reFx NEXUS

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Atselom
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 29 paź 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Atselom » poniedziałek 12 lut 2007, 19:17

...Takie zachowanie jest po nizej Krytyki , to jest zenujące ze takie chemstwo sie tutaj uskutecznia ...
**********************
Wielce pokrzywdzony. o jo jo joj...
Spójrz cwaniaczku na swoje wypowiedzi za miesiąc a tez stwierdzisz ze odwaliłeś buractwo godne Cienkiego Bolka.
jako za przeproszeniem "palant"...
**********************
tak sie wypowiada ten KULTULARNY ...ten dla ktorego VANGARD lepiej brzmi niz VIRUS . co za WIOCH-MEN !!! nie dosc ze wiocha to jeszcze i głuchy :)
to forum juz całkiem zeszło na psy , skoro takie buraki zabieraja głos :)

Awatar użytkownika
Damianin
Posty: 262
Rejestracja: sobota 30 mar 2002, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Damianin » poniedziałek 12 lut 2007, 20:08

:D :D :D :D :D :D ale fajny temacik :D. Trzeba zrobić ankietę - po ile lat mają użytkownicy tego forum? - i wszystko bedzie jasne :D

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: reFx NEXUS

Post autor: Tadeo » poniedziałek 12 lut 2007, 20:15

Każdy chce się wykazać swą siłą przebicia...swiat się zmienia

Awatar użytkownika
Damianin
Posty: 262
Rejestracja: sobota 30 mar 2002, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Damianin » poniedziałek 12 lut 2007, 20:53

...Każdy chce się wykazać swą siłą przebicia...swiat się zmienia...
**********************
Tak, tak - przebijanie się chamstwem. To jest dopiero renoma. A Google i tak wszystko indeksuje i kiedyś, jak nie bedzie produkowany już ani Virus, ani Nexus bedzie można pokazać dzieciom jakiego się miało tatusia aktywnego... muzycznie

Pozdro!

atlantic
Posty: 137
Rejestracja: czwartek 23 gru 2004, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: atlantic » poniedziałek 12 lut 2007, 22:08


**********************
PC AMD 3500+, Motu 828mkII, Dynaudio BM 5A, Cubase SX3 ... Access Virus TI desktop, Roland JP-8000, Roland JD-800, Roland SH-32, Yamaha EX5, novation Super Bass Station ,Novation Drum Station, Novation KS-rack, microKORG ...
**********************

Bardzo mi się podoba że kolega Adam wyłozył karty na stół (30-40 tys. tak strzelam) bardzo porządne wyposażenie.
Byłbym jeszcze bardziej podbudowany gdyby kolega Adam zdradził nam gdzie szukać jego produkcji - być może je słyszymy na codzień w radio , może w tv , może warto poczytać jego uwagi , wskazówki - ja cały czas liczę że spotkam na tym forum zawodowych producentów , muzyków mających za sobą sukcesy i duże doświadczenie - no szkoda że każdy taki anonimowy jest

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Damianin
Posty: 262
Rejestracja: sobota 30 mar 2002, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Damianin » poniedziałek 12 lut 2007, 22:17

Bardzo mi się podoba że kolega Adam wyłozył karty na stół (30-40 tys. tak strzelam) bardzo porządne wyposażenie.
Byłbym jeszcze bardziej podbudowany gdyby kolega Adam zdradził nam gdzie szukać jego produkcji - być może je słyszymy na codzień w radio , może w tv , może warto poczytać jego uwagi , wskazówki - ja cały czas liczę że spotkam na tym forum zawodowych producentów , muzyków mających za sobą sukcesy i duże doświadczenie - no szkoda że każdy taki anonimowy jest

Pozdrawiam...
**********************
czy trzeba długo szukać ?
http://skocz.pl/@link

Awatar użytkownika
AdamZ
Posty: 810
Rejestracja: sobota 30 gru 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: AdamZ » poniedziałek 12 lut 2007, 22:38

O widzę że mam darmową reklamę :)

Stronkę którą tu podano nazwałbym "zamkniętym" etapem mojego życia.
Jakoś trzeba było zacząć ...
W necie raczej nie publikuję.Jeśli ktoś byłby bardziej zainteresowany zapraszam na GG 3163591 w celu ewentualnego wyciągnięcia dodatkowych informacji

Pozdrawiam

AdromedaA6|Prophet'08|MinimoogVoyager|Virus TI|Roland:D550|JX-8P|Juno-106|αJuno1|JP8000|JD800|R-8M|Yamaha: EX5|TX7|CS-30|KORG: Poly800|microKORG|Monotron|POLY-61|Teisco60F|S.BassStation|DrumStation2|Waldorf Pulse, MFB502, Matrix1000...

