reFx NEXUS

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Atselom
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 29 paź 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Atselom » poniedziałek 12 lut 2007, 16:07

Zastanawiam sie , dlaczego czepiliscie sie Mastera I bolka ?, albo jestecie niewidomi albo nie wiem , oni napisali co sadza o Vangardzie, ktorego takze uwazam za badziew totalny , a tu nagle wsiadło kilku kolesi na nich ... i maja pretesje ze ktos ma swoje zdanie ! Winnicki i NoRd384 proponuje abyscie udali sie do poradni zdrowia psychicznego , czasy sie zmieniły teraz kazdy moze miec swoje zdanie !

Awatar użytkownika
Boleek
Posty: 268
Rejestracja: środa 15 lut 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Boleek » poniedziałek 12 lut 2007, 16:10

...wiesz facet jest Cienki Boleek wiec co tu więcej gadać... ...
**********************

Takie zachowanie jest po nizej Krytyki , to jest zenujące ze takie chemstwo sie tutaj uskutecznia

Awatar użytkownika
Atselom
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 29 paź 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Atselom » poniedziałek 12 lut 2007, 16:14

......wiesz facet jest Cienki Boleek wiec co tu więcej gadać... ...
**********************

Takie zachowanie jest po nizej Krytyki , to jest zenujące ze takie chemstwo sie tutaj uskutecznia ...
**********************
Bolek nie przejmuj sie, zebrało sie paru kolesi ,ktorym matka wykupiła Neostrade , ciagna gdzies z sieci Crakowane programy . muszą sie czyms pochwalic przeciez na VIRUSA jednego i drugiego nie stac a chcą czyms imponowac :) jak to sie mowi g...wna nawet patykiem nie ruszac bo smierdzi.
Pozdrawiam ...

Awatar użytkownika
winnicki
Posty: 374
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: winnicki » poniedziałek 12 lut 2007, 16:31

...Zastanawiam sie , dlaczego czepiliscie sie Mastera I bolka ?, albo jestecie niewidomi albo nie wiem , oni napisali co sadza o Vangardzie, ktorego takze uwazam za badziew totalny , a tu nagle wsiadło kilku kolesi na nich ... i maja pretesje ze ktos ma swoje zdanie ! Winnicki i NoRd384 proponuje abyscie udali sie do poradni zdrowia psychicznego , czasy sie zmieniły teraz kazdy moze miec swoje zdanie ! ...
**********************


A ja proponuje "kolego", abys juz wiecej nic nie proponowal, tymbardziej jesli tez nie masz zbyt wiele do powiedzenia. Jesli bys byl mniej rozkojarzony to bys zauwazyl, ze nigdzie, przynajmniej z mojej strony, nie padlo haslo 'palec do budki kto uwielbia Vanguarda'. Nie padlo tez haslo 'palec do budki, kto uwaza, za Vanguard jest lepszy od Virusa'. Nie padlo tez wiele innych hasel, wiec swoje plwociny mozesz wsadzic sobie w buty.
Zapytywalem natomiast:

"Co jest "rozfazowanego" w Vanguardzie? Oscylatory sie rozjezdzaja? Prosze o wyjasnienie."

A po unikalnej jakosci wykladzie na temat niezgodnosci fazowych pytalem dodatkowo

"Wg. Ciebie efekt 'delay' i efekt 'reverb' (?) w pluginie Vanguard powoduja niezgodnosc fazowa. Akurat tutaj nie widze problemu, bo nie trzeba ich uzywac (jest masa dobrych, darmowych alternatyw) Masz jeszcze jakies zastrzezenia do niego?"

I niech mi nikt nie wpiera, ze pozniejsze zenujace dywagacje i obrazliwe zarzuty maja cokolwiek wspolnego z tymi pytaniami.

A moje pytanie zostalo bez odpowiedzi, dziekuje za strate czasu.

Awatar użytkownika
Atselom
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 29 paź 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Atselom » poniedziałek 12 lut 2007, 16:40

"Wg. Ciebie efekt 'delay' i efekt 'reverb' (?) w pluginie Vanguard powoduja niezgodnosc fazowa. Akurat tutaj nie widze problemu, bo nie trzeba ich uzywac (jest masa dobrych, darmowych alternatyw) Masz jeszcze jakies zastrzezenia do niego?"

