Darmowe sample dzwonów rurowych...

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
delorjan
Posty: 408
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2005, 00:00

Darmowe sample dzwonów rurowych...

Post autor: delorjan » wtorek 10 sty 2006, 09:30

Witam :) Dziś mam dość nietypowe pytanie. Potrzebuje sample dzwonów rurowych. Chodzi mi dosłownie o 2 dźwięki - C i G nawet obojetnie z jakiej oktawy Ewentualnie nazwy czegoś płatnego? Ale najlepiej za free bo jak to u nas w polsce bywa czasem ciezko z kasą :) Proszę o pomoc, z góry dzieki, pozdrawiam wszystkich

richtig
Posty: 845
Rejestracja: wtorek 17 maja 2005, 00:00

Re: Darmowe sample dzwonów rurowych...

Post autor: richtig » wtorek 10 sty 2006, 18:14

Hmmm. Myślę, że to można załatwić jakimś syntezatorem VSTi/DXi, oczywiście jeżeli nie masz wygórowanych wymagań co do brzmienia. Z darmowych żadnego nie znam, ale "szukajcie a znajdziecie".

Pozdrawiam
www.myspace.com/pchelki

Awatar użytkownika
delorjan
Posty: 408
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2005, 00:00

Re: Darmowe sample dzwonów rurowych...

Post autor: delorjan » wtorek 10 sty 2006, 22:53

...Hmmm. Myślę, że to można załatwić jakimś syntezatorem VSTi/DXi, oczywiście jeżeli nie masz wygórowanych wymagań co do brzmienia. Z darmowych żadnego nie znam, ale "szukajcie a znajdziecie".

Pozdrawiam...

**********************

Wlaśnie chodzi o to, że mam dość wygórowane wymagania... Użyłem Edirola Orchestral, przyznam że nie mam legalnej wersji, ale i tak mnie nie zadowala. Chodzi o to, ze gram z orkiestra a nie mam dzwonów rurowych, wiec musze je zaemulować :) A przy żywej orkiestrze symfonicznej te z Edirola brzmią strasznie sztucznie. Chodziłoby mi o to, żeby uzyskać taki efekt, jakby były tam naprawde, tzn najlepiej jakby były nagrane z naturalnego instrumentu.

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Darmowe sample dzwonów rurowych...

Post autor: DJOZD » środa 11 sty 2006, 08:42

Chodziłoby mi o to, żeby uzyskać taki efekt, jakby były tam naprawde, tzn najlepiej jakby były nagrane z naturalnego instrumentu.

******************************************************

Zapytam nie na temat. A głośniki masz na pewno dobrej jakości? To naprawde nie łatwe wydobyć takie brzmienie z kolumn i zeby wydawało się dzwięk pochodzi z naturanlego intrumentu. Ja również probowalem fortepian Giga PIano (1 GB) na naglosnieniu i niestety nie zabrzmiał. Zkolei na nagraniach brzmi rewelacyjnie.

Gulu
Posty: 76
Rejestracja: środa 28 sty 2004, 00:00

Re: Darmowe sample dzwonów rurowych...

Post autor: Gulu » środa 11 sty 2006, 10:26

mam sample dzwonów - napisz na gulu@onet.pl i ci wyślę

Awatar użytkownika
delorjan
Posty: 408
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2005, 00:00

Re: Darmowe sample dzwonów rurowych...

Post autor: delorjan » środa 11 sty 2006, 23:55

Witam, dziekuje wszystkim za odpowiedzi :) Co do tych paczuszek, to wszystko możliwe, choć sprawdzałem na różnych i było to samo... Po prostu siem to gryzie z naturalnymi instrumentami... No nic, jakoś przebrne przez ten koncert, na szczęście w filharmonii dzwony pożyczą na nastepne granie :) Pozdrawiam

Gulu
Posty: 76
Rejestracja: środa 28 sty 2004, 00:00

Re: Darmowe sample dzwonów rurowych...

Post autor: Gulu » czwartek 12 sty 2006, 09:42

...Witam, dziekuje wszystkim za odpowiedzi :) Co do tych paczuszek, to wszystko możliwe, choć sprawdzałem na różnych i było to samo... Po prostu siem to gryzie z naturalnymi instrumentami... No nic, jakoś przebrne przez ten koncert, na szczęście w filharmonii dzwony pożyczą na nastepne granie :) Pozdrawiam...

**********************

sample są przegrane i czekają na ciebie - daj namiar to bedzie sz je miał w ciągu 1 dnia priorytetem

Gulu
Posty: 76
Rejestracja: środa 28 sty 2004, 00:00

Re: Darmowe sample dzwonów rurowych...

Post autor: Gulu » czwartek 12 sty 2006, 09:42

zapomniałem dodać - ZA DARMO

ODPOWIEDZ