Ranking DJ-ów

Wszelkie inne pytania związane z tematyką poruszaną w naszym magazynie
Awatar użytkownika
Boleek
Posty: 268
Rejestracja: środa 15 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Boleek » czwartek 23 mar 2006, 12:15



Macie coś do wiejskich dyskotek? Osobiscie nie znam dj-a, który by zastrzegł sobie, ze nie zagra we wsi. Manieczki to wieś a o najbardziej znany klub w Polsce. Nie wspomne o innych: Protector czy NRJ......

**********************

Zeby bylo smiesznie .... widziałem kilka razy .... np. Warszawa i wielki napis na quo vadis "" DZISIAJ GRAMY MANIECZKI "

amis
Posty: 201
Rejestracja: wtorek 28 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: amis » czwartek 23 mar 2006, 12:16

......polecam też strony dobrych djów... wielu z nich ma swoje top 10 gdzie wymieniają aktualne topowe numery ich zdaniem... poszukaj też asotów... ...

**********************

sorki za ironizowanie , mam wpisac w wyszukiwarke "" strony dobrych Djów" ? moze jakas podpowiedz ? :) ...

**********************



stary, jeśli nie wiesz, kto jest dla Ciebie dobrym djem to ja nie rozumiem po co tego szukasz... :) chyba powinieneś wiedzieć jaki styl Cię interesuje... sprawdź choćby armina van buurena, tiesto, sama sharpa, menno de jong, marcela woodsa...
www.psychologium.net

Awatar użytkownika
D.C.
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: D.C. » czwartek 23 mar 2006, 14:36

poszukaj też asotów... ...

**********************

chodzi o audycje A State Of Trance czy może to co innego?

amis
Posty: 201
Rejestracja: wtorek 28 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: amis » czwartek 23 mar 2006, 14:55

... poszukaj też asotów... ...

**********************

chodzi o audycje A State Of Trance czy może to co innego?...

**********************



tak dokładnie to to :)
www.psychologium.net

Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Aurora » czwartek 23 mar 2006, 14:59

Boleek a moim zdaniem ty chcesz grac w klubie i chcesz sie dowiedziec co jest aktualnie trendy,ale nie tedy droga bo inaczej byłby jeden dj do kazdego stylu to ty masz ludzi zainteresowac swoim setem a nie setem granym przez innego dj

Awatar użytkownika
StereoCult
Posty: 79
Rejestracja: wtorek 20 wrz 2005, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: StereoCult » czwartek 23 mar 2006, 15:38

......Boleek a moim zdaniem ty chcesz grac w klubie i chcesz sie dowiedziec co jest aktualnie trendy,ale nie tedy droga bo inaczej byłby jeden dj do kazdego stylu to ty masz ludzi zainteresowac swoim setem a nie setem granym przez innego dj ...

**********************

...

**********************



ehh sorki za pustego posta za szybko kliknolem ............to nie dj tylko zwykly puszczacz i brakuje mu nowosci!!!!!! hahahaha

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: MB » czwartek 23 mar 2006, 16:18

Macie coś do wiejskich dyskotek? Osobiscie nie znam dj-a, który by zastrzegł sobie, ze nie zagra we wsi. Manieczki to wieś a o najbardziej znany klub w Polsce.

**********************

W wielu kręgach Manieczki są symbolem dresiarstwa i szczytu pseudo-klubowej tandety. To chyba nie był najlepszy przykład. Jednak coś w tym jest, że kwintesencja klubowej muzyki house rodem z Chicago i Detroit ma wspólne korzenie ze stylami Urban, Latin i muzyką "czarną".

amis
Posty: 201
Rejestracja: wtorek 28 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: amis » czwartek 23 mar 2006, 16:30

...Macie coś do wiejskich dyskotek? Osobiscie nie znam dj-a, który by zastrzegł sobie, ze nie zagra we wsi. Manieczki to wieś a o najbardziej znany klub w Polsce.

**********************

W wielu kręgach Manieczki są symbolem dresiarstwa i szczytu pseudo-klubowej tandety. To chyba nie był najlepszy przykład. Jednak coś w tym jest, że kwintesencja klubowej muzyki house rodem z Chicago i Detroit ma wspólne korzenie ze stylami Urban, Latin i muzyką "czarną". ...

**********************



problem w tym, że 'znawcy z tych kręgów' nigdy w większosci w manieczkach nie byli tylko opowiadają o tym co słyszeli i czytali w gazetach... wykorzystują etykietkę 'manieczki' do opisu gwizdków i białych rękawiczek, itp... rzecz w tym, że od bardzo dawna w manieczkach nie ma gwizdków i wioski... a dresiarstwo jest wszędzie... na prawdę nie polecam wykorzystywania etykietki 'manieczki' bo to świadczy o nieznajomości tematu
www.psychologium.net

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: MB » czwartek 23 mar 2006, 17:07

problem w tym, że 'znawcy z tych kręgów' nigdy w większosci w manieczkach nie byli tylko opowiadają o tym co słyszeli i czytali w gazetach... wykorzystują etykietkę 'manieczki' do opisu gwizdków i białych rękawiczek, itp... rzecz w tym, że od bardzo dawna w manieczkach nie ma gwizdków i wioski... a dresiarstwo jest wszędzie... na prawdę nie polecam wykorzystywania etykietki 'manieczki' bo to świadczy o nieznajomości tematu ...

**********************

...cóż, mam sąsiada, który co tydzień jeździ do Manieczek, a gwizdek i białe rękawiczki to jego ulubione rekwizyty. Może mówimy o jakichś innych Manieczkach?

Awatar użytkownika
Boleek
Posty: 268
Rejestracja: środa 15 lut 2006, 00:00

Re: Ranking DJ-ów

Post autor: Boleek » czwartek 23 mar 2006, 19:21

.........Boleek a moim zdaniem ty chcesz grac w klubie i chcesz sie dowiedziec co jest aktualnie trendy,ale nie tedy droga bo inaczej byłby jeden dj do kazdego stylu to ty masz ludzi zainteresowac swoim setem a nie setem granym przez innego dj ...

**********************

...

**********************



ehh sorki za pustego posta za szybko kliknolem ............to nie dj tylko zwykly puszczacz i brakuje mu nowosci!!!!!! hahahaha...

**********************

to sie uśmiałem, ..... wam chyba tzw, klepek zabrakło ... w podłodze albo w innej czesci ciała..... chciałem sie dowiedziec kto przerobił piosenke Micheala Jackson i Poula Mcartneya Say say say . a ze nie pamietałem jak ta piosenka sie nazywała w orginale wiec myslałem ze moze znajde na jakiejs ztronie dla DJ .... tak sie złozyło ze moja zona pamietała .... ale mam ubaw z was Chłopaki ... widze ze chyba tam ktoremus DJ... owi podskoczyło cisnienie ! ja nie jestem konkurecja w tej dziedzinie ! hahaha

ODPOWIEDZ