Ranking DJ-ów

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Respectus
Posty: 363
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Respectus » czwartek 23 mar 2006, 21:29

to sie uśmiałem, ..... wam chyba tzw, klepek zabrakło ... w podłodze albo w innej czesci ciała..... chciałem sie dowiedziec kto przerobił piosenke Micheala Jackson i Poula Mcartneya Say say say . a ze nie pamietałem jak ta piosenka sie nazywała w orginale wiec myslałem ze moze znajde na jakiejs ztronie dla DJ .... tak sie złozyło ze moja zona pamietała .... ale mam ubaw z was Chłopaki ... widze ze chyba tam ktoremus DJ... owi podskoczyło cisnienie ! ja nie jestem konkurecja w tej dziedzinie ! hahaha ...

**********************

oj boluś boluś... Jedank jestes cienki i scieme sypiesz. Wpisz w googlach "say say say" i zobacz co ci wynajdzie, nawet nie bedziesz musial wchodzic na ta stronę zeby zobaczyc kto to przerobił. Więc po co zakładasz głupiego posta? A co do Manieczek, kolego MB to nie napisałem ze Manieczki to najlepszy klub (bo to kwestia gustu) tylko "najbardziej znany" klub w Polsce.

Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Aurora » czwartek 23 mar 2006, 21:57

**********************

oj boluś boluś... Jedank jestes cienki i scieme sypiesz. Wpisz w googlach "say say say" i zobacz co ci wynajdzie, nawet nie bedziesz musial wchodzic na ta stronę zeby zobaczyc kto to przerobił. Więc po co zakładasz głupiego posta? A co do Manieczek, kolego MB to nie napisałem ze Manieczki to najlepszy klub (bo to kwestia gustu) tylko "najbardziej znany" klub w Polsce....

**********************

Prawda walisz scieme ale jestes git bo umiesz zniesc krytyke kolego say say say

jasne"""bolus

ok co do Manieczek to był bum ale jakis czas temu,prawda jest taka ze prawdziwa muza typu hard,progressiv trance jest zapodana ale prze wyzszą klase dj chodzi mi o to ze wies to wies i taki dj z wiochy to leci na byle czym byle dzieciaki 18lat miały ubaw +ale ubaw z dropsami

bo nikt mi nie powie ze teraz nie mam racji otóz jesli dj naprawde kocha to co robi to potrafi tak twórczo zagrac ze 2browary czy drink+137wzwyż bitów daje poirunujący efekt

nie jezdze na wiochy nie warto,połowa to dresów(hi hi dres do szkłoy do koscioła nawet na dicho)

Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Aurora » czwartek 23 mar 2006, 22:00

2maja Armin van Buuren @ Hala Ludowa Wrocław (bilety: 83zł)

Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: StereoCult » piątek 24 mar 2006, 00:17

a ja myslalem ze dobre kluby to Le madame czy tez prozak ... a manieczki to klub czy dyskoteka ... kkkurcze pogubilem sie juz w tym wszystkim ...prozak prozak wiecej prozaka:)hahaha

Awatar użytkownika
Boleek
Posty: 268
Rejestracja: środa 15 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Boleek » piątek 24 mar 2006, 06:57



oj boluś boluś... Jedank jestes cienki i scieme sypiesz. Wpisz w googlach "say say say" i zobacz co ci wynajdzie, nawet nie bedziesz musial wchodzic na ta stronę zeby zobaczyc kto to przerobił. Więc po co zakładasz głupiego posta? A co do Manieczek, kolego MB to nie napisałem ze Manieczki to najlepszy klub (bo to kwestia gustu) tylko "najbardziej znany" klub w Polsce....

**********************

Koleszka\\o Cienki to jestes ty , szkoda tylko ze nie wiedziałem co mam wpisac, poniewaz , w tym remixie , niema refrenu ( say say say ) ! wiec nawet nie było co wpisywac, Ludzie , dajcie sobie tzw. siana ..... zreszta co ja sie tłumacze .

