PC i MacBook

Jeśli masz problem związany z komputerem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
perfektsound
Posty: 321
Rejestracja: wtorek 17 cze 2008, 00:00

Re: PC i MacBook

Post autor: perfektsound » środa 16 paź 2013, 13:05

...
Niedługo pewnie nabędę komputer w specyfikacji o jakiej wcześniej pisałem. perfektsound w jaki ty model masz zamiar się zaopatrzyć?


Byłem już zdecydowany na Aira 13.3, 8gb ram, i7, 128 albo 256 ssd, ale...


Poszedłem do iSpota, obejrzałem sobie nowego MB Pro Retina i trochę zwątpiłem. Wygląda super, gabarytowo to coś pomiędzy Airem a MB Pro. Poczekam, aż wyjdzie wersja z Haswellem, zobaczę jaka będzie cena podstawowego modelu. Jeśli jakiś kosmos, to zostanę przy Air. 


Żeby było jasne, Air to wciąż znakomity wybór, to naprawdę mocny komputer. 

Alternatywna muzyka elektorniczna.

Awatar użytkownika
nano1212
Posty: 46
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 00:00

Re: PC i MacBook

Post autor: nano1212 » środa 16 paź 2013, 13:22

...
...
Niedługo pewnie nabędę komputer w specyfikacji o jakiej wcześniej pisałem. perfektsound w jaki ty model masz zamiar się zaopatrzyć?


Byłem już zdecydowany na Aira 13.3, 8gb ram, i7, 128 albo 256 ssd, ale...

Poszedłem do iSpota, obejrzałem sobie nowego MB Pro Retina i trochę zwątpiłem. Wygląda super, gabarytowo to coś pomiędzy Airem a MB Pro. Poczekam, aż wyjdzie wersja z Haswellem, zobaczę jaka będzie cena podstawowego modelu. Jeśli jakiś kosmos, to zostanę przy Air. 

Żeby było jasne, Air to wciąż znakomity wybór, to naprawdę mocny komputer. ...
 


 


Mam zamiar zrobić tak samo ale fakt że retina będzie w nowym modelu trochę może odstraszyć ceną. Wyjdzie to zobaczymy. Na kiedy jest data 25października? 


adart
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 18 cze 2013, 00:00

Re: PC i MacBook

Post autor: adart » środa 13 lis 2013, 14:07

...
...
...
Niedługo pewnie nabędę komputer w specyfikacji o jakiej wcześniej pisałem. perfektsound w jaki ty model masz zamiar się zaopatrzyć?


Byłem już zdecydowany na Aira 13.3, 8gb ram, i7, 128 albo 256 ssd, ale...

Poszedłem do iSpota, obejrzałem sobie nowego MB Pro Retina i trochę zwątpiłem. Wygląda super, gabarytowo to coś pomiędzy Airem a MB Pro. Poczekam, aż wyjdzie wersja z Haswellem, zobaczę jaka będzie cena podstawowego modelu. Jeśli jakiś kosmos, to zostanę przy Air. 

Żeby było jasne, Air to wciąż znakomity wybór, to naprawdę mocny komputer. ...
 

 

Mam zamiar zrobić tak samo ale fakt że retina będzie w nowym modelu trochę może odstraszyć ceną. Wyjdzie to zobaczymy. Na kiedy jest data 25października? ...
 


http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/8534478 -  cena jest niewyobrażalnie wysoka niestety :/

[url=http://www.skapiec.pl/]lubię to![/url]

ODPOWIEDZ