Kto zrobił mnie w balona?

Tutaj można podyskutować na tematy związane z prawami autorskimi, produkcją i rozpowszechnianiem oraz wszelkie inne wymagające wiedzy prawniczej.
Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Kto zrobił mnie w balona?

Post autor: Redakcja » sobota 31 mar 2007, 12:19

...http://www.stoart.org.pl...



Ja zaś gorąco polecam nasz FAQ, a w nim dział Prawa autorskie - gdzie szukać informacji?
[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

Pszczoła
Posty: 183
Rejestracja: środa 26 lip 2006, 00:00

Re: Kto zrobił mnie w balona?

Post autor: Pszczoła » sobota 31 mar 2007, 19:53

Witam.

Mamy czarną rzeczywistość każdy orze jak może, ale jak ktoś leci w kulki i nie ma moralniaka to zwykły du.ek, wszyscy na forum będą wiedzieć kto to jest i będą na gostka uważać i poinformują innych, facet nie ma wstydu przyznał się bez żadnych obiekcji.

Oby cię gościu swędziało i żebyś nie mógł się podrapać

Pozdro.
Mam 43 lat uczyłem się grać na klawiszach 11 lat obsługuję płynnie programy muzyczne. moich dwuch synów idzie w moje ślady

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Kto zrobił mnie w balona?

Post autor: Zbynia » niedziela 01 kwie 2007, 05:29

rzeczywistosc pod tym wzgledem mamy jasniejsza niz ci sie wydaje - tylko niestety ktos kto zrobi cos raz na jakis czas i to przy okazji dowie sie po 5 latach ze cos mu sie nalezy.l...

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: Kto zrobił mnie w balona?

Post autor: grembo » niedziela 01 kwie 2007, 11:47

ciekaw jestem czy jakbysmy tutaj mocniej zaczeli rozmawiac o stawkach minimalnych, czy umowach (muzycy, kompozytorzy, producenci i realizatorzy) to czy bysmy podpadli pod przepisy o zmowie :) rynek nie lubi takich rozmow - ale np. w krajach skandynawskich jest to norma

Awatar użytkownika
Bartos
Posty: 375
Rejestracja: niedziela 11 lip 2004, 00:00

Re: Kto zrobił mnie w balona?

Post autor: Bartos » niedziela 01 kwie 2007, 15:27

A taka konkluzja mnie naszła - jeśli nawet TWÓRCY w społeczeństwie nie znają swoich praw, to trudno, aby odbiorcy ich dzieł respektowali te prawa!

Awatar użytkownika
wishmaster
Posty: 287
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 00:00

Re: Kto zrobił mnie w balona?

Post autor: wishmaster » niedziela 01 kwie 2007, 16:31

Kwestia poznania swoich praw to rzecz do przestudiowania, problem natomiast w tych stawkach minimalnych. Nigdy nie myslalem, ze jako wsciekly liberal z przekonania kiedys to powiem, ale takie rozmowy o "zwiazkowym" zapaszku (no - moze cechowym), mysle, ze sa konieczne. I to dla dobra wszystkich - bez wzgledu na staz i zarobki.
sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty

ODPOWIEDZ