Scarllet 6i6 problem z Reason

Jeśli masz problem związany z komputerem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
lucjano
Posty: 64
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 00:00

Scarllet 6i6 problem z Reason

Post autor: lucjano » wtorek 04 paź 2016, 20:36

Witam, mam problem z konfiguracją karty dzwiekowej scarlet 6i6.


Otoż wcześniej posiadałem karte emu 0404 pci i często korzystałem z takiej sztuczki że udawało mi się puścić sygnał z masive standalone na wejscie asio który czytał mi reason, jednym słowem dzwięk był rejestrowany jako sciezka audio na którymś z kanałów asio. Natomiast w tej chwili mam możliwość tylko podłączenia tylko fizycznych wejść z karty dzwiękowej czyli input asio 1+2  lub 3+4 i 5=6 spdif. Czy istnieje jakaś możliwość aby wbić się sygnałem tak jak było to w emu na wyjscie asio. Podobny problem nastepuje gdy chciałbym zgrać coś z komputera czyli z odtwarzacza rownież nie możliwe. Jakieś propozycję , z góry dziekuję za pomoc

clasic trance

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Scarllet 6i6 problem z Reason

Post autor: Zbynia » wtorek 04 paź 2016, 23:28

Z tego co widziałem nie
dlatego nie kupiłbym nigdy karty która nie a porządnego routingu (emu 0404 i wyższe były pod tym względem super - można wszystko prawie jak na rme)

pozostaje kabelkologia (traktujesz kartę jak crosspanel i łączysz kabelkami we/wy)

ODPOWIEDZ