ZPAV informuje, policja skontroluje?

Tutaj można podyskutować na tematy związane z prawami autorskimi, produkcją i rozpowszechnianiem oraz wszelkie inne wymagające wiedzy prawniczej.
Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: ZPAV informuje, policja skontroluje?

Post autor: psysutra » czwartek 04 lis 2010, 21:18

2000 złotych -tyle musi zapłacić DJ, który chce wykupić licencję pozwalającą na legalne granie w klubach. Licencja obowiązuje do końca każdego roku kalendarzowego. Co kwartał didżej musi przesłać na adres Związku Producentów Audio Video raport z wykazem zwielokrotnionych nagrań, które odtwarzał na imprezach.

Te 2000 są kwotą do przełknięcia. Jednak to, co pogrubiłem jest dla mnie po prostu SKA NDA LI CZNE!

Stay Psychedelic People!

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: ZPAV informuje, policja skontroluje?

Post autor: Zbynia » sobota 06 lis 2010, 02:51

Skandaliczne to są te pasozytnicze organizacje - działa? może i działa ale napewno nie działa dobrze a tym bardziej zgodnie z prawem


 


swoją droga DJ nie powinien płacic ani złotówki bo PROMUJE muzykę...zresztą panowie spójrzcie na youtube do czego te debilizmy prowadzą - chcesz cos z europy obejrzeć(klip) a tu - materiał od partnera EMI niedostepny w twoim kraju......i jak nie piracić skoro nie mogę w spokoju zobaczyć jak się zapowiada album?


 


oni wszyscy na siłę szukaja kasy - nie tam gdzie powinni a z takim podejściem tylko przyczyniaja się do tego że tej kasy coraz mniej


Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: ZPAV informuje, policja skontroluje?

Post autor: psysutra » niedziela 07 lis 2010, 18:31

...
Skandaliczne to są te pasozytnicze organizacje - działa? może i działa ale napewno nie działa dobrze a tym bardziej zgodnie z prawem

 

swoją droga DJ nie powinien płacic ani złotówki bo PROMUJE muzykę...zresztą panowie spójrzcie na youtube do czego te debilizmy prowadzą - chcesz cos z europy obejrzeć(klip) a tu - materiał od partnera EMI niedostepny w twoim kraju......i jak nie piracić skoro nie mogę w spokoju zobaczyć jak się zapowiada album?

 

oni wszyscy na siłę szukaja kasy - nie tam gdzie powinni a z takim podejściem tylko przyczyniaja się do tego że tej kasy coraz mniej...
 


 


Zanim nie odłączy im się "respiratora", to się nie nauczą :)

Stay Psychedelic People!

Awatar użytkownika
JankoMuzykant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Re: ZPAV informuje, policja skontroluje?

Post autor: JankoMuzykant » poniedziałek 08 lis 2010, 16:06

Jezeli jestes płodnym i zdolnym kompozytorem , wykonawcą
grają cie w mediach



Chciałbym zauważyć, że te rzeczy się wykluczają. Obecnie zdolny kompozytor nie zagra w mediach, chyba że się sku... obniży poziom swej zdolności.


[addsig]
Pozdrawia Adam (przypadkiadama.com)

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: ZPAV informuje, policja skontroluje?

Post autor: Tadeo » poniedziałek 08 lis 2010, 16:44

Raffi nie określił o jaka zdolność chodziło, możliwe że marketingową, wówczas jak najbardziej ma rację :)

Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: ZPAV informuje, policja skontroluje?

Post autor: psysutra » poniedziałek 08 lis 2010, 17:57

Ja te wszystkie związki nie związki- jeden z drugim, nazwałbym niczym innym jak tylko pijawkami. Zamiast zrobić jeden do wszystkiego to każdy doi kogo się da.

Stay Psychedelic People!

ODPOWIEDZ