Klawisze funkcyjne w laptopach

Jeśli masz problem związany z komputerem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
darollxs6
Posty: 28
Rejestracja: piątek 12 gru 2008, 00:00

Klawisze funkcyjne w laptopach

Post autor: darollxs6 » niedziela 01 mar 2009, 14:45

witam!!!
pomóżcie dobrzy ludzie w ustawieniu działania klawiszy funkcyjnych w lapku - chodzi o funkcje Fn (niebieski kolor). Głownie chodzi mi o kombinacje Fn i Z czyli hibernajce. Gdy sie instyaluje z recorvery disc to jakoś samo sie to ustawia,ajak z normalnej płytycd lub dvd z systemem to nie wiem jak to zrobic. Mój systtem to XP HE i lapek Asus X71SL. Dzięki
[addsig]

Awatar użytkownika
Andres
Posty: 22
Rejestracja: sobota 15 lis 2008, 00:00

Re: Klawisze funkcyjne w laptopach

Post autor: Andres » niedziela 01 mar 2009, 15:35

Powinieneś mieć płytę od producenta ze sterownikami do tych funkcji.Co prawda określone będą jako do visty,ale z tego co wiem,te same są do xp.Jeżeli nie,to stąd http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl ściągnij sobie pliki ATKOSD2 Utility i ATK HOTKEY Utility.Po zainstalowaniu powinno zadziałać(na moim F5N z xp pro działa bez problemu)

darollxs6
Posty: 28
Rejestracja: piątek 12 gru 2008, 00:00

Re: Klawisze funkcyjne w laptopach

Post autor: darollxs6 » niedziela 01 mar 2009, 17:14

...Powinieneś mieć płytę od producenta ze sterownikami do tych funkcji.Co prawda określone będą jako do visty,ale z tego co wiem,te same są do xp.Jeżeli nie,to stąd http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl ściągnij sobie pliki ATKOSD2 Utility i ATK HOTKEY Utility.Po zainstalowaniu powinno zadziałać(na moim F5N z xp pro działa bez problemu) ...
**********************
hi hi hi i stała się jasność!!! normalnie działa tylko mam zastrzeżenie do konfiguracji klawiszy Fn i i F1 (z). kiedyś tylmi klawiszami wprowadzałem lapka w hibernacje teraz pokazuje stan wstrzymania,wyłącz i uruchom ponownie. resztga działa superos!!! teraz zahibernowac mogę go z programu power4 gear. może istnieja jakiś spsob na to z popkładu xp? chyba ,ze tak musi być to sie pogodzę. i tak szybcie sie uruchania xp od początku niż vista z hibernacji, ale zawsze szkoda,że cos nie do końca działa jak powinno. pozdro

ODPOWIEDZ