reFx NEXUS

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 810
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: AdamZ » poniedziałek 12 lut 2007, 17:20

Oooooo , widzę że gorrrący temat sie zrobił :)

Ważne że interes się kręci :) Byćmoże nie wszyscy którzy to czytają mieli styczność z wymienionymi programami i sprzętem a dzięki tej dyskusji się zainteresują ! Gdybym kiedyś opracował jakis VST będe wiedział jak w ciągu 1 dnia rozdmuchac sprawę
[addsig]
AdromedaA6|Prophet'08|MinimoogVoyager|Virus TI|Roland:D550|JX-8P|Juno-106|αJuno1|JP8000|JD800|R-8M|Yamaha: EX5|TX7|CS-30|KORG: Poly800|microKORG|Monotron|POLY-61|Teisco60F|S.BassStation|DrumStation2|Waldorf Pulse, MFB502, Matrix1000...

Awatar użytkownika
winnicki
Posty: 374
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: winnicki » poniedziałek 12 lut 2007, 17:25


Proponuje aby zamnac ten Bezsesowny Temat :) ...
**********************

Te Twoje 'propozycje'... naprawde...

Czyli, ze nie masz zamiaru ustosunkowac sie do mojego ostatniego posta i tez podwijasz ogon? Dziekuje za uwage.

Awatar użytkownika
Atselom
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 29 paź 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Atselom » poniedziałek 12 lut 2007, 17:34

...
Proponuje aby zamnac ten Bezsesowny Temat :) ...
**********************

Te Twoje 'propozycje'... naprawde...

Czyli, ze nie masz zamiaru ustosunkowac sie do mojego ostatniego posta i tez podwijasz ogon? Dziekuje za uwage....
**********************
Ok, ustosunkuje sie do twojego ostatniego :) "POSTA "" skupiłem sie ... masz racje nie wiem czy jestes posiadaczem VANGARDA usatysfakcjonowany jestes ? czy mam sie mocniej skupiac ? Bo juz nie wiem o co Ci chodzi.

Awatar użytkownika
BigGuns
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2005, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: BigGuns » poniedziałek 12 lut 2007, 17:47

Kłócicie się jak te politycy w TV

Awatar użytkownika
Atselom
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 29 paź 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Atselom » poniedziałek 12 lut 2007, 17:54

...Kłócicie się jak te politycy w TV ...
**********************
To nasza polska cecha ... :) chyba

Awatar użytkownika
winnicki
Posty: 374
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: winnicki » poniedziałek 12 lut 2007, 18:04

masz racje nie wiem czy jestes posiadaczem VANGARDA usatysfakcjonowany jestes ? czy mam sie mocniej skupiac ? Bo juz nie wiem o co Ci chodzi. ...
**********************

Rozumiem, ze sam z siebie sie smiejesz, gdyz sie myliles. I to byla dopiero Twoja pierwsza pomylka, potem juz tylko gorzej. Wiec skupiac powinienes sie caly czas aby nie wypisywac bzdur!
Tak samo wiec jak Caramba napisal - ja rowniez sobie wypraszam te oszczercze i nieuprawnione wnioski.

Awatar użytkownika
Laliszon
Posty: 438
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Laliszon » poniedziałek 12 lut 2007, 18:08

urwanie głowy, pogoń za sprzętęm i pałowanie się nim towarzyskie to samogwałt z pobiciem, czy może to sprzet robi komozycje?, sztuka to na byle czy zagrac coś żeby było WOW. Znam kilku takich magików, całkiem im dobrze idzie, są dośc oryginalni przy okazji. "Artysta głodny jest bardziej płodny"

Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: NoRd384 » poniedziałek 12 lut 2007, 18:13

...Zastanawiam sie , dlaczego czepiliscie sie Mastera I bolka ?, albo jestecie niewidomi albo nie wiem , oni napisali co sadza o Vangardzie, ktorego takze uwazam za badziew totalny , a tu nagle wsiadło kilku kolesi na nich ... i maja pretesje ze ktos ma swoje zdanie ! Winnicki i NoRd384 proponuje abyscie udali sie do poradni zdrowia psychicznego , czasy sie zmieniły teraz kazdy moze miec swoje zdanie ! ...
******************"
"kolego" wykręcasz kota ogonem. Dokładnie odwrotna sytuacja zaistniała, wiec nie graj sobie w kulki.
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 810
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: AdamZ » poniedziałek 12 lut 2007, 18:28

Dzieci moje kochane - dajcie sobie numery GG , adresy skype i numery butów :)

Umówcie się w niedziele za kościołem ... sklepcie sobie michy i będzie po kłopocie .


AdromedaA6|Prophet'08|MinimoogVoyager|Virus TI|Roland:D550|JX-8P|Juno-106|αJuno1|JP8000|JD800|R-8M|Yamaha: EX5|TX7|CS-30|KORG: Poly800|microKORG|Monotron|POLY-61|Teisco60F|S.BassStation|DrumStation2|Waldorf Pulse, MFB502, Matrix1000...

Awatar użytkownika
NoRd384
Posty: 767
Rejestracja: środa 06 sie 2003, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: NoRd384 » poniedziałek 12 lut 2007, 18:49

Takie zachowanie jest po nizej Krytyki , to jest zenujące ze takie chemstwo sie tutaj uskutecznia ...
**********************
Wielce pokrzywdzony. o jo jo joj...
Spójrz cwaniaczku na swoje wypowiedzi za miesiąc a tez stwierdzisz ze odwaliłeś buractwo godne Cienkiego Bolka.
Masz prawo do swojej oceny ale nie wolno ci go narzucać, czy po chamsku atakować osobę o odmiennych upodobaniach. Narzuciliście z masterem poziom rozmowy to skąd te oburzenie ?
Może wreszcie zrozumiecie ze nie każdemu podoba sie virus, nie kazdemu serce przyspiesza na jego "głos". Nie dla każdego instrument za pare tys brzmi lepiej od wersji za 300 zł. To są subiektywne odczucia i osobiste preferencje - to jak z kobitami. To nie oznacza ze dana osoba się nie zna, czy nie ma słuchu.
Natomiast kiedy będziesz strofował innych za ich preferencje i uważał posiadaczy virusa TI za grono elity, to dla mnie będziesz postrzegany jako za przeproszeniem "palant"
Bum cyk cyk... [I] a teraz skompresuj "bum" [/I]

ODPOWIEDZ