Podłączenie iPada do klawiatury

Jeśli masz problem związany z komputerem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
miki90
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 23 gru 2014, 00:00

Podłączenie iPada do klawiatury

Post autor: miki90 » wtorek 23 gru 2014, 19:15

Witam, chciałem pobawić się możliwosciami ipada i sciągnalem arturia imini, teraz chce go podłaązyc pod syntezator i nie wiem czy robię cos źle czy po prostu nie działa, mianowicie lącze go bezposrednio z syntezatorem i nic się nie dzieje. i tu moje pytanie czy potrzebuje jeszcze jakiegoś urzadzenia zeby to zaczęło grać?

Medianta
Posty: 54
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 00:00

Re: Podłączenie iPada do klawiatury

Post autor: Medianta » wtorek 23 gru 2014, 19:40

...Witam, chciałem pobawić się możliwosciami ipada i sciągnalem arturia imini, teraz chce go podłaązyc pod syntezator i nie wiem czy robię cos źle czy po prostu nie działa, mianowicie lącze go bezposrednio z syntezatorem i nic się nie dzieje. i tu moje pytanie czy potrzebuje jeszcze jakiegoś urzadzenia zeby to zaczęło grać?... 




W jaki sposób podłączasz klawisze do Ipada?


miki90
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 23 gru 2014, 00:00

Re: Podłączenie iPada do klawiatury

Post autor: miki90 » wtorek 23 gru 2014, 21:35

...
...Witam, chciałem pobawić się możliwosciami ipada i sciągnalem arturia imini, teraz chce go podłaązyc pod syntezator i nie wiem czy robię cos źle czy po prostu nie działa, mianowicie lącze go bezposrednio z syntezatorem i nic się nie dzieje. i tu moje pytanie czy potrzebuje jeszcze jakiegoś urzadzenia zeby to zaczęło grać?... 




W jaki sposób podłączasz klawisze do Ipada?
...
  kablem usb lighting i na końcu przejsciówką z usb A na usb B żeby podłaczyc pod klawisz


Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Podłączenie iPada do klawiatury

Post autor: Zbynia » wtorek 23 gru 2014, 22:52

Nigdy tak nie zadziała - słyszał o camera kit?albo wifi?Zresztą to jest na stronie arturii opisane


miki90
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 23 gru 2014, 00:00

Re: Podłączenie iPada do klawiatury

Post autor: miki90 » wtorek 23 gru 2014, 23:18

...
Nigdy tak nie zadziała - słyszał o camera kit?albo wifi?Zresztą to jest na stronie arturii opisane
...
 ehh tak jak myslalem byłoby za prosto:) dzieki za odpowiedź, pzdr:)


perfektsound
Posty: 321
Rejestracja: wtorek 17 cze 2008, 00:00

Re: Podłączenie iPada do klawiatury

Post autor: perfektsound » czwartek 25 gru 2014, 17:34

Ja używam konektora kamery. Pamiętaj jeszcze, że po podłączeniu musisz wejść w iMini w ustawienia "Connect" a potem puknij w gniazdo midi i wybierz urządzenie z listy.
iMini bardzo dobrze działa z midi, działają wszelkie automatyzacje wysyłane z DAWa itd. iMini jest w pełni kompatybilne z barwami i bankami brzmień z wersji komputerowej.
Alternatywna muzyka elektorniczna.

pedrokiliano
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 04 wrz 2012, 00:00

Re: Podłączenie iPada do klawiatury

Post autor: pedrokiliano » poniedziałek 29 gru 2014, 01:25

...Witam, chciałem pobawić się możliwosciami ipada i sciągnalem arturia imini, teraz chce go podłaązyc pod syntezator i nie wiem czy robię cos źle czy po prostu nie działa, mianowicie lącze go bezposrednio z syntezatorem i nic się nie dzieje. i tu moje pytanie czy potrzebuje jeszcze jakiegoś urzadzenia zeby to zaczęło grać?...


POlecam:
Irig midi 2

pedrokiliano
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 04 wrz 2012, 00:00

Re: Podłączenie iPada do klawiatury

Post autor: pedrokiliano » poniedziałek 29 gru 2014, 01:26

......Witam, chciałem pobawić się możliwosciami ipada i sciągnalem arturia imini, teraz chce go podłaązyc pod syntezator i nie wiem czy robię cos źle czy po prostu nie działa, mianowicie lącze go bezposrednio z syntezatorem i nic się nie dzieje. i tu moje pytanie czy potrzebuje jeszcze jakiegoś urzadzenia zeby to zaczęło grać?...


POlecam:
Irig midi 2...


NIe zadziałał link:

http://supersound.pl/17242-irig-midi-2?gclid=Cj0KEQiA8f6kBRCGhMPFtev8p58BEiQAaMLmqVIeJeCa2mpR3_xl49THpflgBPz1EAtdWTE3C4ky9eQaArF18P8HAQ


ODPOWIEDZ