RME Multiface II a expresscard

Jeśli masz problem związany z komputerem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
franz78
Posty: 2
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 00:00

RME Multiface II a expresscard

Post autor: franz78 » piątek 18 lip 2014, 14:39

Czy może ktoś polecić kartę do laptopa "expresscard", któa będzie kompatybilna i działająca z kartą muzyczną RME Multiface II. Kupiona nie oryginalna jedna nie zadziałała, doczytałem się na stronie producenta (RME), że oprócz łacza FIREWIRE expresscard oryginalna do RME Multiface II wykorzystuje dodatkowe zamieszczeone w karcie łącze AudioWire. Może ktoś pomoże i wie i sprawdził lub widział  działającą Multiface II z laptopem na nie oryginalnej expresscard ? Oryginalna z deczka za droga, w zestawie kupiłem z PCI i wystarczy. Kolejne ponad 1000 zł mi sie nie uśmiecha wydawac. Pomóżcie. Pozdrawiam.


[addsig]

franz78
Posty: 2
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 00:00

Re: RME Multiface II a expresscard

Post autor: franz78 » piątek 18 lip 2014, 14:41

...Czy może ktoś polecić kartę do laptopa "expresscard", któa będzie kompatybilna i działająca z kartą muzyczną RME Multiface II. Kupiona nie oryginalna jedna nie zadziałała, doczytałem się na stronie producenta (RME), że oprócz łacza FIREWIRE expresscard oryginalna do RME Multiface II wykorzystuje dodatkowe zamieszczeone w karcie łącze AudioWire. Może ktoś pomoże i wie i sprawdził lub widział  działającą Multiface II z laptopem na nie oryginalnej expresscard ? Oryginalna z deczka za droga, w zestawie kupiłem z PCI i wystarczy. Kolejne ponad 1000 zł mi sie nie uśmiecha wydawac. Pomóżcie. Pozdrawiam....A może to kwestia sterownika ?, laptop odnajduje sterownik do firewire 1934 jak to podpinam. Kartę Multidface dodatkowo podpiąłem pod zasilacz 12V, nic nie pomogło :(

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: RME Multiface II a expresscard

Post autor: Zbynia » piątek 18 lip 2014, 15:32

Z tego co wiem Multiface dziala tylko z kartami RME (także wersja pci/e)


ODPOWIEDZ