Trzeba zacząć...

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Sment
Posty: 2
Rejestracja: środa 15 sty 2014, 00:00

Trzeba zacząć...

Post autor: Sment » środa 15 sty 2014, 02:08

To nie jest drętwe przywitanie, tylko muszę paru rzeczy się dowiedzieć. Po pierwsze (i chwilowo jedyne)- Gdzie w pomorskim można znaleźć kurs, albo najlepiej technikum policealne które kształci w zawodzie Technik realizacji dźwięku. Wiem o jednej szkole w Gdańsku, gdzie mieszkam, ale opłaty są nie do przyjęcia na moją kieszeń. Niestety mam taką pracę która nie pozwala zapłacić 400 złotych wjazdu i 500 opłat. Coś doradzicie? Nie jestem taki do końca zielony, jeśli ktoś do rady będzie potrzebował mojego doświadczenia to proszę. I czekam na odpowiedź :)

Awatar użytkownika
a
Posty: 380
Rejestracja: piątek 08 paź 2004, 00:00
Kontakt:

Re: Trzeba zacząć...

Post autor: a » środa 15 sty 2014, 15:27

Zahacz się w firmie, która zajmuje się realizacją dźwięku to ci jeszcze zapłacą i nauczysz się więcej niż na 3 "kursach".

http://www.superstereo.pl

smirnoff
Posty: 239
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 00:00

Re: Trzeba zacząć...

Post autor: smirnoff » środa 15 sty 2014, 15:55

Kolega "a" chyba nie zna rynku pracy w tej branzy :) dwudziestu z lepszymi umiejętnościami i wiekszym doswiadczeniem w pomorskim już czeka ja na to samo miejsce


Awatar użytkownika
Sergey_Nevone
Posty: 53
Rejestracja: środa 25 sie 2010, 00:00

Re: Trzeba zacząć...

Post autor: Sergey_Nevone » środa 15 sty 2014, 23:41

W Gdańsku na Politechnice jest Inżynieria Dźwięku - ale to niekoniecznie ukierunkowane na dźwięk do zastosowań muzycznych.

Natomiast ostatnio są reklamy na przystankach w Gdańsku szkoły policealnj Nuwave, Reżyseria dźwieku - ale prawdopodobnie właśnie o niej piszesz.


Sment
Posty: 2
Rejestracja: środa 15 sty 2014, 00:00

Re: Trzeba zacząć...

Post autor: Sment » czwartek 16 sty 2014, 13:15

...W Gdańsku na Politechnice jest Inżynieria Dźwięku - ale to niekoniecznie ukierunkowane na dźwięk do zastosowań muzycznych.Natomiast ostatnio są reklamy na przystankach w Gdańsku szkoły policealnj Nuwave, Reżyseria dźwieku - ale prawdopodobnie właśnie o niej piszesz....


Właśnie o niej piszę. W firmie? Dajcie mi jej namiary, już nie będę sie martwił :DDDDD
A jakieś kursy, po których można dostać jakiś papier potwierdzający umiejętności? bo jak na razie widzę same oferty dwudniowych kursów doszkalających za 1000, po których nic się nie ma albo "darmowych" online... Żadnego konkretu

ODPOWIEDZ