Umowa o nagłośnienie koncertu

Tutaj można podyskutować na tematy związane z prawami autorskimi, produkcją i rozpowszechnianiem oraz wszelkie inne wymagające wiedzy prawniczej.
lodzio
Posty: 85
Rejestracja: piątek 05 maja 2006, 00:00

Umowa o nagłośnienie koncertu

Post autor: lodzio » środa 23 maja 2007, 17:10

Witam

Mam zarejestrowaną działalność gospodarczą ( od niedawna ) i zgłosił się do mnie dom kultury żebym nagłośnił sztukę. Dzisiaj zadzwonili żebym podesłał im umowę na to nagłośnienie, a ja żadnej nie mam. Co gorsza google też nie za bardzo mi pomogło więc proszę Was o pomoc.
Jak ktoś może to proszę o podesłanie mi tej umowy na tech-akustyka@o2.pl albo o wklejenie linka na forum.

Antheck
Posty: 180
Rejestracja: wtorek 04 cze 2002, 00:00

Re: Umowa o nagłośnienie koncertu

Post autor: Antheck » środa 23 maja 2007, 18:34

...Witam

Mam zarejestrowaną działalność gospodarczą ( od niedawna ) i zgłosił się do mnie dom kultury żebym nagłośnił sztukę. Dzisiaj zadzwonili żebym podesłał im umowę na to nagłośnienie, a ja żadnej nie mam. Co gorsza google też nie za bardzo mi pomogło więc proszę Was o pomoc.
Jak ktoś może to proszę o podesłanie mi tej umowy na tech-akustyka@o2.pl albo o wklejenie linka na forum....
**********************
Polecam Ci programik IPS DRUKI - masz tam gotowe samoliczące się formularze do wypełnienia i wydrukowania. proste i bardzo użyteczne narzędzie.
http://www.ips-infor.com.pl/pliki_.htm

Pozdrawiam, Antheck
[addsig]
Stevie Wonder: "You're the best stage crew I've ever seen..."

ODPOWIEDZ