Czy mogę emitować spot, za który zapłąciłem agencji reklamowej, mimo, że już z nią nie współprauję?

Tutaj można podyskutować na tematy związane z prawami autorskimi, produkcją i rozpowszechnianiem oraz wszelkie inne wymagające wiedzy prawniczej.
SamWeller
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 00:00

Czy mogę emitować spot, za który zapłąciłem agencji reklamowej, mimo, że już z nią nie współprauję?

Post autor: SamWeller » wtorek 27 lip 2010, 15:33

Jak w temacie:


Czy mogę emitować spot, za który zapłaciłem ale już z tą agencją nie współpracuję?


 


Otóż zmieniłem agencję, ale niektóre produkcje poprzednika nadal chciałbym emitować? Czy mam takie prawo?


Awatar użytkownika
Tb_Studio
Posty: 354
Rejestracja: sobota 23 kwie 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Czy mogę emitować spot, za który zapłąciłem agencji reklamowej, mimo, że już z nią nie współprauję?

Post autor: Tb_Studio » wtorek 27 lip 2010, 15:47

...
Jak w temacie:

Czy mogę emitować spot, za który zapłaciłem ale już z tą agencją nie współpracuję?

 

Otóż zmieniłem agencję, ale niektóre produkcje poprzednika nadal chciałbym emitować? Czy mam takie prawo?...
 


 


Warto zerknąć do umowy i metryki reklamy.


Na jaki czas jest licencja?


Czy spot będzie emitowany w tych samych mediach ?


[addsig]
Filip Michalski - główny specjalista ds. emisji i produkcji reklam
Polskie Radio SA

SamWeller
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 00:00

Re: Czy mogę emitować spot, za który zapłąciłem agencji reklamowej, mimo, że już z nią nie współprauję?

Post autor: SamWeller » wtorek 27 lip 2010, 15:58

Na fakturkach miałem wpisywany zawsze tekst typu... prudukcja spotu X wraz z prawami autorskimi. Czy to coś zmienia?


Awatar użytkownika
Tb_Studio
Posty: 354
Rejestracja: sobota 23 kwie 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Czy mogę emitować spot, za który zapłąciłem agencji reklamowej, mimo, że już z nią nie współprauję?

Post autor: Tb_Studio » środa 28 lip 2010, 10:27

...
Na fakturkach miałem wpisywany zawsze tekst typu... prudukcja spotu X wraz z prawami autorskimi. Czy to coś zmienia?
...
 


A co jest napisane w Metryce Reklamowej?


[addsig]
Filip Michalski - główny specjalista ds. emisji i produkcji reklam
Polskie Radio SA

ODPOWIEDZ