Problem z kupnem logica w Appstore

Tutaj można podyskutować na tematy związane z prawami autorskimi, produkcją i rozpowszechnianiem oraz wszelkie inne wymagające wiedzy prawniczej.
ratio
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 05 mar 2006, 00:00

Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: ratio » sobota 17 maja 2014, 11:46

Witam
Po wprowadzeniu numerów z karty visa dodam że karta jest żony cały czas wywala mi jakiś błąd Appstore, mało tego logica kupić nie mogę ale za każdą próbą pobiera mi z karty 8,45 zł. Nie wiem co jest grane. Czy odzyskam wszystkie próby zakupu bo się uzbierała prawie stówa.
Logic pro X | Focusrite Pro 26 | M Audio Project Mix IO

applause
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: applause » sobota 17 maja 2014, 12:14

[...] cały czas wywala mi jakiś błąd Appstore, [...]




Jeśli wywala "jakiś błąd", to problem najprawdopodobniej leży w "czymś". Usuń więc przyczynę "tego czegoś" i już ten "jakiś błąd" nie będzie się wyświetlał.


Awatar użytkownika
Boono
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: Boono » poniedziałek 19 maja 2014, 08:24

...[...] cały czas wywala mi jakiś błąd Appstore, [...]

Jeśli wywala "jakiś błąd", to problem najprawdopodobniej leży w "czymś". Usuń więc przyczynę "tego czegoś" i już ten "jakiś błąd" nie będzie się wyświetlał. ...

Jest mozliwość kupna na stronie app polska, i jako forma zapłaty przelew.Czekasz ok 2 dni , następnie otrzymasz kod redeem, który wykorzystasz na swoim loginie w appstore.

W moim przypadku nie udało mi się podłączyć karty pod konto appstore i dlatego korzystam z dłuższej opcji rozliczenia (przelew)

Kasy raczej nie odzyskasz, ponieważ opłaty potrącone mogą być za usługę płatności międzynarodowej.
Magister Sztuki

ratio
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 05 mar 2006, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: ratio » poniedziałek 19 maja 2014, 11:50

Szukam i nie widze, możesz mi pomóc podaj jakieś linki do sklepu z logicem
Logic pro X | Focusrite Pro 26 | M Audio Project Mix IO

Awatar użytkownika
Boono
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: Boono » poniedziałek 19 maja 2014, 20:09

...Szukam i nie widze, możesz mi pomóc podaj jakieś linki do sklepu z logicem...

Faktycznie nie da się.Trzeba bezpośrednio z aplikacji appstore.
Ale zawsze możesz skontaktować się z polskim supportem w sprawie problemów z karta.
Magister Sztuki

ratio
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 05 mar 2006, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: ratio » wtorek 20 maja 2014, 21:30

......Szukam i nie widze, możesz mi pomóc podaj jakieś linki do sklepu z logicem...

Faktycznie nie da się.Trzeba bezpośrednio z aplikacji appstore.
Ale zawsze możesz skontaktować się z polskim supportem w sprawie problemów z karta....

Dzięki za pomoc poradziłem sobie załozyłem wirtualna karte doładowałem przelewem i kupiłem logica.
Tamta z pko poprosuu nie działała ciekawe czy mi zwrócą próby kupna - zabloowali mi ponad 100.
Pozdro Andrzej,
Logic pro X | Focusrite Pro 26 | M Audio Project Mix IO

Michal22
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2012, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: Michal22 » środa 21 maja 2014, 16:56

.........Szukam i nie widze, możesz mi pomóc podaj jakieś linki do sklepu z logicem...

Faktycznie nie da się.Trzeba bezpośrednio z aplikacji appstore.
Ale zawsze możesz skontaktować się z polskim supportem w sprawie problemów z karta....

Dzięki za pomoc poradziłem sobie załozyłem wirtualna karte doładowałem przelewem i kupiłem logica.
Tamta z pko poprosuu nie działała ciekawe czy mi zwrócą próby kupna - zabloowali mi ponad 100.
Pozdro Andrzej,...
 




Też miałem ten problem. Karta PKO BP nie działa w takich sytuacjach bo ma zmienny jakiś tam kod. W związku z tym mam założone konto paypal i konto w AliorBanku. Tam wszystko działa ok.


Awatar użytkownika
JacekH
Posty: 611
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: JacekH » czwartek 22 maja 2014, 11:36

Prawdopodobnie pieniędzy z karty Ci nie pobrali, bo gdyby tak było to nie byłoby powodu, żebyś nie mógł kupić - skoro kasa jest ściągalna. Prawdopodobnie to jedynie próba zablokowania kwoty na rzecz zakupu, która zostanie zdjęta, kiedy zakup się nie potwierdzi.




Z kartami PKO Visa Express jest problem, jeżeli chodzi o kod CV2. Mamy taką służbową i już nie raz był z tym problem, kończyło się na przelewach.




Jacek


Awatar użytkownika
Boono
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: Boono » czwartek 22 maja 2014, 11:48

...
Prawdopodobnie pieniędzy z karty Ci nie pobrali, bo gdyby tak było to nie byłoby powodu, żebyś nie mógł kupić - skoro kasa jest ściągalna. Prawdopodobnie to jedynie próba zablokowania kwoty na rzecz zakupu, która zostanie zdjęta, kiedy zakup się nie potwierdzi.




Z kartami PKO Visa Express jest problem, jeżeli chodzi o kod CV2. Mamy taką służbową i już nie raz był z tym problem, kończyło się na przelewach.




Jacek
...
 




W Banku pocztowym wogóle nie można płacić online kartą ! :P

Magister Sztuki

perfektsound
Posty: 321
Rejestracja: wtorek 17 cze 2008, 00:00

Re: Problem z kupnem logica w Appstore

Post autor: perfektsound » czwartek 22 maja 2014, 13:05

Do takich płatności załozyłem sobie kartę wirtualną (Visa) w mbanku, działa bezproblemowo z paypalem czy apple store.

Alternatywna muzyka elektorniczna.

ODPOWIEDZ