Nowe stawki VAT

Tutaj można podyskutować na tematy związane z prawami autorskimi, produkcją i rozpowszechnianiem oraz wszelkie inne wymagające wiedzy prawniczej.
Awatar użytkownika
peter
Posty: 183
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Nowe stawki VAT

Post autor: peter » czwartek 13 sty 2011, 12:23

Witam wszystkich! Czy ktoś z Was orientuje się jakie zmiany zostały wprowadzone w stawkach Vat? 


Chodzi mi konkretnie o aranżacje utworów...wcześniej wystawiałem faktury zwolnione z Vat, ponoć od początku stycznia wszystko się zmieniło... Dzwoniąc do urzędu skarbowego nie uzyskałem odpowiedzi, pani powiedziała: "o co konkretnie chodzi? co to jest ta aranżancja"


 


 


Goddard
Posty: 208
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 00:00

Re: Nowe stawki VAT

Post autor: Goddard » czwartek 13 sty 2011, 21:20

Chodzi mi konkretnie o aranżacje utworów...wcześniej wystawiałem faktury zwolnione z Vat,


Tak z ciekawości - dlaczego wystawiałeś faktury zwolnione z VAT? Chodzi o to, że po prostu nie jesteś VAT-owcem?


Awatar użytkownika
peter
Posty: 183
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Nowe stawki VAT

Post autor: peter » czwartek 13 sty 2011, 21:38

...
Chodzi mi konkretnie o aranżacje utworów...wcześniej wystawiałem faktury zwolnione z Vat,

Tak z ciekawości - dlaczego wystawiałeś faktury zwolnione z VAT? Chodzi o to, że po prostu nie jesteś VAT-owcem?...
 


 


Jestem Vat-owcem, niektóre usługi "artystyczne" były zwolnione z Vatu, teraz się ponoć wszystko zmieniło...


Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Nowe stawki VAT

Post autor: Tadeo » sobota 15 sty 2011, 11:53

peter, nie strasz, ja dalej aranże wystawiam na zw....

ODPOWIEDZ