PC audio setup

Jeśli masz problem związany z komputerem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
Awatar użytkownika
3fF
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 05 lis 2015, 00:00

PC audio setup

Post autor: 3fF » czwartek 05 lis 2015, 16:03

Hej!


Wiem, że to średnie miejsce na takowy temat, ale może mi pomożecie w decyzji, ponieważ na innych forach nie mogę znaleźć rad na ten temat.


Jestem w trakcie upgrade'u audio do mojego setupu PC. Komputer służy mi głównie do słuchania muzyki i gier. Jeśli chodzi o kreatywną stronę to zajmuję się mini-produkcją dźwięków do gier (hobbystycznie).


Szukam karty dźwiękowej, raczej wewnętrznej. Do podłączenia głośników Polk Audio Hampden oraz słuchawek Beyerdynamic DT990 PRO (250ohm). Na oku miałem ESI Maya XTe, ale ponoć niezła kupa. Co innego moglibyście polecić?


Mogą być od biedy zewnętrzne karty.


 


Dzięki!


Awatar użytkownika
Sigma
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00
Kontakt:

Re: PC audio setup

Post autor: Sigma » piątek 06 lis 2015, 03:45

Na moje to wystarczy Ci nawet karta zintegrowana. Jeżeli chcesz wydać kasę na sprzęt to lepiej kup sobie jakiś interfejs audio. W tej cenia dostaniesz coś nieskomplikowanego co będziesz mógł wykorzystać do swoich potrzeb.

Miks, Aranżacja i Kompozycja muzyki w każdym stylu, przede wszystkim muzyka symfoniczna łączona z elektroniką. (East West Composer Cloud, NI Komplete Ultimate 9 i wiele innych).

ODPOWIEDZ