Awatar użytkownika
Boleek
Posty: 268
Rejestracja: środa 15 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Boleek » piątek 24 mar 2006, 07:35

Tym razem do Muzyków nie DJ, bo jak widze to dziwni ludkowie, proponuje posłuchac tego numeru "HI TACK - waiteing for you , ( say say say ) to kolejna produkcja gdzie wyraznie słychac pompowanie kompresora załozonego na sumie !:)

Awatar użytkownika
FAFAL
Posty: 12
Rejestracja: piątek 13 sty 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: FAFAL » piątek 24 mar 2006, 09:29

...Na tych stronkach przesledzisz co sie dzieje w "klubowym" transie.Mam nadzieje ze o to chodzilo...

**********************

a "klubowy trans" to nie jest na wiejskie dyskoteki?



...

**********************

łoooooooo niemam zamiaru nikogo obrażac ale ale ten klubowy trans i te wiejskie dyskoteki gdzie przeważnie latają siekiery i zbuntowane wieśniaki latają z piłami motorowymi to tak mnie rozśmieszyło że brak mi słów. A tak nawiasem mówiąc to polska może sie pochwalić jakimiś znanymi DJ ami.Może jaki DJ grzybek znany jest na świecie hehehehehehehehehe no przezabawny temat naprawde ;]

amis
Posty: 201
Rejestracja: wtorek 28 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: amis » piątek 24 mar 2006, 09:40

...problem w tym, że 'znawcy z tych kręgów' nigdy w większosci w manieczkach nie byli tylko opowiadają o tym co słyszeli i czytali w gazetach... wykorzystują etykietkę 'manieczki' do opisu gwizdków i białych rękawiczek, itp... rzecz w tym, że od bardzo dawna w manieczkach nie ma gwizdków i wioski... a dresiarstwo jest wszędzie... na prawdę nie polecam wykorzystywania etykietki 'manieczki' bo to świadczy o nieznajomości tematu ...

**********************

...cóż, mam sąsiada, który co tydzień jeździ do Manieczek, a gwizdek i białe rękawiczki to jego ulubione rekwizyty. Może mówimy o jakichś innych Manieczkach?...

**********************



jestem gotów w to uwierzyć... tak jak napisałem - wszędzie trafia się wiocha i dresiarstwo... prawdą jest że kilka lat temu w manieczkach było o wiele bardziej wioskowato... teraz jest troche inaczej, pomijając to że klub przeżywa mocny spadek formy... ale na dużych eventach też spotyka się ludzi z gwizdkami... i w manieczkach i całej reszcie innych klubów też... bo ludzi po prostu są różni... ja tylko sprzeciwiam się stereotypowemu etykietowaniu... zwłaszcza przez tych którzy znają temat tylko ze słyszenia...
www.psychologium.net

Awatar użytkownika
Abluba
Posty: 50
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Abluba » piątek 24 mar 2006, 10:09

No ludzie chyba nie czaicie... jest cos takiego jak tiesto armin bla bla bla ale w wielu kregach taka muze sie nazywa dicho czy dans.Ja na przklad z muzyki klubowaej toleruje i uwazam za "ambitna" tylko :psychodelic,full on goa i dark trance,oraz detroit acid i po prostu techno.wszelkie scootery i manieczi z tym nic wspolnego nie maja.A i czy sa fajne kluby w polsce? no w Warszawie jest ich kilka chocby mieszczacy 800 osób M25 swoją drogą klub właścicili La madame...pare jescze jest ale nie sa godne polecenia ze wzgledu na wszechobecnych tam dresiarzy.A manieczki sucksssssssss!!!!!!!!!!!!!!
Nyarlathotep - głos i język wszystkich bogów zewnętrznych. Jego jedynym panem jest Azatoth - wielki i bezmyślny bóg... pełzający chaos nuklearny

Awatar użytkownika
Abluba
Posty: 50
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Abluba » piątek 24 mar 2006, 10:11

Aha o dje NIE grajacy na wsi...jest i ch sporo ale nie sa tak zniani jak "boski" angelo mika hehehe

Nyarlathotep - głos i język wszystkich bogów zewnętrznych. Jego jedynym panem jest Azatoth - wielki i bezmyślny bóg... pełzający chaos nuklearny

ODPOWIEDZ