Cała prawda o polskim Hip Hopie

Tutaj można podyskutować na tematy związane z prawami autorskimi, produkcją i rozpowszechnianiem oraz wszelkie inne wymagające wiedzy prawniczej.
Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: mr-hammond » piątek 20 sie 2004, 20:35

...a co myslicie,że ludzie któży robia ta muzyke od dawna (jak ja) i sa prawdziwi w tym co robią nie wk..wiają sie na tą cała mode i tych

Hip-Hopolowców ? TO WSZYSTKO MEDIA!(wyczuli kase:-P)

Ja nawet przestałem chodzic w szerokich gaciach bo niechce byc mylony z setką leszczy mijanych na ulicy .Ale są (jak to mówicie) perełki ale

ludzie znający hip hop tylko z TV nigdy na nie nie trafią.

Szacunek dla prawdziwych.;-)



Wilson ...

**********************

Nie potrafie zrozumiec tej ideologi całęgo hip hopu , Kiedy hip hop jest dobry a kiedy nie ??Uwarzam ze kazdy chce byc wynagrodzony za swoją twórczosc , i nie wierze w bajki typu robimy to dla idei tworzenia , kazdy chce byc doceniony i nagrodzony za swa twórczosc , moze sie powtarzam , ale co tam ;)

Bardzo chciałbym zrozumiec to wszystko i licze na twoją pomoc .

Pozdrawiam

PAWEŁ

Awatar użytkownika
wilsonpro
Posty: 83
Rejestracja: czwartek 15 kwie 2004, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: wilsonpro » sobota 21 sie 2004, 12:27

Nie potrafie zrozumiec tej ideologi całęgo hip hopu , Kiedy hip hop jest dobry a kiedy nie ?Uwarzam ze kazdy chce byc wynagrodzony za swoją twórczosc , i nie wierze w bajki typu robimy to dla idei tworzenia , kazdy chce byc doceniony i nagrodzony za swa twórczosc , moze sie powtarzam , ale co tam ;)

Bardzo chciałbym zrozumiec to wszystko i licze na twoją pomoc .

Pozdrawiam

PAWEŁ ...

********************

w hip hopie jak w każdym gatunku muzyki liczy sie ORGINALNOŚĆ

czego większosć "raperów" nie pojmuje.Każdy trzyma sie tych samych bitów tych samych tekstów bo wie ze jak zrobi to samo co inni to przynajmniej nie zostanie wyśmiany.W tym środowisku jest bardzo mała tolerancja odnosnie experymentów,każdy trzyma sie szablonów boi się "ponieśc" i dlatego nigdy hip hop polski niebedzie jak amerykanski.

Wiekszość raperów niepotrafia wnieść w nagranie żadnych emocji.Z bitami jest lepiej.

Mimo wszystko ja i tak bede słuchał i robił ta muzyke,bede czekał na MC i producentow któży nieznajda sie za szyba przypadkiem.

WIARA.pozdro


Awatar użytkownika
wilsonpro
Posty: 83
Rejestracja: czwartek 15 kwie 2004, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: wilsonpro » sobota 21 sie 2004, 12:30

Ha tylko kiedy???

Awatar użytkownika
TiSpro
Posty: 1
Rejestracja: sobota 21 sie 2004, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: TiSpro » sobota 21 sie 2004, 15:10

gdyby cały hip-hop był na takim poziomie jak cześć muzyczna płytki Kodex 2 Proces, to byłoby ok, a tak, jestesmy świadkami czegoś, co nie powinno istnieć, bo jest poprostu w 90% żałosne

sorry, takie mam zdanie



pozdrawiam
kocham dobrą muzykę

Luiqido
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 15 sie 2004, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: Luiqido » niedziela 22 sie 2004, 10:26

...i w wypadku hip-hopu i ksiedza Jankowskiego - mam nadzieje , ze zostana zniszczone i wroca tam , gdzie ich miejsce .



Hip-hop do swoich tworcow .



Pralacina zdala od ludzi , bo tacy jak on sa niebezpieczni ( nie tylko dla mlodych ludzi ) , ale dla calego spoleczenstwa ....

**********************

Chyba (czytaj: NA PEWNO) pomyliłeś FORUM - jesli chcesz podyskutować na temat filozofii podejścia księży do spraw wiary według wykładników ukierunkowanych w unifikowanej sferze ich ludzkich potrzeb wystarczy, że skorzystasz z któregoś FORUM tematyką nawiązującego do kwestii religii katolickiej i jej propagacji w Polsce. Jeżeli czujesz jakiekolwiek zagrożenie ze strony kleru możesz tam dać upust swoim obawom.