I niech mi nikt nie wpiera, ze pozniejsze zenujace dywagacje i obrazliwe zarzuty maja cokolwiek wspolnego z tymi pytaniami.

A moje pytanie zostalo bez odpowiedzi, dziekuje za strate czasu....
**********************
skoro nie widzisz problemu to czego jeszcze zabierasz głos.... ? wyłacz sobie te efekty i zyj w błogiej swiadomosci ze masz tą wtyczke ! podniecaj sie i korzystaj z kraków . Zadałes jakies pytanie, jesli nikt nie dał Ci na nie odpowedzi to sam rusz 4 litery i sprawdz czy wszystko jest Ok , potwierdzam VANGARD nalezy do tej grupy instrumentów ktore graja raczej srednio , a porownywanie go do Virusa to jakas paranoja Nie jestem włascicielem Virusa ale miałem okazje korzystac przez 2 tygodnie , nadal jestem pod wrazeniem . Jesli bym mogł sobie pozwolic na ten klaiwsz na pewno bym go juz miał.

Awatar użytkownika
Atselom
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 29 paź 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Atselom » poniedziałek 12 lut 2007, 16:43



A moje pytanie zostalo bez odpowiedzi, dziekuje za strate czasu....
**********************
może Ci co mogą ci odpowiedzieć na to pytanie, po prostu Cie olewają , Chamstwo należy tępić , wiec sie nie dziw

Awatar użytkownika
winnicki
Posty: 374
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: winnicki » poniedziałek 12 lut 2007, 16:47

zyj w błogiej swiadomosci ze masz tą wtyczke !
*************************************

Pomijam kolejny obrazliwy stek i tylko zapytam - coz Ci daje pewnosc, ze jestem posiadaczem tej wtyczki?!? Skup sie.

Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Caramba » poniedziałek 12 lut 2007, 17:07


Bolek nie przejmuj sie, zebrało sie paru kolesi ,ktorym matka wykupiła Neostrade , ciagna gdzies z sieci Crakowane programy . muszą sie czyms pochwalic przeciez na VIRUSA jednego i drugiego nie stac a chcą czyms imponowac :) jak to sie mowi g...wna nawet patykiem nie ruszac bo smierdzi.
Pozdrawiam ... ...
**********************
A ja proponuje Adminowi forum, by takie posty usowac i wywalac z forum takich zgorzknialcow. Jeszcze raz wypraszam sobie takie teksty. Nie jestes sam jeden z drugim w sieci, a zachowujecie sie jak gnojki za przeproszeniem. Jasne ze mozna miec wlasne zdanie i o to chodzi, ale jeszcze raz podkreslam, nie wrzucajcie wszystkich do jednej szufladki z tymi crakowanymi programami bo sam sie przejedziesz i to wlasnie na tym g... o ktorym piszesz kolego. Kazdy ma swoje racje i nie na tym mial temat polegac. Nie podoba sie Vanguard czy Nexus i Ok, niech sie nie podoba, ale czy to oznacza ze jak masz TI to stajesz sie kims wyjatkowym - raczej nie. Zalatuje mi to raczej egoizmem. Mialem juz nie wchodzic w ten temat, ale jak czyta sie takie wypowiedzi to krew czlowieka zalewa. Wlasnie to predzej takim wlasnie matka kipila Ti i teraz szpan na calego - czym sie cieszyc, ludzie??? A zreszta, szkoda gadac!

Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Caramba » poniedziałek 12 lut 2007, 17:13

Hymmm i znowu musze cos dodac. Nie jestem jakims tam kolesiem z grupki i chcialem sie tylko dowiedziec jakie macie zdanie na temat Nexusa. Wyszlo na to, ze dla jednych byla okazja naprawde pogadac, a dla innych wykazac sie, na jakim sprzecie robia nute. To tyle.


PS: Poczytajcie koledzy zachodnie fora jak tam sie tocza dyskusje.

Awatar użytkownika
Atselom
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 29 paź 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Atselom » poniedziałek 12 lut 2007, 17:14

**********************
A ja proponuje Adminowi forum, by takie posty usowac i wywalac z forum takich zgorzknialcow. Jeszcze raz wypraszam sobie takie teksty.
**********************
To nie forum o tematyce "" imieniny u wujka Zbyszka " kolego ... wypraszac sobie mozesz Gosci z domu :)

Proponuje aby zamnac ten Bezsesowny Temat :)

ODPOWIEDZ