muzykę. Tzn. przedstawienie humorystyczne bardziej.

Miłego dnia. ...
 


Dokładnie, kilka lat temu na topie był fil gdzie koleś gral na gitarze Canon Pachelbela a teraz? no cóż...


ODPOWIEDZ