Awatar użytkownika
Cyprio
Posty: 409
Rejestracja: sobota 13 mar 2004, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: Cyprio » niedziela 22 sie 2004, 12:45

Księdza Jankowskiego i hip-hopowców (nie wszystkich oczywiście) łączy jedno- robienie ludziom papki z mózgu... Ten pierwszy udaje, że zbiera pieniądze na kościół i na cele dobroczynne, ci drudzy udają, że nie zależy im na kasie- hip-hop straszy również swoim wykręconym światopoglądem pełnym sprzeczności... proste- to takie porównanie... czyja hipokryzja jest większa?- tutaj już każdy może wybrać sam

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: mr-hammond » niedziela 22 sie 2004, 16:13

JA pytałem chłopaków "znawców tematu " powiedzieli ze najwazniejszy jest tekst . No i teraz jest problem bo różne są gusta , podam przykład , zapuszając komuś "polucjantów " jeden mówi fajna muza beznadziejny tekst , drugi zas ze tekst fajny muza za trudna . JAk w przypadku hip hopu wybrac te perełki o czym powinna byc piosenka hip hopowa , bo jak na razie nie przekonało mnie to co powiedziałes , z tego wzgledu ze to samo tyczy sie kazdego rodzaju muzyki tez promowane sa nurty muzyczne które maja lepsze bądź gorsze wykonanie (a wiecej tych gorszych ). Ideologia w hip hopie chyba niszczy całokształt :) bo kogo spytałem mówił inaczej , jak to w muzyce . Własnie u sąsiada leci " mezo" ,człowiek uwazany za hiphop polo , a zwolenników ma duzo :) sprobuj cos złego powiedziec to twój kolega z "nacji" cie pobije :)

CZasami przłącze na polski hip hop w tv to mało ma z tym wspólnego jakies reage i inne style , ta muza jest wogóle nie okreslona i mysle ze dlatego sa takie sprzeczki :)

eh dziwne to wszystko , mnie to tam nie przeszkadza , a niech se jest .

pozdrawiam

PAWEŁ

3Head
Posty: 433
Rejestracja: środa 28 lip 2004, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: 3Head » poniedziałek 23 sie 2004, 00:19

Cyprio , swieta prawda



A Ty kolego Luiqido moze przeczytaj jeszcze raz moj post i nie przesadzaj . Skoro ktos wspomnial o tej kwestii , mam pelne prawo rowniez o tym sie wypowiedziec / a ja nawet nie przedstawilem w pelni moich pogladow , a tylko o tym napomknalem / . Jesli Twoje uczucia religijne zostaly urazone , nie czytaj wiecej moich wypowiedzi i nie szukaj byle jakiej zaczepki .

Awatar użytkownika
santango
Posty: 3
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 00:00

Re: Cała prawda o polskim Hip Hopie

Post autor: santango » poniedziałek 23 sie 2004, 08:04

...Cyprio , swieta prawda



A Ty kolego Luiqido moze przeczytaj jeszcze raz moj post i nie przesadzaj . Skoro ktos wspomnial o tej kwestii , mam pelne prawo rowniez o tym sie wypowiedziec / a ja nawet nie przedstawilem w pelni moich pogladow , a tylko o tym napomknalem / . Jesli Twoje uczucia religijne zostaly urazone , nie czytaj wiecej moich wypowiedzi i nie szukaj byle jakiej zaczepki ....

**********************

Kolego 3Head - uważam, że moja wypowiedź była jak najbardziej na miejscu, a co za tym idzie nie bardzo potrafię zrozumieć tego co napisałeś:)

Uważam, że po to są rózne fora tematyczne by na każdym z nich można było podyskutować na wybrane przez siebie tematy: chcesz "porozmawiać" na temat religii - wybierasz forum religijne; chcesz "porozmawiać" na tematy dot. muzyki - wybierasz forum muzyczne. Proste.

Co w tym jest takiego trudnego do zrozumienia ? Doprawdy nie wiem. Jak widać jednak najprostsze rzeczy potrafią czasem wydać się wielkimi problemami - tym gorzej, że są to wymyślone problemy do których dorabiana jest reszta ideologii ("urażony katolik", "zaczepka", etc.).

Zablokowany