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: grembo » poniedziałek 12 lut 2007, 23:00

patrzac po temperaturze emocji rzeklbym ze to tlumaczone na polski forum krewkich mieszkancow basenu Morza Srodziemnego :)

Nie jestem uzytkownikiem ani jednego ani drugiego, ale tak patrzac od strony muzyka realtime (czyli nie produkujacego tylko ale i wychodzacego na scene), wydaje mi sie ze napewno z jednego powodu preferowalbym Virusa.

Dziala bez kompa i ma przeznaczony do jego tylko obslugi sterownik i inne (zapewne OS, przetworniki i etc.).

SHIVOO
Posty: 324
Rejestracja: poniedziałek 17 lis 2003, 00:00
Kontakt:

Re: reFx NEXUS

Post autor: SHIVOO » poniedziałek 12 lut 2007, 23:01

Witam ! NIEWIARYGODNE RZECZY SIę TU DZIEJą !!!! Jezu !

Może coś bardziej konstruktywnego i pouczającego - bo ja po to właśnie tu zaglądam. Męczy mnie temat wyższości hardware nad software. Jak to jest ? W końcu nowoczesne syntezatory to zamkniete w pudło komputery (procki, scalaki itp) i soft do tego. Dlaczego są takie różnice - jak choćby problem miksowania hardweru z softem ?
NO NIE MOGę ZROZUMIEć DLACZEGO SZTABY NAUKOWCóW (bo tak bym nazwał programistów) wupuszczają badziew którego nie można dobrze zmiksować ? Czy oni sobie z tego sprawy nie zdają ? Zdaja sobie na bank bo ich praca szła by na marne. Co ma takiego syntezator czego nie ma komputer (mowa o wirtualnych analogach) Muszą być jakieś patenty na miksowanie tego, żeby brzmiało dobrze. Czyż dyskusje nie powinny polegać na poruszaniu tego typu kwestii i rozwiązywaniu ich, a nie jak wyżej wylewania na siebie wiadra pomyj ?

Pozdrawiam
Michał

Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: reFx NEXUS

Post autor: Caramba » poniedziałek 12 lut 2007, 23:14

... Witam ! NIEWIARYGODNE RZECZY SIę TU DZIEJą !!!! Jezu !

Może coś bardziej konstruktywnego i pouczającego - bo ja po to właśnie tu zaglądam. Męczy mnie temat wyższości hardware nad software. Jak to jest ? W końcu nowoczesne syntezatory to zamkniete w pudło komputery (procki, scalaki itp) i soft do tego. Dlaczego są takie różnice - jak choćby problem miksowania hardweru z softem ?
NO NIE MOGę ZROZUMIEć DLACZEGO SZTABY NAUKOWCóW (bo tak bym nazwał programistów) wupuszczają badziew którego nie można dobrze zmiksować ? Czy oni sobie z tego sprawy nie zdają ? Zdaja sobie na bank bo ich praca szła by na marne. Co ma takiego syntezator czego nie ma komputer (mowa o wirtualnych analogach) Muszą być jakieś patenty na miksowanie tego, żeby brzmiało dobrze. Czyż dyskusje nie powinny polegać na poruszaniu tego typu kwestii i rozwiązywaniu ich, a nie jak wyżej wylewania na siebie wiadra pomyj ?

Pozdrawiam
Michał...
**********************

Wreszcie cos madrego na forum w tym temacie. Ale powiem ze jednak Nexus w parze z Ti, nie tylko na zachodnich, ale i na naszych forach robi kariere. hhehehe. Kolega trafil w dyche z wypowiedzia.

ODPOWIEDZ